Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Na jó annyira nem is rossz, csak azt sem tetszik mikor virágok vagy mi a f... van a sárhányón :)---de csak ott és sehol máshol... Folytasd a témát még az autón valahol

Múlt héten egy gyengébb pillanatomban elgondolkoztam hogy mivan ha folytatom a vonalakat, fel a mocitetőre át a másik sárvédőre... De aztán lebeszéltem magam róla. Sok szopás az olyan és inkább "jóezígy" :D

Link to comment
Megosztás:

Na jó annyira nem is rossz, csak azt sem tetszik mikor virágok vagy mi a f... van a sárhányón :)---de csak ott és sehol máshol... Folytasd a témát még az autón valahol

Igen, nekem is olyan.. olyan mintha félbemaradt volna egy elkezdett mű..

De ha meg az egész kocsin menne végig.. háááááát.. lehet az se nem lenne cép :blush:

Végül is, ahogy megnéztem 2-3adjára, nem is olyan vészes.. ;)

Legalább a szemtanúkat össze lehet zavarni.. fehér.. dehogy sárga.. fekete...

am: matrinya, vagy festve van?

De ez.. na ez nagyon nem szép. Lassan ki se merj menni autóval az útra.. :stare:

Link to comment
Megosztás:

Igen, nekem is olyan.. olyan mintha félbemaradt volna egy elkezdett mű..

De ha meg az egész kocsin menne végig.. háááááát.. lehet az se nem lenne cép :blush:

Végül is, ahogy megnéztem 2-3adjára, nem is olyan vészes.. ;)

Legalább a szemtanúkat össze lehet zavarni.. fehér.. dehogy sárga.. fekete...

am: matrinya, vagy festve van?

De ez.. na ez nagyon nem szép. Lassan ki se merj menni autóval az útra.. :stare:

Fújtam, festékspray-el :)

Fentebb már linkeltem. :P :D

Link to comment
Megosztás:

Ez a Tecsó mögötti utca, ugye?

Képen egész tűrhetően néz ki, kérdés, hogy közelről milyen. :P Le is lakkoztad?

Igen, szlalomversenyt néztünk amikor csináltam a képet. :)

Közelről is jól néz ki, megnyugodhatsz. :P :D Lakkot nem tettem rá, elvileg erre a festékre nem kell. :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.