Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Igen. Eléggé zavar az, hogy kb bármelyik igazoltatásból forgalmibukás lehet. Lásd Tomi példáját vagy amikor csak azért engedtek el valami szigorított kpm-es ellenörzésről mert a rendőr egy fiatal arc volt és normálisan kezelte a dolgokat.

engem is zavar, B.lellén voltam múlt héten, hát persze hogy megállítottak. 5-en nézték a vasat, papírjaimmal elvonultak a kocsi mögé, jól körbenézték, benéztek, végül a fiatalabbik srác megdícsérte a vasat és jó utat kívánt. pfff nem tetszik nekem már ez a dolog. Blitzen pl belekötöttek mindenbe, csak azért engedtek el mert mondtam hogy most készült el a kocsi erre a találkozóra, és minden papír megszerzés alatt van csak sürgetett az idő és látták hogy becsületes magyar állampolgár és hinni lehet neki és ... :) Fosok én is mikor hosszabb útra megyek vele. Ezért is gondolkoztam el az egészen hogy megéri e. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Anti Mester, meló van : http://www.opelforum.hu/index.php?s=&s...st&p=453545

:) :) :) :D

Hát ha képest volt bele ugyan olyan hőfoknál nyitót tenni, akkor ügyibügyi volt... :D :D de lehet most ajánlok neki egy mocicserét... :D :D

Inkább amúgy kihagyom azokat a G Astra-s topicokat, mert mindig csak a szívinfarktus kerülget... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Hát ha képest volt bele ugyan olyan hőfoknál nyitót tenni, akkor ügyibügyi volt... :) :) de lehet most ajánlok neki egy mocicserét... :D :D

Inkább amúgy kihagyom azokat a G Astra-s topicokat, mert mindig csak a szívinfarktus kerülget... :)

Hihetettlenek ezek a G astrások..... :D :D :D

köszi a Kávét..... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

engem is zavar, B.lellén voltam múlt héten, hát persze hogy megállítottak. 5-en nézték a vasat, papírjaimmal elvonultak a kocsi mögé, jól körbenézték, benéztek, végül a fiatalabbik srác megdícsérte a vasat és jó utat kívánt. pfff nem tetszik nekem már ez a dolog. Blitzen pl belekötöttek mindenbe, csak azért engedtek el mert mondtam hogy most készült el a kocsi erre a találkozóra, és minden papír megszerzés alatt van csak sürgetett az idő és látták hogy becsületes magyar állampolgár és hinni lehet neki és ... :) Fosok én is mikor hosszabb útra megyek vele. Ezért is gondolkoztam el az egészen hogy megéri e. :rolleyes:

Én pont ezért adtam el belőle mindent,amibe bele lehet kötni...A magaságra majd ráfogom hogy nehéz a zene :) :D Öreg vagyok már ahhoz hogy a forgalmimért kuncsorogjak...... :)

Link to comment
Megosztás:

QP,

hol van az a szilentes?

Van bonyhádon is egy fazon aki nagyon minőégi szilenteket gyárt... valami műanyag gumi komponensből ha jóltudom (nemtuti) ha gondolod adom a telszámát! Bár neked az kissé messz van , de ha nincsmás mentőövnek jólehet! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.