Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Nagyon aranyos a kutya, viszont ha már elfogyott az összes tiszta ruhád szólj csak találunk rád valót. Ja és nálunk a mosógép is működik meg víz is van egy adagot kibírunk mosni neked is ha kell :lol:

Köszi, de van másik mosógép is... :lol: Csak fentre még nem kötöttük be a másikat... :lol: Ja, hogy fent... tudom, Ti oda is lifttel jártok... :lol: :P

Link to comment
Megosztás:

vektra opc 2003, dízel, 1,9, 212bhp - sose került forgalomba, lett helyette a jól ismert 2,8-as turbicsekkes 255pacis (aztán meg 280pacis). de ugye nem nyomod fel a kedvezményem 15%-ra? :lol: :lol: :P

Jó, téged ki akartalak zárni a versenyből, na mindegy :lol: . Szoktam ezt a ruszki oldalt nézni, jó képek vannak fent. Sztem a belsejét leszámítva ütős ez a koncepció. Ilyen body kitet kéne szerezni.

Pl tükrök is komolyak :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hülye kérdés de mit jelent egy autószalonban a Nyílt hétvége kifejezés?

Most lesz következő héten hétvégén nálunk az Opelban Nyílt hétvége és egy új Astra képe van a háttérben amivel hirdetik. Be lehet ülni, tapogatni, meg kipróbálni a kocsit úton? Csak mert akkor megyek. Hátha 1.4-1.6 Turbo-t hoznak. Bár amilyen mákom van úgyis valami dízel lesz. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hülye kérdés de mit jelent egy autószalonban a Nyílt hétvége kifejezés?

Most lesz következő héten hétvégén nálunk az Opelban Nyílt hétvége és egy új Astra képe van a háttérben amivel hirdetik. Be lehet ülni, tapogatni, meg kipróbálni a kocsit úton? Csak mert akkor megyek. Hátha 1.4-1.6 Turbo-t hoznak. Bár amilyen mákom van úgyis valami dízel lesz. :lol:

Azé a 2 littyós turbós dízel is kellemes ám!

Link to comment
Megosztás:

Méééé nem hívtál fel??? :lol: Amúgy éjszakás voltam, de simán ráértem volna nem volt ma semmi dolgom...

áhh mind1 mert ugyis elment a kedvem töle olyan gány volt a campona parkoloházában ..

haza szenvedtem magam igy azt az arénában kicseréltem ...

jobb idöpontban nem is törhetett volna ketté ... persze hogy a legdzsuvább idöben :lol:

ráadásul hajnal négykor megszolalt a duda a kocsiban

aztan 5 kor is ... vagy negyed orát kotorásztam a lökharito alatt mire mind a 4 sarut lehuztam ..

f@szom tele van már evvel a szar tragacsal ...

de most pénzem sincs masikat venni a sok rohadt tolvaj g.e.ci miatt ... szal hasznalhatom tovább ezt ..

január 9 van de már tele van a tököm evvel az évvel is

Link to comment
Megosztás:

f@szom tele van már evvel a szar tragacsal ...

de most pénzem sincs masikat venni a sok rohadt tolvaj g.e.ci miatt ... szal hasznalhatom tovább ezt ..

január 9 van de már tele van a tököm evvel az évvel is

Engem meg lehurrogtál,mikor le akartam cserélni a kocsimat :lol: :P

Most ismét azt mondom,hogy inkább legyen egy öreg tragacsom,ami 99% hogy ott lesz ahol hagytam,mint egy újabb kocsim amit szintén kell szervízelni,de ki tudja mi történik vele mikor vissza megyek oda ahol hagytam.A focus sérülésmentes volt mikor megvettük,most meg nincs rajta olyan elem amit ne kellene fényezni,vagy lakatolni....Pedig mi egyszer se hibáztunk........ :lol: Ebben az országban nem szabad drága autót használni,és még jó ideig ez lesz a helyzet itthon,ha nem rosszabb :lol:

Link to comment
Megosztás:

A focus sérülésmentes volt mikor megvettük,most meg nincs rajta olyan elem amit ne kellene fényezni,vagy lakatolni....Pedig mi egyszer se hibáztunk........ :lol: Ebben az országban nem szabad drága autót használni,és még jó ideig ez lesz a helyzet itthon,ha nem rosszabb :P

Érted már,hogy miért vettem a corsát? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Engem meg lehurrogtál,mikor le akartam cserélni a kocsimat :lol: :lol:

Most ismét azt mondom,hogy inkább legyen egy öreg tragacsom,ami 99% hogy ott lesz ahol hagytam,mint egy újabb kocsim amit szintén kell szervízelni,de ki tudja mi történik vele mikor vissza megyek oda ahol hagytam.A focus sérülésmentes volt mikor megvettük,most meg nincs rajta olyan elem amit ne kellene fényezni,vagy lakatolni....Pedig mi egyszer se hibáztunk........ :lol: Ebben az országban nem szabad drága autót használni,és még jó ideig ez lesz a helyzet itthon,ha nem rosszabb :P

Én már nem számolom az enyémen, mert csak ideges leszek! :lol: Amikor elhoztam is volt , de ennyi nem!

Link to comment
Megosztás:

áááá, negatívok vagytok...

én már háromnegyed éve használom a "drága" autómat, és nem akarták ellopni, és nem húzták meg, sérülésmentes, még egy ajtórányitás sincs...

megfelelően megválogatott parkolóhely a titka, és a megfelelő védelem. bár a védelem az ellopást csak picit megneheziti, ellophatatlan úgysincs...

nomeg egy adag szerencse is kell hozzá...

remélem most kihúztam a gyufát :lol:

Link to comment
Megosztás:

áááá, negatívok vagytok...

én már háromnegyed éve használom a "drága" autómat, és nem akarták ellopni, és nem húzták meg, sérülésmentes, még egy ajtórányitás sincs...

megfelelően megválogatott parkolóhely a titka, és a megfelelő védelem. bár a védelem az ellopást csak picit megneheziti, ellophatatlan úgysincs...

nomeg egy adag szerencse is kell hozzá...

remélem most kihúztam a gyufát :lol:

jó de te kikerülsz pár ökrös szekeret hazafele, beállsz a pajtába, teszel rá szalmát h álcázva legyen és minden rendben van :lol:

Link to comment
Megosztás:

megfelelően megválogatott parkolóhely a titka

na erre a különféle bevásárlóközpontok parkolói a legjobbak. Én mindig a legmesszebbi pontra állok és senki sincs körülöttem, de mire visszamegyek már van úgy hogy annyira rámállnak hogy alig tudok beszállni és persze a legtöbb autó is ott áll meg ilyenkor. Az emberek birkák és ha 1 megcsinálja megcsinálja több is ez mindenben így van. Ha messzire állsz oda áll más is, ha külön rakod le az autót oda áll más is hátha nem lesznek ott sokan de a végén már annyian gondolják ezt hogy a bejáratnál kevesebben lesznek mint ott, ha egy bekanyarodik a behajtani tiloson akkor a többi is azt hiszi hogy lehet arra menni, ha egy végig megy a busz sávban a többi is megy stb........

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.