Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Uristen ezt is megéltük....Látod Anti, alig pár évet kellett volna várnod az eladással :lol: :D

:devlish: :devlish: :icon13:

Mindig kapkodok... ellenben a Vekit most nagyon megszerettem... tegnap azzal jöttem, és tök jó kis kocsi...kell rajta majd tavasszal ezt azt csinálgatni, de jópofa... a kúton reggel jól körbenézték a srácok :D Aztán elrúgtam, és húztam a kettest... krrrrcccchhhkrrrrr... :icon13: :D Nem volt égő :D de egyesben szépet indult B)

Link to comment
Megosztás:

Tehát az életben az ultimate eredmény egy 99%-ban tuti, hogy szlovák (esetleg német) rendszámos Audi amiben szemrebbenés nélkül tudsz sz@rni a szabályokra miközben te magad minimálbérre vagy bejelentve, az ÁFA csalós mezőgazdasági cégedben meg 4 órára bejelentett emberek dolgoznak, hogy papíron kijátszd az ÁFA-t a gabonára..... [köpős szmájli]

Hülye volt mindkét ember és éez független a márkától.... :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

:lol: :D :devlish:

Mindig kapkodok... ellenben a Vekit most nagyon megszerettem... tegnap azzal jöttem, és tök jó kis kocsi...kell rajta majd tavasszal ezt azt csinálgatni, de jópofa... a kúton reggel jól körbenézték a srácok :D Aztán elrúgtam, és húztam a kettest... krrrrcccchhhkrrrrr... :devlish: :icon13: Nem volt égő :D de egyesben szépet indult :icon13:

:D B) :D

Erre még rátett volna egy lapáttal ha kettesbe húzás után csattan az osztómű. :D

Link to comment
Megosztás:

:lol: :D :devlish:

Erre még rátett volna egy lapáttal ha kettesbe húzás után csattan az osztómű. :D

Ez az osztómű mindent kibír valamiért... mindenkinek mindig széthullik...nekem valamiért nem...pedig kapott ez anno szépeket Lacházán... meg utcán, meg bármikor amikor beleültem :devlish: :icon13:

Szóval, már beteljesítette amiért a világra jött, a többi innen már csak ráadás... :icon13:

1854_1240391695.jpg

Link to comment
Megosztás:

Ez az osztómű mindent kibír valamiért... mindenkinek mindig széthullik...nekem valamiért nem...pedig kapott ez anno szépeket Lacházán... meg utcán, meg bármikor amikor beleültem :lol: :D

Szóval, már beteljesítette amiért a világra jött, a többi innen már csak ráadás... :devlish:

http://img.carstyling.hu/usercars/00/00/18..._1240391695.jpg

Kell alá 4 jó slick :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.