Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Eddig se szóltalak meg..... :) Kiszámoltuk Attilával durván 200e-ből rendbe lehet rakni,kell egy varázsgarázs neki.....és 1.2-13at tud a kocsi...A kereskedők meg nem akarnak érte 700e-sem adni,mert zörög a motor(Vagy klíma kompresszor vagy generátor)és a képeken nem látszik,hogy jégverte a gépháztető.Szerintem ha adnék érte 650e,az jó ár lenne érte....

gondolom ez az Anti renyója.

ilyen téren jóötlet, szerintem a jelenlegi pénzügyi helyzetben nem mindegy hogy 7 vagy 5 liter nyál fogy naponta.... ( nem véletlenül ragaszkodom a zafirához...)

egyszerü matematika....

Link to comment
Megosztás:

Hát mi ezt anno is mondtuk... én ezért vettem combinot robogó helyett... ráadásul, ha esik sincs bibi... :)

Én járnék motorral,de minden reggel viszem Rékát bölcsibe Szentendrére,és érte is megyek.Még mindig motorban látom a jövőt,de csak 1,5 év múlva fog menni.Addig szerintem a jogsit is lerakom.

Link to comment
Megosztás:

Azt az RS-t néztem már én is ( ha arról van szó ami dolgozó lány olcsón van a használtautón) vedd meg, tedd rendbe és add el nekem :D Igazság szerint elég kevés olyan autó van amit nem néztem még :) ....

meg kell venni az enyémet.csak bele kell ülni és használni.4e van az olajban 20e a vezérlésben,új a féktárcsa betét hátul,holnap teljes első futómű felújítás lesz.4 álitható sárga koni,új a gyertya és az ac is,gsi rugó elöl hátul weitech.toronymerevítő.De csak 1-2 napig eladó,mert eladják a másikat.

Link to comment
Megosztás:

meg kell venni az enyémet.csak bele kell ülni és használni.4e van az olajban 20e a vezérlésben,új a féktárcsa betét hátul,holnap teljes első futómű felújítás lesz.4 álitható sárga koni,új a gyertya és az ac is,gsi rugó elöl hátul weitech.toronymerevítő.De csak 1-2 napig eladó,mert eladják a másikat.

Más színben nincs ? :)

Link to comment
Megosztás:

Gellért.....értsd meg amit mondok, ne úgy fog fel hogy okoskodom és meg akarom mondani mit csinálj, csak hallgasd meg :lol:

ugyanazt csinálod, mint az omega előtt....célirányosabban már pls, volt elég kocsid már ;)

Nem is volt olyan sok...

2 ascona

2 niva

1 senator

1 kadett

1 omega

és ami kiment mindig a G astra :) :D :D

Nem fogom fel okoskodásnak csak nem értem hogyan legyek célirányos :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.