Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Mor, és azt is meg szabad érdeklődni hogy erre az újra kellett-e hitelt felvenni vagy így meg tudtad venni kp?

Ugyanilyen? Tudom hogy nem lényeg de mégis mennyit fogyaszt? 11L? :D

Maci, ott volt. Tényleg :)

Pontosan olyan.Eddig 240km-t mentem vele. Ebből volt egy Pest-Hajós az 140km,a maradék 100 itt helyben rövid távok, így vagyok 9 lityinél. Ez erősen vegyes használat.

Link to comment
Megosztás:

A vectra2000 két hete, az astra ma este kelt el. Méghogy válság van és nem lehet autót eladni :D

Szép a Tütü :D El lehet adni , mindíg kell valami valakinek. Én is azon tépelődök, hogy ha éves műszaki lesz + teljesítmény utáni biztosítás mi legyen az Astrával.... másnak nem szívesen adnám el...... lehet elbontom a picsbe.... :) még 2 év műszaki van rajta... addíg majd eldöntöm...

De a C veki nagyon szép , viktoré is megtetszett azonnal ahogy BW-n megláttam főleg a kombi annak ráadásul nagyon szép a hátsója! :D

Link to comment
Megosztás:

mr. lanti. össze fogom rakni az asztrát 250-300LE-s, megbízható, rendes állapotra vmikor (atifüggő, én már túl vagyok az elhatározáson :D ), és akkor eladom. igazából csak a váltó ügyön kell ellamentálni még, hogy mi legyen, rakjam össze az enyémet (sperr, kuplung, lendkerék...) új szinkrongyűrűkkel, vagy tegyek bele egy bontatlan gyári speciset, stb. ezt is meg lehet beszélni. sztem olcsóbban megveszed a jópécét tőlem ennyivel (a részleteket nem írom most le, nincs itt annyi hely :D ), mint hogy lábra álljon a te asztrád megturbósítva. tény, hogy engem se érdekelt sose más épített asztrája, de az enyémnek van egy előnye, hogy ezt tovább építheted, ha akarod, és akkor az már tényleg a tiéd. árra annyit mondok, hogy gyári váltóval 2,5 milka. nem mondok vele nagyot, ha azt mondom kótyavetye, de őszintén nem érdekel a kocsi, jobb eladni, 3 hónapja be se indítottam. én nem akarok vele foglalkozni tovább, beleuntam. majd lehet, valami másba belefogok, de most még ahhoz sincs kedvem. sajnos.

hát voszi, köszönöm az ajánlatot :D

remélem nem lesz igazad, mert ha most ér a kocsim 500-at akkor sacc 2 misibe kerülne a turbos moci.. remélem nem így lesz... ;)

viszont ha 2misibe beszámolod a gsi-t akkor tárgyalhatunk :D :) :D

azért az már tényleg luxus volna, hogy a mélygarázsba egy 3 misis autó álljon :D :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.