Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

hát emellett még kellene 1-2 cuccot hozzáállítani :wink:

Vonószem t sztem is műanyagossal kell csinltatni, biztosan nem fog örülni, de ez van :lol: Én ha a lökösöket csináltatom mind2 le lesz falazva ill be lesz ragasztva, mert nem akarom,h nekem is kikapják, mert akkor csalódnom kellene a kicsiny gsis társadalmunkban...

Link to comment
Megosztás:

Na ho éjn meg nekijeálltam radikálisan könnyíteni :lol:

nekem ezért nincs vonószemtakaró problémám :D

én mostmá télleg nemértelek :lol: :lol:

neked anno volt vmi apróbb problémád (talán váltó? vagy kézifék?) erre lassan egy éve darabjaira van szedve a járgány :lol:

egyszer -majd ha nagyon-nagyon sok időnk lesz- elmesélhetnéd, hogy mi is vezetet ahhoz, hogy atomot robbants a kocsiban :lol:

Link to comment
Megosztás:

Aztec :shock: Ez komoly............a szívroham kerülgetett mikor megláttam a képet.

Warwolf : jó az ötlet mert ugye szeretnék voltatni (milyen önző elgondolás) ha lerobbanok attól még vontathatnak :wink:

De hol találok ilyen müanyagos ######it? És mennyié csináljhatja meg?

Kicsit ismeretlen számomra a műanyagok világa :oops:

Link to comment
Megosztás:

Warwolf : jó az ötlet mert ugye szeretnék voltatni (milyen önző elgondolás) ha lerobbanok attól még vontathatnak :wink:

De hol találok ilyen müanyagos ######it? És mennyié csináljhatja meg?

Kicsit ismeretlen számomra a műanyagok világa :oops:

Aztecnak biztos van erre 5lete! :!:

Link to comment
Megosztás:

egyszer -majd ha nagyon-nagyon sok időnk lesz- elmesélhetnéd, hogy mi is vezetet ahhoz, hogy atomot robbants a kocsiban :lol:

töki olyan úccse lesz soha

ígyhát jobbhijján: rohadt a lelkem :lol:

benéztem a torony mellett ahol dupla lemez volt KO, tornyokon ütöttem 2 lyukat így lett hát.

Ennyi.

1 perccel sem érdemel többet :D

Petya: sztem 1-2 hufért odafalazzák neked... akkor már csak a fény a húzos...

Link to comment
Megosztás:

Aztec ez komoly. Egyébként ha egy 92-93-as gsi-t jobban megszeretne nézni az ember...............inkább ne tegye. Én is csinálhatnék rajta csomó mindent de azt mondta a lakatos,hogy nem érdemes.

Sajnos az autó életében ugyis eljön az az idő amikor dönteni kell......vagy megmarad és akkor teljes lakat vagy eladás. Én mivel már egyszer eljátszottam ua.ezt a Sciroccomnál én már biztos csak eladni fogom egy olyan embernek ki majd kasztniügyileg rendberakja teljesen szegénykémet. :?

Hiába 13év az 13év. :wink:

Link to comment
Megosztás:

nekem ne mondd...

tudnék mesélni én is.

már 2 7vége óta imádkozom,h 1 dolgot találjak rajta ami nem repedt, kiszakadt,elrohadt, de eddig nem volt szerencsém :lol:

fél melót gyülölöm so maradt a full lakat.

Igaz ami zsé így belemegy az mehetne tuingra és tsai de inkább legyen meg az a száz valahány pacim, minthogy 200 felett pályán gödrött és plafont fogjak, mert ppen a tornyom úgy dönt,h csütörtököt mondd :wink:

Link to comment
Megosztás:

hát akkor meg.

anno a fám azt mondta mindent a hobbiért.

nade erről nem volt szó :lol:

(anno off vtimmel törött rugóval -á jó az alapon 3x vágtam le piruetett a városban 80-100 között egy szharos rugó mijatt 3x néztem végig a múvit meg az éppen aktuális vs-t : szalagkorlát, betonoszlopok...)

Link to comment
Megosztás:

Nem dolgoztattam vele, csak láttam hogy ott van. Illetve egyszer érdeklődtem, h meg tudná-e csinálni a benyafedelem.

Tod,központinak van rajta egy kis cunci.. abba megy bele a pöckös.. nah az le volt törve. Meg is csinálta volna asszem egy ezresért, de le kellett volna szedni, és otthagyni..

Nem volt kedvem büvészkedni vele.

Link to comment
Megosztás:

Itt "családi okok" miatt kénytelen a user eladni az autóját. Amit belinkeltem tegnap vagy tegnapelött fehér gsi-t azt is ha jól láttam a hátteret ugyan ott a dunaparton fotózták pesti oldalon ,féluton a Margit híd felé. :idea: Vagy mindenki oda viszi lefényképezni a vasát vagy egy kereskedő áll a háttérben..............Hmmmmmmmm

I'm Sherlock Holmes :lol:

Vagy oltári nagy baromságot hebegek itt kora reggel :D

Link to comment
Megosztás:

....Amit belinkeltem tegnap vagy tegnapelött fehér gsi-t azt is ha jól láttam a hátteret ugyan ott a dunaparton fotózták pesti oldalon ,féluton a Margit híd felé. :idea:....
Pesti alsórakpart vége.

....Vagy mindenki oda viszi lefényképezni a vasát vagy egy kereskedő áll a háttérben..............Hmmmmmmmm....

Szerintem elég soka hordják oda az autójukat fotografálni :lol: :D :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.