Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Én láttam ezt Vadkerten élőben és szerintem ennyit megér.

Mindenesetre inkább adnék ezért 1.3-at, mint valami csoda GSI Astráért.

Egyetértek veled.Aki megnézte a gépet ott tüzetesen,az láthatta,hogy nem fércmunka és alul felül kivül belül rendben van.

Simán megér ennyit,csak kár,hogy nem egy C20XE van benne! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Coupe-t is igazoltatták állítólag, meg lezárták a parkolót, és mindenkit aki kijött, meg felküldtek mindenkit az üzletekhez, vagy ki kellett menni...

Én nem ezt írtam...Hanem azt hogy mikor vissza mentünk fél3kor lurdyhoz,akkor a lurdyból kijövö autókat igazoltatták......Engem is akartak,de ügyesebb voltam :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

asszem akkor marad péntekre, hogy nyitunk 1 chat szobát és az lesz a "tali" :rolleyes:

A lurdy biztos hogy halott dolog....Pénteken fél10kor szóltak hogy jó lenne ha mindenki elmenne onnan.....Viszont a campona parkolója is nyitva van éjjel nappal......Mondjuk amúgy is fizetős lesz a lurdy

Link to comment
Megosztás:

Én nem ezt írtam...Hanem azt hogy mikor vissza mentünk fél3kor lurdyhoz,akkor a lurdyból kijövö autókat igazoltatták......Engem is akartak,de ügyesebb voltam :rolleyes:

Én nem láttam Te mit írtál...csak olvastam, hogy írták...meg hogy téged is amikor mentetek át a Camponához, és otthagytatok egy verdát a Lurdyban...

Link to comment
Megosztás:

Ez volt pénteken:" Péntek este,beszolt egy öltönyös most lépjünk le mert bla bla.. gyülekezési törvényekre hivatkozva kihajtanak minket ha szologatni kell..(mindenkit)

maradtunk mert hát miért ne?!

egy óra mulva mikrofon bla bla.. bezárjuk a parkolóház bejáratát csak kijárat lesz legyen szivesek elhagyni a gyülekezö népek a parkolóházat vagy sziveskedjenek bármely még nyitva lévö áruházi boltba "felfáradni"

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.