Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Remélem holnapra jobb lesz az idő,mert ha ez így esik reggelig,akkor nem tudok bemenni reggel.Az biztos hogy késni fogok....Szakad a hó és nagyon fúj a szél.... :rolleyes:

náluk nem is fúj szél... jójó. én a lakótelepen lakom nem a prérin :blink:

amugy már felniig ér a hó... délután 3 óta... kemény.

gond nincs, meleg van bent , sör van, a gyönyörű buzigyerek énekel a tévében, megy ez a csodálatos csillag születik... hát ennnyi... én nem izgulok :lol:

Link to comment
Megosztás:

náluk nem is fúj szél... jójó. én a lakótelepen lakom nem a prérin :rolleyes:

amugy már felniig ér a hó... délután 3 óta... kemény.

gond nincs, meleg van bent , sör van, a gyönyörű buzigyerek énekel a tévében, megy ez a csodálatos csillag születik... hát ennnyi... én nem izgulok :blink:

Az erdő hátránya :lol:

Link to comment
Megosztás:

élménydús lesz holnap a költöztetés :rolleyes: :blink:

hat nem biztos hogy lezavarjak 1 nap alatt ;)

ilyen idöben :lol:

mokás volt most melozni jönni zuglobol ide a camponához :D

48 volt a max sebesség nyári gumival 225/35 el ;)

rohadna el ez az ország .. hogy védi a cigányokat ... akik ellopták a gumimat :D megélhetési bönözés a b qrva annyukat

Link to comment
Megosztás:

azért vicc ami van most

8 óra fele mentem az M5 bevezetőn.

ami a használtcikk piac mellett van felüljáró (Citroen M5 és Suzuiki varró elött ) egy kamion nem tudott felmenni és egy kisteher szépen keresztbe ment akarata ellenére. a nagykőrösi végig olyan volt mint ha valami kis hegyi úton menne az ember. 1-2 órával késöbb kb mégrosszabb helyzet. ezek nem hallgatnak időjárásjelentést ?

az meg milyen már h -7fok alatt nem hatásos a só. akkor nem sózni kéne nem ? XXI.század....

szerencsére én vidáman elmászkálok a nivával....(persze óvatosan)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.