Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Akkor ezek szerint nem is költöznek!!!! Hanem maradnak a "szomszédaim"... :unsure: ...Juhéééé...

Ha már egyszer odaköltöztem a nyakukra...nehogy már elköltözzenek... :mellow:

Amóta itt laksz sokkal kevesebbet találkozunk.....

Sok minden szól a mostani lakás melett,de annyira jó dolog egy garázs,egy kis kert..... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Ott az egész őrzött parkoló...kinézel ott a kis kert...a mamik még gondozzák is helyetted...

Ha ezen múlik minden nap átmegyek... :mellow:

Ja,ahol nap mint nap rányitják a kocsimra az ajtót :rolleyes: Szóltam az öregnek hogy csináljon valamit.Azt mondta melyik az...Megmondom neki hogy a k@rva anyát :unsure: :D :lol: Csak azt nem értem hogy ehhez miért kell elmondanom hogy mennyit költöttem az autómra.Mindenki azzal kezdi hogy ez csak egy 12éves astra miért vagyok oda érte annyira

Link to comment
Megosztás:

Ja,ahol nap mint nap rányitják a kocsimra az ajtót :rolleyes: Szóltam az öregnek hogy csináljon valamit.Azt mondta melyik az...Megmondom neki hogy a k@rva anyát :mellow: :unsure: :D Csak azt nem értem hogy ehhez miért kell elmondanom hogy mennyit költöttem az autómra.Mindenki azzal kezdi hogy ez csak egy 12éves astra miért vagyok oda érte annyira

tényleg miért vagy annyira oda érte? :lol:

Link to comment
Megosztás:

De a klubtagság összegét simán elfogadják tőle,még akkor is ha nem opelja van :rolleyes: :mellow:

Gondolkodtam rajta hogy elvállalom a gsi club hungary képviseletében a vezetőségi tisztet,de úgy érzem hogy ilyen apróságok után nem akarok részt venni.....

Csak azt nem értem hogy egy vw talin nem rugdossák ki az audisokat,sőt ......

jó igazatok van nektek is...... :unsure: szóval én megértem meg minden...remélem ezért nem gyújtjátok fel a kabrio tetejét :D

az aproságok ellenében sztem ha van kedved hozzá akkor vállald már csakazértis....:lol:

Link to comment
Megosztás:

Maximum késöbb lemondasz...de próba cserkó...én is ezt mondtam neki...ő még ízig vérig opeles...nem úgy mint én...legalább is hallom ezt pár helyről, de szarok bele... :D

Turbós isten nem lesz ugyan soha....de ha már az égieknél tartunk sárga angyal még lehet... :rolleyes: :mellow: :unsure:

Link to comment
Megosztás:

az aproságok ellenében sztem ha van kedved hozzá akkor vállald már csakazértis....:mellow:

nincs értelme....és a kedvem is elment.Nem csak ezért hanem úgy összeségében.Azért nem szeretném leírni mert így legalább békesség van :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Csak nem tetszik,ha a lovakat hülyének nézik és próbálják velük megetetni,hogy az nem szakadék,hanem csak egy kátyú... :rolleyes:

Maximálisan egyetértek.

Nem előre lépünk hanem folyamatosan visszafelé,mindig azt hiszed jobb lesz aztán rájössz hogy mégse sőt.....

Link to comment
Megosztás:

Csak nem tetszik,ha a lovakat hülyének nézik és próbálják velük megetetni,hogy az nem szakadék,hanem csak egy kátyú... :rolleyes:

ezt nem értem..és ha szakadék akkor mivan ? :mellow: legalább ne lökjük bele a saját szekerünket....

Maximálisan egyetértek.

Nem előre lépünk hanem folyamatosan visszafelé,mindig azt hiszed jobb lesz aztán rájössz hogy mégse sőt.....

de az sem megoldás ha az ember kimarad a dolgokból...

lehetőség adott hogy összeálljon egy vezetőség, meg lehetne próbálni másképpen...ha megy, megy ha nem akkor nem, vesztenivaló nem sok van...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.