Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Akkor vedd meg, kár lenne szétszedni... :wink:

Szerintem is, de nincs ennyi pézem egyenlőre ilyesmire.Azt nem mondtam, hogy nem valami hasonló turpiszságon töröm a fejem, mert elnéztem ezeket a kis Corsákat, és még 20 évesen is csillagászati áruk van.Viszont tegnap szétnéztem a Kadettek közt, és volt egy két értelmes darab mint árban, mint pedig állapotban.Majd még meglátom. :roll:

A Duenes GSÍ-ről senki nem tud semmit?Csak a kíváncsiság kedéért! :wink:

Link to comment
Megosztás:

:shock: :( 8) Csak egy ötlet''''''''

Ha pl. ideadná 300 Eft-be és kintről hoznék egy super jó gsit 500 Eft-be

itthol a papirmunka(átpapirozni) hamar és egyszerüen megoldható az legyen 100 Eft igy összesen 900 Eft és van egy szuper gsi-m.

És egy halom nagy értékű alkatrészem!!!!!!!

Ez csak egy gondolat , nekem nem kell de lehet , hogy valkinek adtam egy tippet. :wink: :idea:

Link to comment
Megosztás:

Jópofa srác vagy. 5 év mulva majd ha felétek járok kimosolygok a celicámból ahogy a cigányok viszik szinesfémhulladéknak az opeledet.

OFF Celica-ról jut eszembe múlthéten haver megint oda adta a vasat megküldtem mint állat(mondta nem gond hajtsuk sport gép).............nem ment rosszul de majdnem felborultam vele és a végén ráadásul szétment az egyik lambdaszonda ,meg valami rákfenéje lett :shock: Pedig 2003-as az autó nem túl kecsegtető a jövőre nézve........én meg kérhettem sűrűn bocsánatot az amortizáció miatt :shock: ON

Link to comment
Megosztás:

Nemtom milyenek az újak de a kereklámpás 2 literesekről eddig rosszat még nem hallottam. Kérdeztem több toyota szerelőt is, hogy mik a tipushibák mikre figyeljek oda, stb, leginkább csak sűrű vállvonogatás volt a válasz, mondván, hogy nemigen romlanak ezek el ha karban vannak tartva. Persze csodák nincsenek, de azért biztatóbb mint a gsi fórumot olvasgatni. Mindazonáltal továbbra is respect az összes 16vgsinek.

itt az autóm ha valakit esetleg érdekel

http://www2.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?q...creenwidth=1024

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.