Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

mindenki ezt mondja de egy értelmes körmondatban senki nem tudja kifejteni, inkább turbós hogy legyen mivel szívni állandóan?

Nehéz,ez egy kadettnál szerintem sokkal nagyobb hátrány...azért a plussz 50LE ért felesleges :D Ha berakod a turbót és beéred 250LE akkor sose lesz vele bajod....persze kell egy jó motor.Phase2 bőven elég.

Link to comment
Megosztás:

Nehéz,ez egy kadettnál szerintem sokkal nagyobb hátrány...azért a plussz 50LE ért felesleges :D Ha berakod a turbót és beéred 250LE akkor sose lesz vele bajod....persze kell egy jó motor.Phase2 bőven elég.

az a baj, hogy ezt a mocit megkapnám 150ért, míg egy turbós alapból 250 minimum és nincs még csövezve meg semmi

mondjuk ezt el is felejtettem, hogy orrnehéz lehet az meg ugye szlalomra nem jó :P

Link to comment
Megosztás:

sokáig válogatott, megkímélt, öreg emberé volt vidéken, ismerik az előéletét mert Csabi haverja szervizelte, 3000km van a vezérlésben és 100km az olajban, csak pár gumicsövet kell cserélni mert azokat nem talált a csávó és toldozgatta, de lehet azt is ad a Csabi, megvan hozzá minden csak egy bak és rakható is be, meg persze nem árt egy f20 is mert az f16 állítólag necces tud lenni, 211le az írt chippel padon

szopni fox de ha azt akarsz akkor hajrá :D

Ha nem csap rá lantos az egészet átvenném lurdyban csüt este. :P

kitől?

na este megnézem megvan-e még (mert az is lehet hogy már vki elvitte) aztán if yes then holnap küldök püt.

Link to comment
Megosztás:

Na akkor ami a V6 mellet szól:

- 211 Le a háromezres tengelyekkel meg a chippel

- friss vezérlés

- tuti jó előélet

- 30 pénzbe kerülne a motor kell egy f20 váltó, egy 1,7 diesel hűtő és egy motortartó bak azt go

Ami az XE ellen szól:

- ami a V6ra kellene kb 70 pénz abból nem hozok ki az XE-nél 60LE-t

- turbósítani vagy eleve turbos mocit venne sem jönne ki 70 pénzből csak kb 3-4szer annyiból

Ami a V6 ellen szól:

- a rend éber őre helyben fejez :D

- talán orr nehéz lenne bár ezt nem tudom (pályanapon hátrány :P)

- megint melózni kéne :P

Link to comment
Megosztás:

nehéz döntés mert ugye arra nincs lém hogy ki be rakosgassak csak úgy motorokat bár a v6ból veszek xe-t bármikor

Tudom hogy nem vagyok opeles,és mindenbe belepofázok...Ha bele akarsz vágni a kadett projektbe,szerintem a motor legyen az utolsó....persze nem tudom mennyi pénzed van,de biztos nem lesz olcsó a lakatolás meg a fényezés,meg felni,meg tető stb.Ha ezek készen vannak,szerintem ráérsz a motorcserére :D

Link to comment
Megosztás:

Tudom hogy nem vagyok opeles,és mindenbe belepofázok...Ha bele akarsz vágni a kadett projektbe,szerintem a motor legyen az utolsó....persze nem tudom mennyi pénzed van,de biztos nem lesz olcsó a lakatolás meg a fényezés,meg felni,meg tető stb.Ha ezek készen vannak,szerintem ráérsz a motorcserére :D

tényleg...milyen a Pug??? Már volt időd tesztelni... :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.