Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Jóvammá mindenki látta má fészen :lol:

Én még nem :lol:

Am: mennyire horror egy ilyen ára? (vagy a publikus ára?)

Nekem (is) nem kicsit csúnya már a tankbetöltő... lehet érdemes lenne egy full elemet cseréni majd tavasszal...(vagy még idén kellene? örök dilemma) ;) ;)

am2: Széép... lesz :lol:

Astra belső.. hmm. nem is emlékszem,hogy szállítottam ilyet.. pedig tök olyan mint az enyém belseje :lol:

Nah jó, nem.. nincs övpárna rajta... :lol: (de ha az az olajos doboz, Motul, akkor mégis gyanús! :lol:)

Link to comment
Megosztás:

meleg vagyok

Jóó jóóó.. de hogy jön ez most ide?! :lol: ;) ;)

Csattanás.. uh.. dúrva! Mákja volt a videózósnak.. az elötte haladónak nem.. nem tudom,hogy a fenébe jött át az a marha..

Hirtelen kirántotta? Mert látszik, hogy a szerencsétlen satuzik, meg próbálja elrántani jobbra, de már esélytelen..

Pedig egy jól belátható hosszú szakasz...

Mennyi az annyi.. asszem vadászok kicsit a facsén :lol: bár aludni kellene, reggel meló, ráadásul menni kell az üzemorvoshoz :lol:

22:56

szerk: rohadjak meg nem találom,látszik nem vagyok face mágus, vagy valakit ismerősnek kellene jelöni..

Mindegy, megyek aludni, mert 5kor ébresztő :lol:

Link to comment
Megosztás:

Veki megnyerte az új gumájait... 225/35 18 PIRELLI P-zero/nero a mostani hátsó kettő kuka... belül szálig kopott, belső perem úgy kirepedve, hogy befér az ujjam... ;) (Peti meg mondja, hogy úgy himbálja a hátulját... 0.6 bar...és nem turbónyomás... ergo a jobb hátsót a perem tartotta, hogy ne a felnin guruljon...)

Intéződik a bizti is... 28e/év azért az úgy jó nem? ;)

Link to comment
Megosztás:

Veki megnyerte az új gumájait... 225/35 18 PIRELLI P-zero/nero a mostani hátsó kettő kuka... belül szálig kopott, belső perem úgy kirepedve, hogy befér az ujjam... ;) (Peti meg mondja, hogy úgy himbálja a hátulját... 0.6 bar...és nem turbónyomás... ergo a jobb hátsót a perem tartotta, hogy ne a felnin guruljon...)

Intéződik a bizti is... 28e/év azért az úgy jó nem? ;)

az igen, pedig ő átnézett mindent állítólag, a bizti meg annyi nekem az astrára de jövőre már b2-ben lesz az is

Link to comment
Megosztás:

Veki megnyerte az új gumájait... 225/35 18 PIRELLI P-zero/nero a mostani hátsó kettő kuka... belül szálig kopott, belső perem úgy kirepedve, hogy befér az ujjam... ;) (Peti meg mondja, hogy úgy himbálja a hátulját... 0.6 bar...és nem turbónyomás... ergo a jobb hátsót a perem tartotta, hogy ne a felnin guruljon...)

Intéződik a bizti is... 28e/év azért az úgy jó nem? ;)

mi? el volt kopva a hátsó gumi? meg le is volt engedve? lehet kéne egy hátsó rugót is cserélned, h emberien álljon az a hátsó kerék

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.