Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

"amik szóba jönnek: valami igásló személyautó aminél leszarom ha törik, szakad valami ( mint az omega volt) (astra,combo,vectra, omega stb)"

akkor többit ejtsd ki :D

HA nem akarsz törött autóval legózni :D

HA nem tudsz BIZTOS forrásból autót a kiejtettek közül, ami olcsó, sok ideje egy gazdás.

ESETLEG, ami még érdekes lehet számodra : olyan nagy motoros egyterű, ami MÁR gázosítva van ÉS jó állapotban van.

Albert kocsija kapcsán kicsit erős az igásló szó használata.....az mondjuk Anti kombója :)

persze minden relatív : o )

meg kell nézni, hogy az átlagos, bepakolandó dolgok elférnek-e.....

típusokat tovább kell szűkíteni, iszonyat nagy ugrások vannak a modelltípusok között, pedig csak 1 betű : ))))))

pl : Lajbi C20NE, fehér kombija, klímával sokkal mókásabb mint B Omegák elég jelentős része : )

ui : ne kapkodj

ui2 : én elsősorban a "saját kutyánk kölykét etetném", de nem mindenáron

ui3 : szerintem / nekem

Link to comment
Megosztás:

Mindenből lehet igáslovat csinálni de ezt te tudod a legjobban :D igásló alatt azért úgy értem h messze tisztább és ápoltabb állapotban van mint a te (ex)autóid :D

Lajbi omega szimpatikus...árulnak is most egyet csak az dual ram :) -ami nem érdekel :lol:

akkor a tegnapi leveledből és ebből arra következtetek hogy nem érdekel a cslsk :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.