Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Tegnap majden sikerült kinyirnom magam pontosabban másnak engem. :lol:

M1-es autpálya teherautó előzött kamiont csak 1 gond volt,hogy én meg a belső sávban mentem vagy 150-160al :lol:

fééééék majd bal kerekek már a földön az elválasztó sövényen szinte ,bal tükör majdnem korlátot simogatta,tudtam ha kormányon mozdítok vagy erős fékezés akkor vége a dalnak(mindezt 1-2s alatt........má jött a DIVX-is) a nemiszerv teherautóst nem érdekelte az egész sőőt előzött tovább :oops: Nah ekkor jöttem én.........a "bunkó gsi-s" :lol: leállósáv padló gáz a két RO - kamion elé...........majd satu............szőröstalpu barátunk rádlizott egyet (szép manőver ide-oda)majd gondolom idegileg sok lett neki és láttam a visszapillantóból tipli a leállósáv...............Hmmmmm..............ha most egy ladával vagyok vagy mittom én minvel akkor már lehet nem élnék ez a tetü meg csóválná a fejét a helyszinelők elött.............bocs mindenkitől csak kimérgelődtem magam.

GSI4EVER! :prayer:

Ui.: Tegnap pont akkor értem be a városba mikor száguldozott a jónép erre az egyik lámpánál a vácin mellém állt egy 2.4 -es Audi.....csákó síík ideg....elkezdi nyomni én is jól elcsépáztam erre következő lámpa megint gyorsulás....ismét kikapott........átnézek lehuzza az ablakot a srác akkor látom ez a Majka gyerek :lol: és mondja jól megy a verdád. :lol:

Ennyi kaka után jólesett ez a kis verseny :lol:

Link to comment
Megosztás:

egész szép kis GSI t találtam megint...

csak az árát kicsit sokallom... (de legalább szép piros :lol: , és van benne klíma)

128e km?

ugyanmár felnöttek vagyunk nem hiszünk a mesékben :lol:

1.4dodó?

és mennyit enged belőle 500 ezret :?:

:lol:

Link to comment
Megosztás:

kavics : a piros gsi hirdetése nagyon sokáig ment a hasznaltauto.hu-n. kiskunvalahol lakik az ürge, a kocsit svájcból hozta, vagy ő vagy az előző tulaja. az eleje volt törve, meg a hirdrotőkéi csattognak, ha jól emlékszem.

köszi az infókat... amúgyis az 96-os változatok a befutósak...

Link to comment
Megosztás:

max mások a felfogatási pontok!

Ha jól tévedek a gsinek 3 a shimább astráknak csak 2 felfogató fülnek one hely :wink:

Tehát akkor még 1t szerkesztetni kell.Valahogy el kéne érnem ezt az embört.Mert ennyiért ez a dob, hogy is mondjam................

Elég occsó, főleg ha még korekt. :roll:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.