Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

érdekes dolog... Szabi is kapott ugyanonnan trafit ahonnan én, furcsaság a dolgoba, hogy kb 200mel elötte fordultunk ki arra az útra, még én mehettem 69-el de szabi 70el szerintem tuti nem, az az astra órán 80körülinek kellene lennie

sött még látszik is ahogy jön utánam...

még az is látszik h megpróbáltam elbújni :D

4118166582_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Link to comment
Megosztás:

Azt mondta -amit én meg is értek -, hogy x mennyiségű pénzt kell kitermelniük.

Ha sokáig ott van egy autó és más elől foglalja a helyet, akkor "mindez arra csapódik le".

Igen, ez kb 35E /nap szal necc lehet, de azért érdemes rákérdezni, mert ha pl semmi melójuk nincs, és ilyen azért van néha, akkor lehet változnak a tételek. Vagy váltó le és odavisz, és akkor nincs gáz, de hogy emiatt vki eladja, úgy hogy tudta hogy ez a baj mikor megvette...

Link to comment
Megosztás:

Igen, ez kb 35E /nap szal necc lehet, de azért érdemes rákérdezni, mert ha pl semmi melójuk nincs, és ilyen azért van néha, akkor lehet változnak a tételek. Vagy váltó le és odavisz, és akkor nincs gáz, de hogy emiatt vki eladja, úgy hogy tudta hogy ez a baj mikor megvette...

na várjunk csak... ki mondta h emiatt eladom?

Link to comment
Megosztás:

Igen, ez kb 35E /nap szal necc lehet, de azért érdemes rákérdezni, mert ha pl semmi melójuk nincs, és ilyen azért van néha, akkor lehet változnak a tételek. Vagy váltó le és odavisz, és akkor nincs gáz, de hogy emiatt vki eladja, úgy hogy tudta hogy ez a baj mikor megvette...

Ha ennyire nincs helyük és emiatt nem tudják csak bevállalni akkor odamész, váltó le, trélerrel elvinni vmi zárt helyre a közelben (arrafelé vannak ilyenek), amikor kész trélerrel vissza. Ha komolyan meg akarod csináltatni akkor ennyit rászánsz.

Link to comment
Megosztás:

Ha ennyire nincs helyük és emiatt nem tudják csak bevállalni akkor odamész, váltó le, trélerrel elvinni vmi zárt helyre a közelben (arrafelé vannak ilyenek), amikor kész trélerrel vissza. Ha komolyan meg akarod csináltatni akkor ennyit rászánsz.

Nem arról szól a történet, hogy nem vállalják. Meg lehetne velük állapodni biztos.

De azt számold már ki, hogy hajtás fel és le, váltót szétszed és összerak, autót elszállít és visszahoz + hely valahol.

Váltót odavisz dologgal meg az kérdés, hogy hol és ki szed le és rak vissza.

Persze valamilyen árom mindent meg lehet oldani :D

Link to comment
Megosztás:

Nem arról szól a történet, hogy nem vállalják. Meg lehetne velük állapodni biztos.

De azt számold már ki, hogy hajtás fel és le, váltót szétszed és összerak, autót elszállít és visszahoz + hely valahol.

Váltót odavisz dologgal meg az kérdés, hogy hol és ki szed le és rak vissza.

Persze valamilyen árom mindent meg lehet oldani :D

Természetesen számoltam ^_^

A tréler max 15-16e ha ott a környéken talál parkolót és nem kell nagyon messzire vinni (engem 8ért vittek Lacihoz a Vidámparktól).

Parkoló arrafelé van nem túl drágán szerintem (letenni gumis Gyulánál ott a vasút mellett?)

A hajtás szerelést, váltó szerelést nyilnán nem számolom mert azt mindenképpen ki kell fizetni.

Kb. 20-25e Ft-ról beszélünk plusszban. Szerintem megéri :P

Link to comment
Megosztás:

Természetesen számoltam :D

A tréler max 15-16e ha ott a környéken talál parkolót és nem kell nagyon messzire vinni (engem 8ért vittek Lacihoz a Vidámparktól).

Parkoló arrafelé van nem túl drágán szerintem (letenni gumis Gyulánál ott a vasút mellett?)

A hajtás szerelést, váltó szerelést nyilnán nem számolom mert azt mindenképpen ki kell fizetni.

Kb. 20-25e Ft-ról beszélünk plusszban. Szerintem megéri ^_^

Ez már Lantos Úr döntése, hogy mit-hogyan-mikor-merre :P

Link to comment
Megosztás:

Ott van amit Ákos linkelt. 2.5 V6 és abszolult hibátlan. Az árból biztosan lehet faragni valamit.

V6-ot nem akarok, az már volt. Vagyis hasonló szerű akármicsoda is ^_^ . Építeni egyet meg már nincs kedvem így 30 felett :D . Úgyhogy csak valami bevált dolog, vagy semmi.

Link to comment
Megosztás:

viszont nem látom h mikor kezdődik a móka :D ^_^ :P

Nem túl sok infó van róla

Akkor neked is ajánlom figyelmedbe.

ap-010102.jpg

Rendezvény információ

Belépőjegy: a rendezvény a június 12.-i éjszakai futamon érvényes fizetős karszalag felmutatásával vagy az elővételes jegy szelvényének bemutatásával, továbbá 12 éves korig ingyenesen látogatható. Belépőjegyet a helyszínen lehet váltani, egységes, kedvezményes 1.000 Ft-os áron.

Tervezett időrend

08.30 - Kapunyitás

08.30 - 12.00 Edzés

12.00 - 14.00 Street kategória kvalifikáció

14.00 - 15.30 Pro kategória kvalifikáció

15.30 - 16.00 Ingyenes DriftTaxi a KISORSOLTAKNAK

16.00 - 18.00 Street mezőny TOP 16 kieséses szakasz

18.00 - 20.00 Pro mezőny Top 16 tsuiso csaták

20.00 - Eredményhirdetés, kapuzárás

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.