Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

:lol:

Mi az a rugó???? :lol: :hiya:

50-es rövidített szárú sárga toronyról állítható keménységű Koni (csak kőőőkeményre tekerve... :lol: ;) ) és 60-as ültető elöl hátul...De a rugó tök felesleges volt...nem is rugózott...

Most a C alá 80-100 közötti ültetést nézek...szintén Koni... :hiya: :hiya: Így kb 4-5 cm-re lesz az alja az úttól...A GSI amikor fennt volt a kartvédő, akkor a 6cm-s fektetett cigisdobozt már eldönötte... :P

Link to comment
Megosztás:

Jaja...mi most értünk haza...

Kinnt voltunk, aztán Áki hívott, hogy a házuk elött gyűlik a sok-sok pék...

Rögtön kocsiba, mire kiértünk pont odaértek...Bazs meg Lifi még ki tudtak menni, Coupe, Ervin, meg én már nem...

Coupet meg Ervint visszafordították, aztán rám került a sor...én mondtam, a kijáratnál, hogy nem fordulok meg, akkor inkább itt hagyom az autót...(teljesen körben lezárták a szigetet, és csak KPM-mel egyesével engedték ki a vasakat...

Aztán engem kiengedtek mert útban volt a kocsim...

Aztán visszasétáltunk, nézelődtünk, beszélgettünk KPM-es bácsikkal miközben épp egy turbós VTI-vel szívóztak...nem kicsit...

Aztán elmentünk kajálni, és késöbb visszamentünk a benntmaradt Karcsikáért...

Most értünk haza... :lol:

Annyit megtudtunk, hogy ugyan a KPM-es hivatos személy...így kötelesek vagyunk pl felnyitni a géptetőt, ha arra kérnek...de ha az nem nyílik mert elszakadt a bovden pl, akkor sokat ott a helyszínen nem tehet...max annyit, hogy 30 napon belül Mozaik utcai vizsgára rendel be...30 nap meg nagy idő... :lol:

Link to comment
Megosztás:

...

30 nap az 30 nap, akár 15 motorcsere is belefér...+lakatolás.. :lol:

Hívtunk egyébként, de kivoltál kapcsolva, mi a 2/a-n gyorsulgattunk, volt kaszkadőr, meg az öccse, meg a Zsolti a 2.4-sel.. na meg voltak ott sokan más idegenek is.. én mentem mindenkivel :lol: minden igaz videó is készült nem is egy...

Link to comment
Megosztás:

Csabi!

Hát csupán azért voltam kikapcsolva, mert a ######a kis lapostelefonom, félbehajott mint a sicc... :lol: ...ráültem, azt meghalt...néha jó, néha kikapcsol...

Lóvét mikor tom odaadni???

Hát az pech.. :lol:

Szerintem az a legcélszerűbb, ha ma kiviszed neki, gondolom ma már Roland is ott lesz, és akkor átbeszélitek, amit esetleg kell még...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.