Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

És milyen most egy lassabb autóban ücsörögni??? :D :) :D :D

kicsit kényelmesebb, tágasabb, lassabbnak nem nagyon mondanám, gyengébbnek sem, meg kell szokni, jó lesz ez :D Valóban kicsit nagyra sikeredett ez a veci, de majd kicsit jobban figyelek parkolásnál. Amúgy nagyon tecc, minden benne van ami nekem kell, vagy nem kell, mindegy :D Most ez van, és marad remélem 7-8 évig. Aztán meglátjuk.

Link to comment
Megosztás:

kicsit kényelmesebb, tágasabb, lassabbnak nem nagyon mondanám, gyengébbnek sem, meg kell szokni, jó lesz ez :D Valóban kicsit nagyra sikeredett ez a veci, de majd kicsit jobban figyelek parkolásnál. Amúgy nagyon tecc, minden benne van ami nekem kell, vagy nem kell, mindegy :) Most ez van, és marad remélem 7-8 évig. Aztán meglátjuk.

Jöhet a phase 3! :D

Link to comment
Megosztás:

tavaszra álljön össze...

van egy blokk (ami még nincs nálam)

1 dugó minusz, valószínű sérült az odalfal is, ezért vagy az egy dugó perselyezve lesz mert van még plusz 3 gyári dugóm, vagy egy XE blokkot kap.. egyenlőre tuti nem vezsek(nem akarok) uj dugó garnitúrát...

vannak piros saab befecsik (350-es) amit el akarok adni és venni helyette újakat

AC meglesz/van

igazaból sok minden megvan...

a blokk a kérdéses nagyon...

csak a szokásos dolgok kellenek hozzá

hf tömítés

arp csavarok

cooler

meg még 1000 dolog amit ugyse tudok :D :) :D

mr. lanti. össze fogom rakni az asztrát 250-300LE-s, megbízható, rendes állapotra vmikor (atifüggő, én már túl vagyok az elhatározáson :D), és akkor eladom. igazából csak a váltó ügyön kell ellamentálni még, hogy mi legyen, rakjam össze az enyémet (sperr, kuplung, lendkerék...) új szinkrongyűrűkkel, vagy tegyek bele egy bontatlan gyári speciset, stb. ezt is meg lehet beszélni. sztem olcsóbban megveszed a jópécét tőlem ennyivel (a részleteket nem írom most le, nincs itt annyi hely :D), mint hogy lábra álljon a te asztrád megturbósítva. tény, hogy engem se érdekelt sose más épített asztrája, de az enyémnek van egy előnye, hogy ezt tovább építheted, ha akarod, és akkor az már tényleg a tiéd. árra annyit mondok, hogy gyári váltóval 2,5 milka. nem mondok vele nagyot, ha azt mondom kótyavetye, de őszintén nem érdekel a kocsi, jobb eladni, 3 hónapja be se indítottam. én nem akarok vele foglalkozni tovább, beleuntam. majd lehet, valami másba belefogok, de most még ahhoz sincs kedvem. sajnos.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.