Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

azt már látom te hol váltasz...már csak az érdekelne a Tomi meddig tolja a tiltás nélküli autójának? :huh:

a caravan annyira jól néz ki igy egyenesre ültetve :unsure: a kupé ugy ül benne mint aki karót nyelt :lol:

Én is úgy szoktam ülni :lol:

Link to comment
Megosztás:

azért minimum 2 sávba kanyarodtam, ha egymás melett megyünk biztos nem teszem oda, nahmeg a téli gumiaim nagyon jóók szerintem :unsure:

Nah azt én már nem mertem bevállalni.. nyári gumik.. xar rugók.. :huh:

Viszont amikor a lurdi felé mentünk az üllöi utáni kanyarba elég jól toltuk.. olyan kiló20-30 lehetett, mert ahogy kiértünk kicsit toltam,és már jött a 4. az meg kiló50 körül van. Ott már kezdett sok lenni.. Petya fel is hejje-hujjázott :lol:

Coupe meg majd kap visszavágót,csak tudjam meg mi lehet a gyik.. de ez a legrosszabb. amikor alapjában véve nincs baj, nem is megy rosszúl,csak épp egy hajszállal rosszabban mint régebben.

Coupe: neked tuti nincs valami okosság? valamelyik videon amikor a vácin a forgi körül jártunk, akkorát villant durrant 2szer váltáskor a kipiffod.. csak néztem.. utoljára asszem Antinál láttam hasonlót..(jó az mondjuk durvább volt)

Link to comment
Megosztás:

Coupe: neked tuti nincs valami okosság? valamelyik videon amikor a vácin a forgi körül jártunk, akkorát villant durrant 2szer váltáskor a kipiffod.. csak néztem.. utoljára asszem Antinál láttam hasonlót..(jó az mondjuk durvább volt)

Azért annyira ne keseredj el.Eddig se a Tommal se velem nem gyorsultál még.

Az audis sem mérvadó mert ott sem egymás mellöl mentünk.Az is lehet hogy a mienk megy nagyon jól :unsure: .Chip kupak 60as rendszer van csak benne,de az nyáron is benne volt.A másik chippel ami a Petinél van azzal nagyobb lángok jöttek ki :huh:

Link to comment
Megosztás:

Na reggel elkezdődik a a GSi tavaszi felkészítése...már ha ki fogja bírni tavaszig... :unsure: :huh: :lol:

Legy új szelepfedél, legújó, Coolerhűtés, fix és kapcsoltható venti, új kuplung...hengerfejcsere...meg lehet, hogy 60-as kupak...meg olajlecsapató, meg karterdugózás a turbó felöl...egyenlőre ennyi...

Szép kis móka lesz átmosni mindent a trutyitól...1 napot biztos elleszek vele...csütörtökön... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Na reggel elkezdődik a a GSi tavaszi felkészítése...már ha ki fogja bírni tavaszig... :unsure: :huh: :lol:

Legy új szelepfedél, legújó, Coolerhűtés, fix és kapcsoltható venti, új kuplung...hengerfejcsere...meg lehet, hogy 60-as kupak...meg olajlecsapató, meg karterdugózás a turbó felöl...egyenlőre ennyi...

Szép kis móka lesz átmosni mindent a trutyitól...1 napot biztos elleszek vele...csütörtökön... :lol:

Megkérdezhetem h ezek minek kellenek? Én úgy tudtam, hogy Te teljesen felújtva-átépítve tetted be az új motorod.

ennyi minden elfáradt volna 1 év alatt? hengerfejcsere... mesélj már egy kicsit ha nem problem h mi van.

Link to comment
Megosztás:

Hát ez most így hosszú lenne...fel van húzva...nem bírják ezek...nem csak az enyim hanem a többi sem...

Nem napi használatra valók...204 LE-n biztos jól el lehetne vele mászkálni...de hát úgy meg kinek kell...az nudli...

Amúgy ez már a 3-dik hengerfej...és az ok nem az, hogy hidegen tolom neki meg ilyenek...mert ezeket szigorúan betartom... :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Hát ez most így hosszú lenne...fel van húzva...nem bírják ezek...nem csak az enyim hanem a többi sem...

Nem napi használatra valók...204 LE-n biztos jól el lehetne vele mászkálni...de hát úgy meg kinek kell...az nudli...

Amúgy ez már a 3-dik hengerfej...és az ok nem az, hogy hidegen tolom neki meg ilyenek...mert ezeket szigorúan betartom... :huh:

Necc ez a turbós dolog, nem csak játék és mese.

Meg már egy szétszedés is elég zsebbenyúlós dolog, nem XE kategória... :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.