Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Szia,

150 le a kezdésnek ? Nem rossz <_<

Mondjuk ha tudnánk, hogy honnan írsz, akkor talán írnánk is valakit :wacko:

Bp. 6.ker

Közben én is nézelődtem kicsit és egyenlőre a Karkuskipufogó oldalánál kötöttem ki. Ők a XVI.kerben tevékenykednek szóval még bőven jó távolságban. Van esetleg valakinek tapasztalata velük?

Link to comment
Megosztás:

Bp. 6.ker

Közben én is nézelődtem kicsit és egyenlőre a Karkuskipufogó oldalánál kötöttem ki. Ők a XVI.kerben tevékenykednek szóval még bőven jó távolságban. Van esetleg valakinek tapasztalata velük?

Részemről az passsz.

Páran Lenderékhez jártak innen.

Amúgy a végdob csöve adta meg magát ?

Gyere el : http://www.opelforum.hu/index.php?showtopi...t=0&start=0 <_<

Link to comment
Megosztás:

Bp. 6.ker

Közben én is nézelődtem kicsit és egyenlőre a Karkuskipufogó oldalánál kötöttem ki. Ők a XVI.kerben tevékenykednek szóval még bőven jó távolságban. Van esetleg valakinek tapasztalata velük?

Hali.

Én már voltam nála, sztem korrekt.

Nekem leömlön és középdobon kivül, mindent cserélt.

Link to comment
Megosztás:

NanaAAA!

Kikérem magamnak! Nem teszem be senkinek!.....

Akinek nem nunija van :(

Kisfarkas:

Vannak még Janóék is.. bár vegyes a vélemény róluk. Nekem nem volt még bajom velük.. van akinek igen...

jah .. bocs..egy jó ideje Dinamit kipuff

A caravánon nem tudom hogy van megoldva, nekem a hátsó hid fölött megy el a cső, ott rohadt szét.. cserélték jópár éve, azóta már másik dob is lett rá téve.. még nincs gondom vele.. (szerk: találtam képet.. szóval 2008-ban már tuti cserélve volt.. (középdobig) hátsódobot nem nézni..azóta már másik van rajta.. másik ugyanilyen gyári ;) a Remus meg itt figyel a gardróbban várja hogy a mostani lerohadjon ;)

Kezdésnek ha nem vezetett mást, akkor tényleg szép egy 150lovas kocsi.. szal csak óvatosan :o

én egy 100 lovassal kezdtem anno... óvatosan.. :) <_<

Rozsda.. hogy rohadjon meg.. hopp..és tényleg azt teszi.

Tankbetöltő ratyi.. ez egy dolog.. de minap vettem észre, hogy a csomiajtó élén is van némi adag, illetve az egyik kerékíven is van egy 1-2 centis kis rész.. a fenébe.. kellene egy lákátos :S

De még a tetőn is van egy két kavics nyom, ami kezd rozsdaszínű lenni :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.