Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Hétvégén családdal bevásárlás, Auchannál parkolóba beállok, elém gördül egy szép piros GSÍ.3 arc kipattan belőle, mereven nézik az én gépem orrát, én meg az ő gépüket.Jópofa volt.Négy tökigbamba!Aztán összesomoly, és mentünk a dolgunkra.A gép finoman szólva is gyári volt.TECCETT!! :supz:

Link to comment
Megosztás:

ujjonan lenne vennék fel hitelt és megvásárolnám az autót. Nálunk itt a parkolóban van egy piros 5 ajtós gsi (f astra) nagyon szép és nagyon ujnak tünik :idea:

5 ajtos gsi? :shock: f astrábol? :shock:

sztem ilyen nem nagyon volt :roll:

ujonnan ha lehetne kapni akkor a gsi ára az egekben lenne, viszonyíts más márkák hasonló kategóriáju autóihoz!

Link to comment
Megosztás:

Tud valaki egy linket,hogy hol tundék utánna nézni a gsi gyári specifikációjának? Egész pontossan arra lennék kiváncsi,hogy melyik autó gyorsul jobban? Astra GSI 16V vagy VW Scirocco 16V (139lovas).

Astra 1150kg ,Scirocco 850kg, :wink:

katalogus.hasznaltauto.hu?

vay a gyari kézikönyv?

(imho sztem amugy a scirocco...az a 300 kilo nagyon sok)

Link to comment
Megosztás:

Tud valaki egy linket,hogy hol tundék utánna nézni a gsi gyári specifikációjának? Egész pontossan arra lennék kiváncsi,hogy melyik autó gyorsul jobban? Astra GSI 16V vagy VW Scirocco 16V (139lovas).

Astra 1150kg ,Scirocco 850kg, :wink:

Ez a 850kg elég kevésnek tűnik.

Link to comment
Megosztás:

agr und pill szelep tisztitásban ki érintett, ki csinált már?

pill szelepet már bombáztam szét más autón, gondolom az nem lehet nagy móka....

viszont agr :roll: :oops:

mielött nemtudásomról itt tanúbizonyságot tettem volna végiglapoztam szereld magadot és benne nem találtam utalást...

Link to comment
Megosztás:

szerintem csak X20XEV-ben van AGR

akkor a pillangón kivül mit lehet még tisztogatni rajt' :roll: :?:

nomeg a kartergáz visszavezetést ami like dat mint a kis dsz azt hova tudom helyesen feltenni? Mert Gabi már párx Lmondta az ő stílusában de nekem nem jött át :oops:

Link to comment
Megosztás:

Újpesten még mindig eladó egy turbós gsi. Állitólag futómű problémája van. 800000Ft de szerintem 600000Ft cash-ért ellehetne hozni......picit leharcolt a jármü...........nem is mennek vele állítólag.

Elég kockázatos :shock:

Peti!

Tényleg megmondhatnád, hogy Újpesten hol van ez a GSI!!!!

Link to comment
Megosztás:

Ha gondolod megkérdezhetem mi az ábra. Biztos,hogy épített kocsi és szerintem ha a futómű tropa attól még a motor lehet jó.

nem gondolom, hanem kérem töki!

PLZ

minél elöbb

mert akkor szakítok asszonnyal, bukom a nyaralásokat, hacsak 75%át visszakapom már csak 100 hiányzik és megvan a c20let :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.