Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Na ma megint megmutatkozik milyen rugalmas ez az ország. Felkelek hallom nem mehetek melóba autóval vegyek 6db jegyet 2000ért. Az még oké talán, de hogy azért nem mehetek az autóval mert piros a matricám az zavar, hisz a zöldkártyán 5 hónapja kb azt mondták új autó értéke van az astrámnak de mivel 92es nem kaphatok kéket. Most meg szo.ok emiatt, ráadásul ha nem változik délutánhoz hogyan is kezdek el költözködni ma???? Hát ge.ijó mi a sz@rt csináljak?

szerk.

u.i.: Még jó hogy apóssal lebeszéltem száguldozhtaok hétvégén egy wagonR+ al

Link to comment
Megosztás:

csaknem lesz ez hétvégén is, mert én C-vel akarok menni....

a gsi-n piros matrica van? akartam is kérdezni ki futott bele reggel, mert én már csak a rádióba hallottam menet közben...

Én is csak reggel hallottam, de asszem a corsa is zöld.

Link to comment
Megosztás:

Ez amúgy röhejes... én meg simán mászkálhatok a comboval... megjártam ma a várost, oda vissza, eddig nem nagyon néztem, de nagyon sok piros meg Fekete! matricás verda mászkált ma is... a bünti meg 100.000.- vicces... ehelyett, hogy mondjuk 1 nappal előtte már kitalálnák, hogy na mi is legyen...

Link to comment
Megosztás:

"Kerestük az ügyben a Fővárosi Önkormányzatot, ahol Szűcs Somlyó Mária, Tarlós István szóvivője előbb arról tájékoztatott, hogy Tarlós István valóban pénteken rendelte el a riasztási fokozatot. A rendeletben foglaltakkal kapcsolatos további kérdéseinkre viszont már azt felelte, hogy csütörtök este kiadtak egy közleményt arról, hogy pénteken elrendelhetik a riasztási fokozatot. Kérdésünkre, hogy ez azt jelenti-e, hogy valójában már csütörtökön elrendelték a riasztási fokozatot, azt mondta, "lehet lovagolni a szavakon, de csütörtökön már jeleztük, hogy pénteken reggel hatkor életbe léphet a riasztási fokozat"."

Ez annyira tetszik ;) Nincs igaza, de hőbörög és még ő van felháborodva.

Vajon elfogadják e a bíróságon, hogy ha azzal védekezem: "belenéztem a táltos magyar üveggömbe, de az nem jósolta a sólymok röptéből, hogy ma szmogriadó lesz"

Link to comment
Megosztás:

Én szereztem egy autót hétvégére hogy tudjak pakolni, de mivan ha nem tudok, így jártam? Csomó ember volt ma bent nálunk és hát elég sokan szaakdt szarokkal járkálnak, de mivel 97től már kéket kapnak így mászkálhatnak velük. Röhej, miért nem a mérési adatok alapján adják a matricát, oké hogy lehet azzal okoskodni de akkor mérje meg ott helyben azt kész, ha úgy véli ez az autó nem tudhat közel sem olyan értékeket mint a beírtak. Az astrám simán kaphatott volna lehet még zöldet is a kadett meg a kék matricától 1 tizeddel mutatott rosszabb értéket pedig abból a katalizátor is ki van véve.

Link to comment
Megosztás:

Én szereztem egy autót hétvégére hogy tudjak pakolni, de mivan ha nem tudok, így jártam?

Igen így. Mert önmagában a szmogriadóval van a baj, mert igenis olyan a helyzet, hogy el kell rendelni. Ha átnézel Budáról Pestre olyan a látvány mint amit a régi amcsi filmekben látni a nagyvárosokról, vagy mostanában kínai nagyvárosokról. Szó szerint gáz a helyzet.

A gond a stílussal és a hozzáállással van. Ha ezt tegnap estig -ahogy a törvény is előírja- a megfelelő módon kihirdetik akkor semmi gond, ez van ezzel együtt kell élni.

De így, hogy nincs igazuk, szabálytalanul csinálták, majd pofátlan arroganciával, lekezelően megint hülyének néztek mindenkit amikor az orruk alá lett tolva a tény, hogy rosszul csinálták az az igazán bicskanyitogató ;) ;) Majd nagy kegyesen, belátták, hogy elkúrt@k és hajlandóak visszavonni a mai tiltást.

Link to comment
Megosztás:

Na ma megint megmutatkozik milyen rugalmas ez az ország. Felkelek hallom nem mehetek melóba autóval vegyek 6db jegyet 2000ért. Az még oké talán, de hogy azért nem mehetek az autóval mert piros a matricám az zavar, hisz a zöldkártyán 5 hónapja kb azt mondták új autó értéke van az astrámnak de mivel 92es nem kaphatok kéket. Most meg szo.ok emiatt, ráadásul ha nem változik délutánhoz hogyan is kezdek el költözködni ma???? Hát ge.ijó mi a sz@rt csináljak?

szerk.

u.i.: Még jó hogy apóssal lebeszéltem száguldozhtaok hétvégén egy wagonR+ al

Többek között,ezért is adtam el az astrát.... ;) Én nem tehetem meg,hogy ne használjam a kocsit.

Nincs is leültettve :lol: Ez a felni,szerintem nem rá való :lol: és legközelebb színes képeket kérnék.....Egyébként nagyon szépen köszönöm,minden nap eszembe jut az astra ;) Legközelebb is fényképezzél :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.