Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

mér mivolt multhéten? meddig lesztek ott?

jönnél te is pehi? mert akkor msot ugrik be, hogy nem is lurdy hanem esso kút 7 :rolleyes: ;)

Amugy sajna semmi nem igazan van pénteken a k.rva sok rendőrön kívül, azért kicsit autozunk meg ilyenek... jöjjön mindenki és akkor talán élvezetesebb lesz ;)

Link to comment
Megosztás:

jönnél te is pehi? mert akkor msot ugrik be, hogy nem is lurdy hanem esso kút 7 :rolleyes: ;)

Amugy sajna semmi nem igazan van pénteken a k.rva sok rendőrön kívül, azért kicsit autozunk meg ilyenek... jöjjön mindenki és akkor talán élvezetesebb lesz :lol:

nakabbe légyszives ;) akkor 8kor a lurdynál ???? :lol: :lol:

feljegyeztem hehehe. Amúgy nemtom odaérek e mert Szabi barátomnak a D Kadettját csináljuk ma is melo után meg vasárnap is hogy blitzre kész legyen mert most végre van egy hétvégéje mikor nincs fusija. Remélem kész leszünk de ha odaérek akkor is csak cégessel sajna ami kárcsú. Majd meglássuk mondta a vak is mielőtt neki ment a fának.

Link to comment
Megosztás:

Na szóval :lol: mivel az összes autósboltos havernak szóltam,hogy kell INA tőke nekem ezért próbálkozott mindenki, és fel is hívott ma délután hogy ott van nála a tőke, sikerült, na mondom kicsit jó lett volna később de hát mindegy, na meg Viktornál olcsóbb lett volna, de mivel később szólt Viktor mint aogy szóltam a srácnak így nem akartam a számból segget csináli, egyszóval elmentem érte, és be is raktuk, nemrég végeztünk,, hát valami qrva jó hangja lett, gondolom hidegen ez is fog csattogni, de most mikor hazaértünk nem állítottam le és frankón nem hallani a motort :lol: csak a szervószivattyút :rolleyes: ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

Na szóval :lol: mivel az összes autósboltos havernak szóltam,hogy kell INA tőke nekem ezért próbálkozott mindenki, és fel is hívott ma délután hogy ott van nála a tőke, sikerült, na mondom kicsit jó lett volna később de hát mindegy, na meg Viktornál olcsóbb lett volna, de mivel később szólt Viktor mint aogy szóltam a srácnak így nem akartam a számból segget csináli, egyszóval elmentem érte, és be is raktuk, nemrég végeztünk,, hát valami qrva jó hangja lett, gondolom hidegen ez is fog csattogni, de most mikor hazaértünk nem állítottam le és frankón nem hallani a motort :lol: csak a szervószivattyút :rolleyes: ;) ;)

ergo pont bontásérett. B) :lol:

CSabi este valami? valahol?

Link to comment
Megosztás:

Ehhhh....

Igazán lehetnél figyelemesebb és gyorsabb Viktor :rolleyes:

Irgumburgum ;) ;) :lol: :lol:

Bocs, télleg, legközelebb jobban figyelek a felmerülő igényekre, és télleg elnézést mindenkitől, aki hasonlóan járt figyelmetlenségem miatt :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ma beszéltem az erőműves opeles szervízfőnökkel (családbarát), javítási kézikönyvek ügyében , mondtam neki hogy kellene eredetiben pár db pl többek közt Astra F GSI hez 20XE ,NE motorkóddal Ecotec motorokhoz.... valamit Az új OPC-s gépekhez! Aztmondta menyjek be és adjam le a listát és megrendeli! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Ma beszéltem az erőműves opeles szervízfőnökkel (családbarát), javítási kézikönyvek ügyében , mondtam neki hogy kellene eredetiben pár db pl többek közt Astra F GSI hez 20XE ,NE motorkóddal Ecotec motorokhoz.... valamit Az új OPC-s gépekhez! Aztmondta menyjek be és adjam le a listát és megrendeli! ;)

Hö höj tesó,van lap sannered? :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.