Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Nekem meg a hülye központi bolondúlt meg 43.gif

Riasztó ON központi katt... és szokás szerint ráraktam a "reteszelést" is.. (kulcs elfordít jobbra vizszintesre asszem)

Aztán hugi kinyögi.. "bentmaradt a kulcsom" bazz.. szakadó esöben vissza.. retesz ki.. (különben nem nyitja riasztó se) riasztó OFF erre a pittyen kívűl semmi 47.gif

Mondom ehh.. előfordúlt már.. ilyenkor kulcs elfordít, kozponti nyit mindent..

Ehelyett?! Kulcs elfordít, központi nem nyit, csak az én ajtóm.. az összes többi zárva marad. De sztem reteszelve, mert felhúzni se tudom a gombot az anyósüllésnél.

A csomi meg szintén csak kulccsal nyílik. vicces.. a benyatankról nem is beszélve.. rulez.

szóval 5letem, hogy a reteszelés is valahogy elektro-mechanikusan törpénik és azt tojt be.

feltételezem a vezető ajtó a master... asszem megnézem az igy csináldot.. hátha van benne vmi... de ha nincs jövök vissza helpért.. hogy hogy is nézk ki ez a központi zár dolog..

Van egy olyan érzésem, h nem úszom meg ajtókárpit levétel nélkül.. pedig nem akartam még megbontani..

Holnap meg viszem átvizsgálásra a vasat.. LOL lesz... :twisted:

Link to comment
Megosztás:

OKé. Én meg részeg vagyok. Miket írok :( :shock:

500ropi nem 50 :lol: Nem mind 1

2en vagyunk nem opelklubbos ###### :lol: :lol: :lol:

5kilóé nem rossz de fingot nem ér asse tod mit cvsináltak vele avgy sen

na én lépek a csába rakt tenni és inivalóó van még mára:D

remélem lot of bicsiz áp in hirrr

Link to comment
Megosztás:

Klimás a vasad? illetve bordásszíj, vagy csak síma? ajánlom neked is figyelmedbe az így csináldot... valahol volt linkelve hol van meg. Tom felrakta valahova...

Én a bordással nem "szenvedtem" vele

Szó szerint beállt?

KLIMÁS Ja hát nem nagyon csinál semmit..

Link to comment
Megosztás:

KLIMÁS Ja hát nem nagyon csinál semmit..

Mármint nem forog, vagy nem tölt.. kiszedni nem tom mennyire macera, kicsit küszködött vele nekem a szaki amikor kiszedte, de sikerült neki.

Ha jól rémlik .. levegőszűrő ház ki.. van vmi autómata feszítő azzal kell vmit gépészkedni..

De töltsd le te is az így csináldot, és abban benne van... asszem 8)

Link to comment
Megosztás:

Mármint nem forog, vagy nem tölt.. kiszedni nem tom mennyire macera, kicsit küszködött vele nekem a szaki amikor kiszedte, de sikerült neki.

Ha jól rémlik .. levegőszűrő ház ki.. van vmi autómata feszítő azzal kell vmit gépészkedni..

De töltsd le te is az így csináldot, és abban benne van... asszem 8)

Ok thx...

Link to comment
Megosztás:

Viper: ma hazafelé jött mögöttem egy cartársad. azthittem esetleg te vagy.. de ahogy sassolom az avatarod sztem mégse.. meg gondolom az opelklubbos matricát látva biztos villogtál volna. Egy HEP- es rendszámú csikoska volt.

Láttam már én is azt a (Off) Lanost (On). :(

Egyébként nem ismerem, nem klubtag! :?

Link to comment
Megosztás:

Mikori a corsa? mert esetleg Sz.Gab is megtudná nézni.

http://www.vectraclub.hu/eszgab/

Vagy bármelyik márkakereskedés szervize, csak kicsit borsosabb áron. Az ilyen kis maszek emberkék olyan 3-5 ezer között szoktak kérni.

Jah és jut eszembe.. lehet ők is meg tudják nézni.. http://www.extra.hu/sdsauto/

kérdés mikori, mert asszem sajna az enyémet is azért nem tudták, mert 96os a vasam, de mondták h hagyjam ott,átviszik vhova, és ott meg tudják nézni.

96'-os a Corsa.

De mára sikerült megoldani a problémát.

Rosszul dugták össze a vákuum csöveket, meg ilyenek.

Ne tudjátok meg milyen sz@r volt!

Füstölt mint állat, szívta a benzint mint 1 szivattyú, szóval iszonyat volt.

Volt egy B Vectra, ugyanilyen motorral és abból lestük ki, hogy kb melyik csőnek hova kellene mennie.

Szóval sikerült megoldani a rángatást és azóta repül a kisautó!

Köszönet mindenkinek az önzetlen segítségért! :prayer:

Üdv: Viper

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.