Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Szerk.: Most írta a srác hogy felni nélkül is el lehet hozni, csupán annyi a gondja a verdának hogy kapott két követ a szélvédő és megrepedt. Ki tudja mennyi mostanában egy új szélvédő Astra GSI-hez? :D

Ha a gumi keretet nem kell cserélni akkor ki-beszereléssel együtt 20e ft.....

Nemjó a Mattig felni a Rekordra. Most feltettem a KAdettre őket,hagy szokjam.

Valamelyik felni garniturát el kéne adni.

Van ez van egy garnitura 15-ös gyári G Astra és van a 14-es gyári Astra ami télinek lett véve. :)

Engem nem tudsz überelni...szinte annyi kerekem van hogy simán fel tudnék 5-6 kocsit gumizni,felnizni :P :D :D

Link to comment
Megosztás:

Írtam is a sötétkék verdás srácnak egy e-mailt, kíváncsi leszek a válaszára. Alufelni nélkül szerintem el lehetne hozni... Azt úgyis el tudja adni külön, sőt még talán többet is kap érte mint így... :D

Ha minden igaz, ezzel már elkésétél... :)

Link to comment
Megosztás:

Hát az összkerék az sajnos néha elhagyódik magától, akár szeretném, akár nem. :D

mert mindig kirugod alóla :P ;)

De neked most összkerekes GSi-d van? :) Bocs de nem tudtam ezt még sehol elolvasni és érdekell... :D

jah ő volt az első ki össze tudta hozni és be merte vállalni :D

Link to comment
Megosztás:

Tehát összkerekes, turbós Calibrád van. Ok, az nem egy ritka dolog... Azthittem hogy építettél egy összkerekes turbós GSi-t. :D

Nem sajnos, így is van mire locsolni a pénzt.

Inkább vagyok második 1.2 millióból, mint első 12 millióból. :)

Link to comment
Megosztás:

Semmi gond. Azért nem rossz ez így sem, hogy nem GSi kasztni van rajta... :D

Gondolom... :D

Én már alig várom hogy a saját különbejáratú GSI-mbe üljek. Bár most kezdek elbizonytalanodni. A C20XE motorok hajlamosak a szétesésre? :)

Szerk.: Úgyértem hogy a motor élettartama a kihegyezettség miatt könnyen megadja magát vagy ha rendesen karban van tartva és odafigyelve rá akkor nem fog állandóan széthullani? :D

Link to comment
Megosztás:

az sosem megy tönkre :D

ha sikerül jó állapotút kifognod akkor nem kell aggódni miatta, ne üsd hidegen, adj neki jó olajat, rendes időközönként ... néha tankolj is bele... :D

amugy ott bukik meg a dolog hogy jó állapotút találj :P

Gondolom... ;)

Én már alig várom hogy a saját különbejáratú GSI-mbe üljek. Bár most kezdek elbizonytalanodni. A C20XE motorok hajlamosak a szétesésre? :)

Szerk.: Úgyértem hogy a motor élettartama a kihegyezettség miatt könnyen megadja magát vagy ha rendesen karban van tartva és odafigyelve rá akkor nem fog állandóan széthullani? :D

Link to comment
Megosztás:

az sosem megy tönkre :D

ha sikerül jó állapotút kifognod akkor nem kell aggódni miatta, ne üsd hidegen, adj neki jó olajat, rendes időközönként ... néha tankolj is bele... :)

amugy ott bukik meg a dolog hogy jó állapotút találj :D

Hátjó azt gondoltam hogy jó autót kell kifogni. Sajnos a tulajnál a motort szétborítani nem lehet szal vagy jó vagy nem...

Szóval nincsen nekik olyan hajlamuk hogy minden ok nélkül szétesnének. Na ez így egy kicsit megnyugtatott. :D

Link to comment
Megosztás:

Hátjó azt gondoltam hogy jó autót kell kifogni. Sajnos a tulajnál a motort szétborítani nem lehet szal vagy jó vagy nem...

Szóval nincsen nekik olyan hajlamuk hogy minden ok nélkül szétesnének. Na ez így egy kicsit megnyugtatott. :)

A gond azzal van hogy egy 16éves akkoriban és szerintem most is egy igazi sportos autóról van szó....Ami a németeknél kapott rendesen anno,és azért itthon se kimélték őket.....Álltalában kevesen vannak akik tényleg odafigyelnek a minőségi alkatrészekre,a rendes olajcserére,stb......Na ilyet kell találni,és ez nem lesz könnyü,mert az ilyenek álltalában drágábbak,de mégis olcsóbbak hosszú távon.....Nekem egyébként az a véleményem hogy inkább a kasztni legyen egyban,mert motort bárhol találsz egy 100e ért....A kasztninál meg a lakatolás se jön ki ennyiből......

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.