Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

én sem mentem el. nem ütötték el a haveromat miközben nem mentünk a Hősökre. Ezek után az autós nem verte őt meg és nem rúgdosta szét a cangáját. A csávó nem volt egy IQ vadász gyúrósgyökér. a rendszáma nem hka-310 volt és nem egy első rendszám nélkül közlekedő fekete tuning opellel volt. ezek után mikor nem szedte össze magát és a bicóját a haverom, nem mentünk el a Hősökre. Nem sajnálom h amikor nem állt mellém a rohamsün és nem videózta le a pofámat a Nyugatinál, akk nem indultam el haza. nem volt jó és legközelebb se fogok menni. soha ne legyen több ilyen! ja és szüntessék meg az összes bicikliutat budapesten. :huh: (nehéz ez a fordítvaírás..vagy nem nehéz?!xD)

ki ismer magára? :lol:

Link to comment
Megosztás:

én sem mentem el. nem ütötték el a haveromat miközben nem mentünk a Hősökre. Ezek után az autós nem verte őt meg és nem rúgdosta szét a cangáját. A csávó nem volt egy IQ vadász gyúrósgyökér. a rendszáma nem hka-310 volt és nem egy első rendszám nélkül közlekedő fekete tuning opellel volt. ezek után mikor nem szedte össze magát és a bicóját a haverom, nem mentünk el a Hősökre. Nem sajnálom h amikor nem állt mellém a rohamsün és nem videózta le a pofámat a Nyugatinál, akk nem indultam el haza. nem volt jó és legközelebb se fogok menni. soha ne legyen több ilyen! ja és szüntessék meg az összes bicikliutat budapesten. :lol: (nehéz ez a fordítvaírás..vagy nem nehéz?!xD)

ki ismer magára? :lol:

Hupsz... én tom... meg is találtam a cikket a googleben... :huh:

Link to comment
Megosztás:

szerk: inkabb nem is reagálok mert ... idegesit :huh: még ö van felháborodva ... haha

szegény biciklis.... te antiszociopata potenciális tömegraveszélyes ember vagy a társadalom söpredéke ,és mi átlag becsületes polgárok retteghetünk háááát milyen világban élünk

Link to comment
Megosztás:

Itten vagyok eeee :D Hívj vagy küldj egy sms-t előtte fél nappal, hogy letudjak mondani minden mást ;) :) :lol:

Mostanában Edvin Marton akaszkodott rám, de nem szokott szűkmarkú lenni :angry: Viszem hozom szinte hetente 2x 3x hétfőn is megyek érte.

Ha hozzám beülne edvinmarton én nem ismerném fel, de még csak nem is hallottam róla eddig soha.

Amúgy érdekes út volt nélküled, egy 50 körüli nő jött értünk fél ötkor, kérdem csókolom teccik éjjel is dolgozni? Áá csak így néha délután mer kell a pénz amúgy én diszpécser vagyok :huh:

Nem is igazán jó irányba indult el és mondom neki az M3-on befelé hogy csókolom árpádhídon megyünk a margithid budai hídfőhöz?

Ááá nem a GPS szerint a Lánchíd sokkal rövidebb.

Nincs dugó?

Ááá most voltam ott fél órája nem volt semmi.

Aha, namármost a hősökterén a legkülsőből akart balra fordulni, de nem engedték be, mögötte meg villogtak dudáltak, jól nyomta :blink: Majd Oktogonnál féklámpaerdő, mondom csókolom köszi a fuvart, itt tessék félreállni, megyünk villamossal :)

Hazafelé éjjel kettőkor meg a szerencsétlen csávó a ház park felőli oldalán állt meg, nem az út felőlin, és nem ment egy kört se, így 20 perc után sikerült felvennie minket azután hogy hívtuk. (ebben benne volt az is hogy közben hívtam a társaságot hogy mivanmá, és ők is hívtak hogy hol vagyok) Vicces volt :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.