Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa D - Általános -


bazs

Recommended Posts

1,3 cdti de nem érezni hogy diesel.

Nyomatékos szalad ha kell :lol:

Megcsináltam a képeket remélem meg tudok győzni pár embert hogy nem is olyan csúnya ha fel van kicsit puccova!

Bár 75 Le nem szaggat de nagyobb turbó stb segít neki remélhetőleg :)

Helló,

Nekem 1.2-es benzines van, 2000 Km után kezdett magához térni a motorja. Eddig kicsit lassúnak tűnt a C 1.2-es után, de most már rendesen el tud indulni :huh: Igaz, a jobbik 95ös benzint töltöm bele a 3betűséknél. Összekopás, miegymás. Az első olajcsere után elmegyek egy Budapest-bécsi körgyűrű-Budapest útra. Néztem Corsa Nostra fekete autóját. Még nem jöttme rá, hogy mitől kap egyik autó szögletes a másik kerek tolatólámpakialakítást. Először azt hittem, felszereltségfüggő a dolog, de nem hinném, hogy Nostra alapfelszereltséggel vette meg. vagy igen?

Üdv

c_corsa_287

Link to comment
Megosztás:

Helló,

Nekem 1.2-es benzines van, 2000 Km után kezdett magához térni a motorja. Eddig kicsit lassúnak tűnt a C 1.2-es után, de most már rendesen el tud indulni :huh: Igaz, a jobbik 95ös benzint töltöm bele a 3betűséknél. Összekopás, miegymás. Az első olajcsere után elmegyek egy Budapest-bécsi körgyűrű-Budapest útra. Néztem Corsa Nostra fekete autóját. Még nem jöttme rá, hogy mitől kap egyik autó szögletes a másik kerek tolatólámpakialakítást. Először azt hittem, felszereltségfüggő a dolog, de nem hinném, hogy Nostra alapfelszereltséggel vette meg. vagy igen?

Üdv

c_corsa_287

Mire gondolsz,hogy "alapfelszereltség"?

Link to comment
Megosztás:

Mire gondolsz,hogy "alapfelszereltség"?

Helló,

hogy nem "széria" az autód... A kereskedésben nem vágtak hozzád egyet, hanem bemenetél és összerakattad velük... Ülésfűtés, hővédő szélvédő, 17es felnik, ködlámpa, stb stb. Ahol én voltam , ott az eladó azt mondta, hogy Magyarországra nem is terveztek az Opelnél alufelnis eladást.

Egyébként az első gondolatom az essentia, enjoy, cosmo, sport kategória volt. A szines gyári prosiban az enjoyig bezárólag kerek a tolatólámpa és a cosmótól felfelé rombusz alakú.

Üdv

c_corsa_287

Link to comment
Megosztás:

Helló,

hogy nem "széria" az autód... A kereskedésben nem vágtak hozzád egyet, hanem bemenetél és összerakattad velük... Ülésfűtés, hővédő szélvédő, 17es felnik, ködlámpa, stb stb. Ahol én voltam , ott az eladó azt mondta, hogy Magyarországra nem is terveztek az Opelnél alufelnis eladást.

Egyébként az első gondolatom az essentia, enjoy, cosmo, sport kategória volt. A szines gyári prosiban az enjoyig bezárólag kerek a tolatólámpa és a cosmótól felfelé rombusz alakú.

Üdv

c_corsa_287

Hali!

Összerakattam és ugy kerültek bele a dolgok mint,sportfutómű,ködlámpa,17"felni,klíma....stb

a lámpa nemtudom mi alapján változik...

Lehet az összerakás helyétől is függ...talán

Link to comment
Megosztás:

Helló,

Az én véleményem (csak az enyém!), hogy lancelot színben (azt hívják opelék pezsgőmetálnak) sokkal szebb ez az autó. A holdkék meg a fekete meg a többi nem élénk szinben elveszik, kicsit "kisebb" lesz, mint igazából. Ennek az autónak az élénk színek állnak jól, nemhiába van az összes reklám plakáton a piros színű változat. Hogy legyen mit "fikázni", felrakom majd a sajátomról én is a képeket az összehasonlítás kedvéért. Félre ne értsd, klassz és vagány az autód, a 17es felnik és a fekete szin számomra mérges kis "darázs" hangulatát kelti. Én viszont a lancelot szinre "esküszöm", alufelnikkel (csak 16os :lol: )

Üdv

c_corsa_287

Jééé már.

