Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Hát vannak még csodák... mikor beindult, be is szaladtam Dettihez, hogy na mi húzott ki a szarbóóóóóól??? Na miiiiiii??? :D :D

Ha sikeresen beindult, tudsz nekem egy Volt értéket mondani amiről beszéltünk a múltkor? Elfelejtetted míííííííí? :D Lassan mindent átnéztem már és valahol ott lehet a bibi. Emlékszel még hol kellene mérni? Na mindegy, akkor még 1x. 43-as láb motorvezérlő csatin(zöld kábel) akksi testre. Mennyit mutat gyújtáson, majd ugyanezt megmérni a 4x4 vezérlőn is, ott a csati 2-es lába testre, szintén gyújtáson. De elvileg elég az első mérés is, mert ez a két pin össze van kötve(ford.számjel). Na nálam 10.5 V-ot mértem, kíváncsi vagyok mennyi nálad, megvan e a kellő 12 V. Ha neked közel megvan, akkor megvan a hiba nálam. Elvileg kábeltörés lehet valahol a ford.jel kábelen, ami azért jó pár helyen átfut. Motorvezérlő, mellette lévő zöld csati(X11), 4x4 vezérlő, kilóméteróra csati 8-as pin. Hát valahol ott lesz a bibi. Talán. :blush: Na várom a mérésed. Köcce.

Link to comment
Megosztás:

Ha sikeresen beindult, tudsz nekem egy Volt értéket mondani amiről beszéltünk a múltkor? Elfelejtetted míííííííí? :D Lassan mindent átnéztem már és valahol ott lehet a bibi. Emlékszel még hol kellene mérni? Na mindegy, akkor még 1x. 43-as láb motorvezérlő csatin(zöld kábel) akksi testre. Mennyit mutat gyújtáson, majd ugyanezt megmérni a 4x4 vezérlőn is, ott a csati 2-es lába testre, szintén gyújtáson. De elvileg elég az első mérés is, mert ez a két pin össze van kötve(ford.számjel). Na nálam 10.5 V-ot mértem, kíváncsi vagyok mennyi nálad, megvan e a kellő 12 V. Ha neked közel megvan, akkor megvan a hiba nálam. Elvileg kábeltörés lehet valahol a ford.jel kábelen, ami azért jó pár helyen átfut. Motorvezérlő, mellette lévő zöld csati(X11), 4x4 vezérlő, kilóméteróra csati 8-as pin. Hát valahol ott lesz a bibi. Talán. :blush: Na várom a mérésed. Köcce.

Ó ez Antinak sima ügy lesz :D

Link to comment
Megosztás:

:D :D Kabeeeeee...

Ha nem felejtem el szerdán áttolom a taligát Petihez, aztán megmérjük... :blush:

Lehet megúszod. Ma addig csesztettem, míg kialudt a lámpa. Hétvégén cserélek váltó- osztómű- difi és szervoolajat, valamint nyomástároló gömböt, aztán bizti vissza és teszt. Addig nem akarom kipróbálni.Remélem nem járok úgy hogy csak a lámpa aludt ki és továbbra sincs hajtás, mert akkor az még plusz egy kis hibakeresgélés lesz.

Link to comment
Megosztás:

Csináljátok is csináljátok.. Azután e szerint mehettek csúszkálni, és még csak nem is szólhat a yard :smartass: (bár azért nem tenném rá a fejem, hogy valami más jogcímen nem lő le a helyszínen :lurker: )

Nem is tudom,

Legközelebb azt kell mondani, vezetéstechnikai gyakorlás... :whistle:

Húúúú, hogy képzeljük el, hogy itt mennyien meghaltak már ebben a parkolóban emiatt... :goofy:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.