Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa D - Általános -


bazs

Recommended Posts

nekem pont ez a bajom....a vw konszernben sem teccik h a bora kicsi passat az octavia kicsi SuperB stb,stb....sztem egy modellnek is lehetne egyedibb arculata nem csak egy márkának.....

Ilyen alapon akkor a H astra C vectra(az új) is hasonlít előlről... hogy a sor teljes legyen. :)

Amúgy nekem teccik! :)

Link to comment
Megosztás:

nekem pont ez a bajom....a vw konszernben sem teccik h a bora kicsi passat az octavia kicsi SuperB stb,stb....sztem egy modellnek is lehetne egyedibb arculata nem csak egy márkának.....

CSatlakozom.Egyébként a D Corsa alváza u.a. mint a GP-é.Szal lehet tök8 melyiket veszed meg, ugyanazt kapod, más jellel."kisastrah"-nak kitűnő, így 3 ajtóval előlröl még nékem is bejövős, de ott annak a sárgának a hátulja...........még ebből a nézetből is kérdőjel.Erősen.

Link to comment
Megosztás:

Úgy olvastam valahol,hogy az augusztusi Londoni autószalonon mutatják be majd,és szeptembertól árulják.

Osztom azt a véleményt,hogy a sárga még csak egy tesztverzió ,a piros már jobban ki van dolgozva.Lásd a kis üveget a viszapillantónál ami a sárgán még műanyag a piroson már üveg ,vagy a ködlámpa környéke,a sárgán antenna sincs,és tényleg SX4 kinézete van az elejének.Vagy mondjuk úgy hogy gyárilag morcosított!

Viszont a pirossal máris lehetne beállni az udvaromra.Az nekem nagyon bejövős! :)

Link to comment
Megosztás:

mondjuk nem ez teszi azzá, nézd csak meg az új Focus-t, azon a "kisablak" műanyag maradt :)

Igen,értem én ,csak nekem az a műanyag olyan mintha azt mondták volna,hogy:

"már nem tudunk ide mit kitalálni,rakjunk oda csak egy kis fekete műanyag darabot."

Ezért gondoltam,hogy a sárga még csak próba darab.

Egyébként ahogy telik az idő és közeledik a bemutató ,egyre szebb és szebb képek jelennek meg róla.Szép kis autó. :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.