Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

nekem mindkettő páros, de olyan sűrűn nem is mászok fel Pestre. Majd figyelem mikor mehetek :lol: Legközelebb azt fogják bevezetni mint ami osztrákban van pár városban, hogy 30-as zónából áll szinte az egész város. Kerékpárral előbb érsz mindenhova, azt talán nem mérik be :lol:

Link to comment
Megosztás:

Dinynek három is van de egy se megy :lol:

De tényleg mi az hogy páros és páratlan nap???????????????????????????????????????????????????????

Bááááááááááz....DÁÁÁÁTUM...

ELSEJEEEE, HARMADIKAAAAA, ÖTÖDIKEEEEE (ugye nem baj, ha nem folytatom... :lol: ) na ezek a páratlan napok... :P

Ha szeretnéd leírom neked a párosakat is ha nem érted...nehogy emiatt csinálj valami butaságot... :) :P

Link to comment
Megosztás:

Bááááááááááz....DÁÁÁÁTUM...

ELSEJEEEE, HARMADIKAAAAA, ÖTÖDIKEEEEE (ugye nem baj, ha nem folytatom... :) ) na ezek a páratlan napok... :lol:

Ha szeretnéd leírom neked a párosakat is ha nem érted...nehogy emiatt csinálj valami butaságot... :P :P

Ja jó :lol:

Köszi a párosakat magamtól is kitaláltam. hetedike, kilencedike. De akkor a többi nappal mivan? :lol:

Link to comment
Megosztás:

CS-n olvastam h elloptak egy golf 3 TDI-t.. srác kb két hete vette.. és már nincs meg... lassan tényleg az lesz h csak kintröl szabad autot venni mert itthon visszalopják.... :lol: :lol:

egyik haveromét is elvitték kb 2 éve, hitelre volt az autó és egy idő után úgy gondolta hogy kifizeti kp-ban. Rá 2 napra ellopták és vmi 7 kilót fizetett ki... :)

Link to comment
Megosztás:

"A korlátozás nem vonatkozik a tömegközlekedési, valamint a tiszta gázüzemű, az elektromos hajtású, a hibrid, valamint a diplomáciai rendszámú gépjárművekre, a mentők, a tűzoltók, a szemétszállítók, a rendőrök és a fővárosi polgármesteri hivatalok járműveire."

eddig úgyvolt hogy csak a magánautókra vonatkozik??? akkor mint pl QP árút szállít ki... akkor az nap nem dolgozik??? vagy a hátán viszi ki majd?? annyukat

Szerintem azoknak a kocsiknak,akit árút szálítanak,és akik a városban laknak,azokra nem fog vonatkozni,vagy akik a városba laknak ingyen mehetnek aznap BKV-val....Én még most is azt mondom hogy ez jó dolog lenne,mert tényleg nevetséges ami a belrvárosban van......

Ha nem kapunk engedélyt,bemenni a városba a céges kocsival,akkor jó pénzért bérbe adom a kéket a fönökömnek :lol: :) :P Még meg is gazdagodhatok ebből :lol: :P

Link to comment
Megosztás:

"A korlátozás nem vonatkozik a tömegközlekedési, valamint a tiszta gázüzemű, az elektromos hajtású, a hibrid, valamint a diplomáciai rendszámú gépjárművekre, a mentők, a tűzoltók, a szemétszállítók, a rendőrök és a fővárosi polgármesteri hivatalok járműveire."

eddig úgyvolt hogy csak a magánautókra vonatkozik??? akkor mint pl QP árút szállít ki... akkor az nap nem dolgozik??? vagy a hátán viszi ki majd?? annyukat

vagy ha van két autód és az egyik páros másik páratlan akkor mehetsz mindennap :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.