Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

azóta kb az autók fele tuti elkopott/eladódott... sajnos ezt be kell látni h 8éve voltak ezek autók, nem most :(

Sziasztok!

Azért szerintem manapság is szép számban lehet GSi-ket látni az utakon, nyilván nem az a szint, mint mondjuk 5-6 éve, de én pl. naponta járok az enyémmel, és azért hetente 1-2szer szembeköszön 1-1. Nem népautó, sosem volt az, de például Corsából sokkal-sokkal ritkábban látni, mint Astrából.

Valahogy az összetartás hiányzik a tulajokból, oké, Ti ittvagytok, 6-8 ember, akik már évek óta ismeritek egymást, de nagyon sokan nem veszik a fáradtságot a klubéletre sajnos.

Szerintem.

Link to comment
Megosztás:

Valahogy az összetartás hiányzik a tulajokból, oké, Ti ittvagytok, 6-8 ember, akik már évek óta ismeritek egymást, de nagyon sokan nem veszik a fáradtságot a klubéletre sajnos.

Ezt jól látod, de a jelentős részüknek még az is gondot okoz, hogy észrevegyék és reagáljanak ha valaki rájuk villant vagy int nekik

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.