Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

áááá, negatívok vagytok...

én már háromnegyed éve használom a "drága" autómat, és nem akarták ellopni, és nem húzták meg, sérülésmentes, még egy ajtórányitás sincs...

megfelelően megválogatott parkolóhely a titka, és a megfelelő védelem. bár a védelem az ellopást csak picit megneheziti, ellophatatlan úgysincs...

nomeg egy adag szerencse is kell hozzá...

remélem most kihúztam a gyufát :lol:

ha kiveszem a kormányt csak nem viszik el??!!

Link to comment
Megosztás:

áááá, negatívok vagytok...

én már háromnegyed éve használom a "drága" autómat, és nem akarták ellopni, és nem húzták meg, sérülésmentes, még egy ajtórányitás sincs...

megfelelően megválogatott parkolóhely a titka, és a megfelelő védelem. bár a védelem az ellopást csak picit megneheziti, ellophatatlan úgysincs...

nomeg egy adag szerencse is kell hozzá...

remélem most kihúztam a gyufát :lol:

Ha hetekig nem használnánk a kocsit,a mienk is hibátlan lenne :P :lol:

Link to comment
Megosztás:

áááá, negatívok vagytok...

én már háromnegyed éve használom a "drága" autómat, és nem akarták ellopni, és nem húzták meg, sérülésmentes, még egy ajtórányitás sincs...

megfelelően megválogatott parkolóhely a titka, és a megfelelő védelem. bár a védelem az ellopást csak picit megneheziti, ellophatatlan úgysincs...

nomeg egy adag szerencse is kell hozzá...

remélem most kihúztam a gyufát :lol:

Igen... sőőt.. végig is húztad a doboz oldalán :P

ha kiveszem a kormányt csak nem viszik el??!!

Felemeli az elejét, aztá már viszi is mint foxi a lábtörlőt..(igaz, nem saját lábán...)

Amúgy meg üdv. All! Buék és egyebek.. :lol: kicsit el voltam, vagyok tünve.. nem kicsit sűrűek a napjaim.. :lol:

Kari óta pár napja jutottem el odáig, hogy elolvassam amit irtatok

Link to comment
Megosztás:

sztem ne olvass vissza :lol:

Már késő... hülyére röhögtem magam... (egyik estém csak ezzel telt el..)

valamiért 7.1et fogyasztott a passat.... éredekes :lol:

56ezret fizettem a benya kúton :lol: :lol:

Uhh bazz.. mekkora tank van abba a verdába?! :P

Viktor: Linkelted előrébb valahol az F astra lámpát.. megnéztem az oldalt.. tök olcsón van index rajta... 1xxxft. Ez ilyen olcsó? (nálatok is?)

Nekem lepottyant az egyik búrája.. köne vennem egyet :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ma délután 1 kor megszületett kislányom,Réka.....

Sajnos nagyon sokan voltak ma a szülőszobán,elég nagy volt a fejetlenség...emiatt nem nagyon tudtam fényképezni......

Fnykpek-0014.jpg

Fnykpek-0013.jpg

Fnykpek-0005.jpg

Detti is,és agyerek is jól van....3kiló 40deka,és 51 centi.Kicsit hamarabb jött mint vártuk :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.