Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa D - Általános -


bazs

Recommended Posts

Még egy kérdésem lenne... :lol: Miért lehet az, hogy néha a motor magától leáll, általában olyankor amikor megállok. Gurul az autó, fékezek, kinyomom a kuplungot és abban a pillanatban le is áll a motor. Ezt kb hetente-kéthetente egyszer eljátssza. Leáll beindítom és megy tovább. Ezt leszámítva más bajom nincs az autóval, és már ez sem zavar, csak gondoltam megkérdezem, hátha valaki tapasztalt már ilyet.

Ja igen még annyi, hogy mik a típusra jellemző hibák, fontos dolog amire illik odafigyelni, időközönként megcsinálni az 1.3 cdti motoron és magán az autón?

Link to comment
Megosztás:

Még egy kérdésem lenne... :lol: Miért lehet az, hogy néha a motor magától leáll, általában olyankor amikor megállok. Gurul az autó, fékezek, kinyomom a kuplungot és abban a pillanatban le is áll a motor. Ezt kb hetente-kéthetente egyszer eljátssza. Leáll beindítom és megy tovább. Ezt leszámítva más bajom nincs az autóval, és már ez sem zavar, csak gondoltam megkérdezem, hátha valaki tapasztalt már ilyet.

Ja igen még annyi, hogy mik a típusra jellemző hibák, fontos dolog amire illik odafigyelni, időközönként megcsinálni az 1.3 cdti motoron és magán az autón?

Talán fojtószelep-és vagy EGR koszosodás. De ez csak egy tipp.

Link to comment
Megosztás:

Hello.

Egy Corsa D-van nemrég vettem nem volt benne magnó kivették belőle :S Az lenne a kérdésem h. most gyári lakk fekete cd30 mp3-mas valaki nem tud-e használtan mert márkaboltba nagyon magas az ára. Vagy esetleg h. nem gyári magnóhoz mi kellene stb. ?? Mert hallottam h. valamilyen gyári tech 2 műszerrel vagy ilyesmivel rá kell tanítania gyárit.

Válaszokat élőrre is köszönöm.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Valakinek nincs meg véletlen a magyar kezelési kézikönyve D corsahoz?

Ha igen csinálhatna a borítóról egy jó minőségű képet legalább 1280X.... felbontásban. A háttér lehet asztal vagy valami fehér lap. Felraktam nektek netre a könyvet csak kéne egy értelmes profilkép. Kösz ha valaki segít. Kephost.com-ra feltöltve jó nekem.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.