Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

ja, pont minap beszéltem Muhával és mondta, hogy minden felé... de ez a GTR, evo, M5 csapat már nagyon eszetlen... már ők se szeretnek velük menni....

hát igen jó dolgo ez, én mentem már Huháékkal is és ők se százasok azért de még tűrhető, mondjuk most már nem győzném azt a csekket befizetni asszem

Link to comment
Megosztás:

De valahogy nem értem, hogy nincs pénzük egy normális "telefonra" legalább, hogy ne diafilm legyen.

Fel se töltenék ilyen f.s minőséget.

Valami ilyesmire gondoltam én is..

Amúgy lehet ez nem telefon, hanem kocsiba rakható rögzítő kamera... nem is tudom milyen néven megy most..

De ennél szerintem még az én telefonom is jobbat vesz fel.. legalábbis képkocka/sec téren :D

Egy olcsóbb kompakt fényképező is felvesz manapság már 720p ben minimum, és nem 15 fps-el :D (itt az utóbbi ami élményrombolóbb szerintem ...)

És tényleg jó móka, és tényleg durván nyomják.. kicsibe még mi is nyomathatnánk, csak hát az a 130-as csekk, vagy akár 300-as, de még a 30-as se igazán jönne jól egyikünknek se szerintem...

(mondjuk azért tetszett.. megnéztem pár videót.. de nincs többre időm.. lassan meló :D)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.