Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Peeestaaaaa! Mintha a hozzászólásomban én is ilyesmit írtam volna.

Engem az érdekelne, hogy akkor most hol lehet majd követni TV-n keresztül, ha retekklub még nem változtatott a műsorán. :D

Kérdeztél, válaszoltam :D

Most megint leadják a SEMMIT ? HÁHÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ :D

Úgyis csak a végét láttam.... a semminek :)

Link to comment
Megosztás:

Olyan kocsit kell csinélni, amiben nem kell váltót cserélni, ennyi :)

ha nem törték össza az autókat asszem kijelenthetem nekik volt a legkevesebb műszaki problémájuk idén. :D Szerintem most a csapat hangulata is olyan kb mint anno Hakinen idejében é sez nekem nagyon bejön, igaz én 90 óta nézem az F1-et és azóta McLAren csak és kizárólag. Rinyagép Szaronzó most meg Massát is kiheréli a Ferráritól. Alonso=Msc kb. iszonyat jól vezet de egy rinyáló ge.igép

Link to comment
Megosztás:

ha nem törték össza az autókat asszem kijelenthetem nekik volt a legkevesebb műszaki problémájuk idén. :) Szerintem most a csapat hangulata is olyan kb mint anno Hakinen idejében é sez nekem nagyon bejön, igaz én 90 óta nézem az F1-et és azóta McLAren csak és kizárólag. Rinyagép Szaronzó most meg Massát is kiheréli a Ferráritól. Alonso=Msc kb. iszonyat jól vezet de egy rinyáló ge.igép

+ dolgozó lány unalmas az egész f1, ha nem töri össze magát senki.....

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.