Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Hali.

Ha jól emlékszem, tőled vettem annak idején a gsi hátsó hidat. Azóta is jól van, köszöni szépen. :D Kapott egy stabilizátort is.

Apropó klubélet, Lurdyhoz kijársz néha?

Szia!

Huhh, most így visszaemlékezve már nem merem 100%-os bizonyossággal kijelenteni, hogy emlékszem rá :D , szegény megboldogult Kadettem elemeiben rengeteg felé él tovább ( cserébe a telefonkönyvem tele van mindenféle alkatrészes számokkal :D :D )

De, ha még mindig hibátlan, annak csak örülök, legalább jó kezekbe került a híd is :icon1:

Egyszer-egyszer ki szoktam nézni, de nem túl gyakran. Először itt a fórumon igyekszem "beilleszkedni". :icon1:

Sajnos annyira nem ismerem még a társaságot, hogy csak úgy kisasszézzak közétek pacsikat szórva :D :D :D

Te kint szoktál lenni?

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm Lanti :D Én mit rontok el, hogy nem sikerült vajon? Többször már nem akartam próbálkozni, így is ég a pofámról a bőr :D

@ Zsoltee:

Csak a második TC pályanapon voltam, ez a kép is ott készült, kedves ismerős által :icon1:

Neked azóta kiderült mi volt a baja a kocsinak?

Link to comment
Megosztás:

@ Zsoltee:

Csak a második TC pályanapon voltam, ez a kép is ott készült, kedves ismerős által :icon1:

Neked azóta kiderült mi volt a baja a kocsinak?

Akkor azért volt ismerős a verda, netán nem Te kaptál követ a szélvédőbe a pályán? :)

Kiderült, le votl lazulva a főtengely végén az ékszíjtárcsa és mozgott, meg akkor még csak döglődőben volt a lambdaszondám ( azóta vettem újat, mert teljesen meghalt ) :)

Link to comment
Megosztás:

Akkor azért volt ismerős a verda, netán nem Te kaptál követ a szélvédőbe a pályán? :)

Kiderült, le votl lazulva a főtengely végén az ékszíjtárcsa és mozgott, meg akkor még csak döglődőben volt a lambdaszondám ( azóta vettem újat, mert teljesen meghalt ) :)

Szia!

De-de, én voltam a "szerencsés", akkor elég bosszús is voltam miatta, de végülis ez az utcán is reális veszélyforrás, szóval már beletörődtem, néztem üvegest, elvileg nem olyan vészesen drágán kijavítják. Valahol én is elrontottam, nagyon lemásztam a koszos részre a célegyenesben..

Viszont elsőosztályú móka volt, nekem sokkal jobban tetszett, mint a Hungaroring, bár nem rendelkezem túl nagy versenyzői "rutinnal". :icon1:

Viszont nagyon pozitívan csalódtam a futóműben, annak ellenére, hogy utcai használatra, kompromisszumokkal készül az autó, nagyon szépen helytállt.

Biztos, hogy ha jövőre is szerveznek, azon is ottleszünk :D

Link to comment
Megosztás:

Szia!

De-de, én voltam a "szerencsés", akkor elég bosszús is voltam miatta, de végülis ez az utcán is reális veszélyforrás, szóval már beletörődtem, néztem üvegest, elvileg nem olyan vészesen drágán kijavítják. Valahol én is elrontottam, nagyon lemásztam a koszos részre a célegyenesben..

Viszont elsőosztályú móka volt, nekem sokkal jobban tetszett, mint a Hungaroring, bár nem rendelkezem túl nagy versenyzői "rutinnal". :icon1:

Viszont nagyon pozitívan csalódtam a futóműben, annak ellenére, hogy utcai használatra, kompromisszumokkal készül az autó, nagyon szépen helytállt.

Biztos, hogy ha jövőre is szerveznek, azon is ottleszünk :D

A lényeg hogy nem lett komolyabb baj. Hö jövőre is lesz ilyen, akkor tuti biztos hogy találkozni fogunk :)

Az Én autóm ha ment volna rendesen, szerintem a csoportomban egyedül a Saxo VTS-t nem tudtam volna körbeautózni, egyébként mindenkit. :) Kanyarban így is nagyon jól viselkedett a kocsi, viszont kigyorsításban és az egyenesben sajnos nagyon lassú voltam. Hát ezvan, majd legközelebb :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.