Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

De komoly kép. :( Szétkaptátok mint foxi a lábtörlőt :lol:

ez szombati állapot :(

azóta ne tudd meg 1párx rámjött a sírógörcs....

már csak 2 doblemez, 1 első-alsó összekötő hiányzik, 2 külső gumiharang a féltengelyekre, váltóolaj, olaj.... asszem ennyi és az orra kész, de hát ez még q mód arrébb van.

Maj' jönn a segge és az ülések s 1éb nyalánkságok...

Link to comment
Megosztás:

Haggyá' má'! Sose indexelek! Mégha a zomegával megyek, akkó' csakcsak, de a géjesí mindég kihozza bel?lem a bunkót!

Amúgy ez így van: nem indexelek, mert akkor az emberek nem tudják, hogy be akarok eléjük menni. Így nem próbálnak meg megakadályozni benne.

Link to comment
Megosztás:

ma ezt 1 vállalkozó szellem? kollega megcsinálta velünk és az ? elmondása szerint ez nem jó és soha többet nem csinál ilyet. Legalábbis sztem nem felejti el, miért kell indexelni máskor :(

Aztec, nem tisztáztad a tényállást, így számomra hozzászólásodból nem t?nik ki a lényeg: mit tett a vállalkozó szellem? kollega?

Link to comment
Megosztás:

elmentünk 30as kulcsér féltengelyhez s hazafele jövet álltunk 1 balra kanyarodó sávban, mikor zöldre váltott a pilács vihar sebességgel jobbról beqrodott elénk 1 misterkigyúrt keménygyerekvagyok, mi satu (1700kgs autóval fincsi) majd kb 5seccen keresztül állt elöttünk.

Ekkor már elöntötte a szar az agyam, me' jobb1ben mindig nehezebben kezelem a ######karika autósokat majd elindult nagy nehezen. Ezekután Full (a barétom volán mögött) imádkozott a lelkéért, hogy "köszönd meg báz+" de nem tette - mellé és qanyázás majd elhúztunk mellette. A köv lámpánál beért minket a nem kis hegy és kipattant megindult felénk, de autónkat óvva megelőztük a bajt és mister nemindexeleket a barátnője elött tanítottuk meg a how to index eljárásra :wink:

ha nem lettünk volna matt másnaposak és korábban le tudunk fékezni mielött bevág elénk és emiatt nem stuffoljuk magunkat akkor mindez elkerülhető lett volna - de így alakult. Elmond6om,h minden bizonyosságal ma ő is csatlakozott az indexelők táborába. Ez 100.

Link to comment
Megosztás:

elmentünk 30as kulcsér ... ma ? is csatlakozott az indexel?k táborába. Ez 100.

Nem látok a dologban analógiát az én esetemmel: én pusztán sávváltáskor nem indexelek, mert akkor az emberek elkezdik tolni neki, nehogy beférjek.

Azt viszont egy pillanatig sem állítottam, hogy mások elé zöldnél bevágósdit játszanék...

...pedig nagynéha szoktam, olyankor szégyenlem is magam keményen... :oops:

Link to comment
Megosztás:

há én nemtom kivagyok bazs thx a kérdést :(

gsi kikönnyítő kisiparos talán ok szemszögéből nézve amúgyan meg szimpla életművész mint ti :wink:

Béla nem rajoskodni akartam és nem vaok verekedős tipus, sőőőt a baráti köröm sem az de evvel a példával akartam neked bemutatni milyen könnyű magadnak csinálni a bajt ha rosszkor rossz(állapotú)emberekkel játszod ezt meg. ezért kottáztam le ezt a sztorit.

Link to comment
Megosztás:

Jó reggelt

sikerült kiszednem a szelözőket,de van a futés kapcsolo az a 3 darab na abból a középsőt hogy lehet kiszedni?

le kell bontanom a konzolt? :(

Nem kell lebontani a konzolt!

A középsőt nem csak simán húzni kell, hanem oldalról egy egészen kicsi csavarhúzóval bizgerálni közben. Magán a "tekerőn" találsz egy lukat oldalt. Na oda kell bedugni a csavarhúzót!

Üdv.:

Mező

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.