Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Mi volt annak a német filmnek a címe amiről itt is volt szó... két idióta barom raccsingolnak a városban... ha jól emlékszem felíratos volt, és még mondtam is, hogy király az akcentus ahogy beszél a két srác... help pls...

New Kids Turbo

a második rész címe pedig:

New Kids Nitro :icon1:

Link to comment
Megosztás:

igazából a végét olvastam el csak....

Dinynek gyári fék, minden gyári, és talán nem is magas minőség....

az volt a baj, h előtte sokszor nyomta neki, beértük a sort, satufék... emiatt mehetett el, meg ez nem erre van.... :)

LOL nem csalódtam :D

Akkor neked csak mondatonként, több hsz-ban majd ;)

Fék: háát.. ha anno utcai racing során is el-el melegedett, egy ringen gondolom esélytelen, vagy csak nagyon ésszel lehet gyári mérettel menni.

Nagyobb fék érezhetőbb előnyt ad a ringen, vagy csak 1-2 kanyarral később melegszik el? :D

Én meg még nem tudom, hogy Motul, vagy a Liqui Moly Mos2 legyen. :omg:

Valaki valamelyikről valami rosszat?

Bár a liq volt több csere intervallumban is.. a motul még nem....

Nah mindegy, majd berakom egy kalapba a két nevet, és kihúzok egyet :D

Link to comment
Megosztás:

Én meg még nem tudom, hogy Motul, vagy a Liqui Moly Mos2 legyen. :omg:

Valaki valamelyikről valami rosszat?

Bár a liq volt több csere intervallumban is.. a motul még nem....

Volt vele gondod? Nem? Akkor minek vacakolsz/lutrizol mással? Ha bevált akkor go Liqui

Link to comment
Megosztás:

Vki ha tud vmi tanácsot adni? Lefulladozott az autóm elment minden. Kicseréltem a vezérlést mert itt volt az ideje. A főtengely jeladóm szar volt vetem egy C20Xe jeladót az 1.8 16V 115le-s kocsimba a fulladozás meg minden megszűnt szépen jár a motor!!! Indításkor vannak nehézségek összevissza kerepel míg benem indul nagy nehezen :S mi lehet ennek az oka a szervízlámpa folyamatosan világít. Előre is köszi

egy ismerösöm

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.