Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Hamár a fogyasztásnál tartunk. Dinnye hazahozta a donorautómat, 5,4-et evett 100on és 800km-t jött vele 1 tank benyával. GPS szerint 240et megy az óra 250nél leakadt. Alig várom hogy kész legyen és mennyek már vele. Szegény Bocimár megint kint figyel a szar időben így több mint 1 hónapja, ráadásul egy csomó mindent csinálni kéne rajta karosszériailag. :( Lehet addig visszaadom Balázskának :wacko: . Tegnap vettem észre, hogy már nem csak a ball hanem a jobb ködlámpa is kapott kavicsot. A különbség csak annyi, hogy így a jobból hiányzik egy 3 centis darab. <_<

Az nem hangzik rosszul ami a donort illeti. Viszont ami Bocit az igen. Ha nagyon nem tudod megoldani a tárolást sokáig akkor bedughatod hozzánk a kisház melletti gaárzsba, csak ki kell pakolni előtte, plusz az nem olyan hogy naponta ötször ki-be mész mert Teve a másodiknál leharapja a kis fütyikédet.

És valóban nem fogom forgatni. Pont azért van nagyblokkos kocsim hogy ne kelljen.

Link to comment
Megosztás:

Üdvözletem

A segítségeteket szeretném kérni. Két hete vettem meg életem első autóját az avataromon is látható drágaságot (C20XE) <_<.Gyorsan el is kezdtem rajta az ilyenkor szokásos procedúrát vezérlés,szűrők,olaj csere stb...

Nos amiben a segítségetek kéne, keresek egy megbízható kipufogóst mivel a most rajta lévő hátsó univ. sport dob előtt elrohadt a cső és kezd nagyon brutális hangja lenni.

Segítségeteket előre is köszönöm

Link to comment
Megosztás:

Az nem hangzik rosszul ami a donort illeti. Viszont ami Bocit az igen. Ha nagyon nem tudod megoldani a tárolást sokáig akkor bedughatod hozzánk a kisház melletti gaárzsba, csak ki kell pakolni előtte, plusz az nem olyan hogy naponta ötször ki-be mész mert Teve a másodiknál leharapja a kis fütyikédet.

Köszönöm, de van egy garázs neki a fogarasi tecsónál havi 7 ropiért. Végre találtam ennyiért kb 3 hónapja. A baj az, hogy amig nincs kész az astra addig a kadettal járok dolgozni, de mivel 30 perc oda 30 vissza a garázs gyaolg így kint áll esténként már több mint 1 hónapja. Ma este viszont bevittem már végre mert nálam az astra <_< Majd csinálok róla fényképet is.

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm, de van egy garázs neki a fogarasi tecsónál havi 7 ropiért. Végre találtam ennyiért kb 3 hónapja. A baj az, hogy amig nincs kész az astra addig a kadettal járok dolgozni, de mivel 30 perc oda 30 vissza a garázs gyaolg így kint áll esténként már több mint 1 hónapja. Ma este viszont bevittem már végre mert nálam az astra <_< Majd csinálok róla fényképet is.

Már alig várom,hogy láthassam mit is sikerűlt venni. :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm, de van egy garázs neki a fogarasi tecsónál havi 7 ropiért. Végre találtam ennyiért kb 3 hónapja. A baj az, hogy amig nincs kész az astra addig a kadettal járok dolgozni, de mivel 30 perc oda 30 vissza a garázs gyaolg így kint áll esténként már több mint 1 hónapja. Ma este viszont bevittem már végre mert nálam az astra <_< Majd csinálok róla fényképet is.

Küldjek? :wacko:

Már alig várom,hogy láthassam mit is sikerűlt venni. :(

;)

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm, de van egy garázs neki a fogarasi tecsónál havi 7 ropiért. Végre találtam ennyiért kb 3 hónapja. A baj az, hogy amig nincs kész az astra addig a kadettal járok dolgozni, de mivel 30 perc oda 30 vissza a garázs gyaolg így kint áll esténként már több mint 1 hónapja. Ma este viszont bevittem már végre mert nálam az astra <_< Majd csinálok róla fényképet is.

azért az sincs közel. mi lett azzal ami ott volt melletted?

Link to comment
Megosztás:

Üdvözletem

A segítségeteket szeretném kérni. Két hete vettem meg életem első autóját az avataromon is látható drágaságot (C20XE) <_<.Gyorsan el is kezdtem rajta az ilyenkor szokásos procedúrát vezérlés,szűrők,olaj csere stb...

Nos amiben a segítségetek kéne, keresek egy megbízható kipufogóst mivel a most rajta lévő hátsó univ. sport dob előtt elrohadt a cső és kezd nagyon brutális hangja lenni.

Segítségeteket előre is köszönöm

Szia,

150 le a kezdésnek ? Nem rossz :wacko:

Mondjuk ha tudnánk, hogy honnan írsz, akkor talán írnánk is valakit :(

Link to comment
Megosztás:

Te figyelj máááá. Összeszámoltad már, hogy mennyit költöttél el parkolásra ? :wacko:

Csütörtökön tudnál hozni multimétert ?

inkább nem számolom össze de havi 7ért fedett helyen lenni ahov nem fúj be a szél csak ha kinyitod az ajtót szerintem jó dolog. Sajna 13 alatt nincs teremgarázs sem a környéken. Ez csak egy véletlen 7ért mert nincs tisztában az árakkal és 2 év után találtam. Cabrió gyári tetőt meg nem találsz minden sarkon, hogy ne legyen fedő a feje felett. Ráadásul az egy dolog hogy megveszi az ember, de rá is kell rakni, stb. A kasztniról nem is beszélve, hogy mennyivel tovább bírja ha nem az utcán áll.

Ezek után vigyek? Hát... :( Na jó meggyőztél <_<

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.