Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra gyári "HIFI"


Guest

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Sziasztok a gyári rádiónak a hangosító gombja nem jó, alig érek hozzá ill. bármerre akarom csavarni mindig rettentően felhangosít. Gondolom kontakt hibás, lehet-e otthon javítani ill. ha nem akkor tudtok ajánlani valakit aki megtudja javítani? debreceni vagyok.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok a gyári rádiónak a hangosító gombja nem jó, alig érek hozzá ill. bármerre akarom csavarni mindig rettentően felhangosít. Gondolom kontakt hibás, lehet-e otthon javítani ill. ha nem akkor tudtok ajánlani valakit aki megtudja javítani? debreceni vagyok.

Szia! Keresd a Trásy autóelektronikát a Huszár Gál utcán. Szerintem korrektek. Blau rádióban 1 ezresért cseréltek 4 diódát, ami a kezelőlapot világítja meg. Szerintem máshol ennyiért köszönnek. :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok a gyári rádiónak a hangosító gombja nem jó, alig érek hozzá ill. bármerre akarom csavarni mindig rettentően felhangosít. Gondolom kontakt hibás, lehet-e otthon javítani ill. ha nem akkor tudtok ajánlani valakit aki megtudja javítani? debreceni vagyok.

Meg lehetne próbálni egy kis kontaktspray-t is.Levenni a tekerőt és picit befújni!

Persze,ha a szervíz ilyen olcsó akkor nem érdemes annyira....

Link to comment
Megosztás:

Szia! Keresd a Trásy autóelektronikát a Huszár Gál utcán. Szerintem korrektek. Blau rádióban 1 ezresért cseréltek 4 diódát, ami a kezelőlapot világítja meg. Szerintem máshol ennyiért köszönnek. :)

Köszi, belőttem a helyszínt, majd keresem Őket.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

2005/2 Astra G-be szeretnék előre csipogókat beépíteni. Olvastam itt, hogy elvileg azok be vannak kábelezve, csak rá kell kötni. Viszont amikor kiszedtem a műanyag takarót, nem találtam kábelt, csak a visszapillantóhoz bekötöttet (gondolom vagy a fűtés vagy a mozgatás kábeleit). Akkor most nekem nincs bekábelezve vagy máshol kell keresnem? Ha nincs, akkor szét kell szedni az ajtót és kell vennem valahonnan kábelt hozzá? :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

2005/2 Astra G-be szeretnék előre csipogókat beépíteni. Olvastam itt, hogy elvileg azok be vannak kábelezve, csak rá kell kötni. Viszont amikor kiszedtem a műanyag takarót, nem találtam kábelt, csak a visszapillantóhoz bekötöttet (gondolom vagy a fűtés vagy a mozgatás kábeleit). Akkor most nekem nincs bekábelezve vagy máshol kell keresnem? Ha nincs, akkor szét kell szedni az ajtót és kell vennem valahonnan kábelt hozzá? :)

Üdvözöllek!

Ott van az, csak vissza van hajtva az ajtókárpit alá.

Vagy megbontod a kárpitot, vagy egy darab dróttal kipiszkálod.

Össze is van ragasztószalagozva, de egy hegyes késsel benyúlva el tudod vágni.

Én kipiszkáltam, de megbontani biztonságosabb!

Link to comment
Megosztás:

Üdvözöllek!

Ott van az, csak vissza van hajtva az ajtókárpit alá.

Vagy megbontod a kárpitot, vagy egy darab dróttal kipiszkálod.

Össze is van ragasztószalagozva, de egy hegyes késsel benyúlva el tudod vágni.

Én kipiszkáltam, de megbontani biztonságosabb!

Szia!

Köszi a gyors választ. Holnap megpróbálkozok a drótos megoldással először, hátha működik a kezdők szerencséje. Amúgy láttam halványan valami szigetelőszalagot, ezek szerint az lesz az.

Link to comment
Megosztás:

Valószínű.

Van a végén egy csati is.

Majd beszámolok, remélem csak pozitív dolgokról. Azután, ha megvan, majd zaklatlak egyéb kérdésekkel :) Amúgy, amikor megvettem, erősen drágállottam a gyári rendszert, úgyhogy vettem egy inkább egy ...jó tudom gagyi...roadstar, de mp3-as meg usb-s lejátszót bele. De jó lenne már feljavítani a hangzást, mert a két hangszóróval azért valljuk be nem egy tökéletes élmény zenét hallgatni. Kezdek amúgy fellelkesülni, remélem nem megy majd rá a gatyám :D Idővel a gyárit hangszórókat le akarom cserélni.

Elsődleges...magasból milyet érdemes beszerezni hozzá? Véglegeset szeretnék....amúgy relatíve nem akarok egy vagyont költeni rá, csak jó lenne egy tisztességes hangon szóló rendszer.Szívesen fogadok minden ötletet a fejre is, a középre is....elhatároztam, megcsinálom normálisra :D A hátsó hanghoz (vagy nem hanghoz) nem akarok hozzányúlni...még.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Sziasztok!

A kocsiban a gyári CAR 300-as rádiót szeretném kicserélni. Azt már olvastam, hogy az iso csatlakozóban fel kell cserélni a vastag és a vékony piros vezetéket, hogy a memóriában megmaradjanak a a tárolt adatok, de a következő kérdésem lenne:

Hogy jön ki a vezeték az iso csatlakozóból, mert én nem tudtam kihúzni belőle, erőltetni meg nem mertem, nehogy elszakadjon a vezeték?

Segítségeteket köszi!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

A kocsiban a gyári CAR 300-as rádiót szeretném kicserélni. Azt már olvastam, hogy az iso csatlakozóban fel kell cserélni a vastag és a vékony piros vezetéket, hogy a memóriában megmaradjanak a a tárolt adatok, de a következő kérdésem lenne:

Hogy jön ki a vezeték az iso csatlakozóból, mert én nem tudtam kihúzni belőle, erőltetni meg nem mertem, nehogy elszakadjon a vezeték?

Segítségeteket köszi!

vegyél hozzál iso-iso átalakított ..

a gyárit véget nem tudod rádugni..

a kérdésre a válasz : tű :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.