Ez a pezsgőmetál szín ?

s2ddu4.jpg

Fekete nekem jobban tetszik :huh:

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Összerakattam és ugy kerültek bele a dolgok mint,sportfutómű,ködlámpa,17"felni,klíma....stb

a lámpa nemtudom mi alapján változik...

Lehet az összerakás helyétől is függ...talán

Helló,

Gondoltam.

A benne lévő zenegéphez elvileg valami bluetoothos bölcsőn (+60k HUF) keresztül lehet hozzálőni a mobilt. Erről tudsz, hallottál valamit?

Üdv

c_corsa_287

Link to comment
Megosztás:

Helló,

Gondoltam.

A benne lévő zenegéphez elvileg valami bluetoothos bölcsőn (+60k HUF) keresztül lehet hozzálőni a mobilt. Erről tudsz, hallottál valamit?

Üdv

c_corsa_287

Ebbe a hifibe sajnos elfelejtettek rakni bluetoothost igy nem lehet semmit hozzá operálni...

Az már nagyobb kategóriába tartozik."felszereltség"

Link to comment
Megosztás:

Helló,

Gondoltam.

A benne lévő zenegéphez elvileg valami bluetoothos bölcsőn (+60k HUF) keresztül lehet hozzálőni a mobilt. Erről tudsz, hallottál valamit?

Üdv

c_corsa_287

Helló,

Még egy kérdés: a távirányítású központi zár neked is olyan, hogy:

kívülről

A) alapesetben minden zárva és A1) a vzetőoldali ajtót kívülről nyithatod kulccsal, A2) az összes ajtót kívülről nyithatod a távírányítóval.

belülről:

:huh: alapesetben minden ajtó zárva és B1), ha a vezető vagy utasoldalon nyitnak belülről, az összes zár nyílik?

Magyarul (nem) működik a részleges nyitás? (kívülről: egy nyomás, vezetőajtó, 2 nyomás összes ajtó, bentről: csak a vezetőoldali nyílik, ha ott akarsz kiszállni)

Üdv

c_corsa_287

Link to comment
Megosztás:

Helló,

Még egy kérdés: a távirányítású központi zár neked is olyan, hogy:

kívülről

A) alapesetben minden zárva és A1) a vzetőoldali ajtót kívülről nyithatod kulccsal, A2) az összes ajtót kívülről nyithatod a távírányítóval.

belülről:

:huh: alapesetben minden ajtó zárva és B1), ha a vezető vagy utasoldalon nyitnak belülről, az összes zár nyílik?

Magyarul (nem) működik a részleges nyitás? (kívülről: egy nyomás, vezetőajtó, 2 nyomás összes ajtó, bentről: csak a vezetőoldali nyílik, ha ott akarsz kiszállni)

Üdv

c_corsa_287

Itt az A) eset a megfelelő nincs részleges nyitás zárás...

de szerintem semmi értelme.

Link to comment
Megosztás:

  • 4 months later...

Sziasztok! Van itt egy nagy kérdés.

Corsa D

Hogy a csudába tudok izzót cserélni a fényszóróban?

A jobb oldalon a biztosítékdoboz, a bal oldalon meg a levegőcső van nagyon útban.

Már leszáll a herém és nem és nem megy.

Előre is köszi a hozzáértő válaszokat.

Jani.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Van itt egy nagy kérdés.

Corsa D

Hogy a csudába tudok izzót cserélni a fényszóróban?

A jobb oldalon a biztosítékdoboz, a bal oldalon meg a levegőcső van nagyon útban.

Már leszáll a herém és nem és nem megy.

Előre is köszi a hozzáértő válaszokat.

Jani.

Helló!

még nem kellett cserélnem izzót hálistennek :D

De próbálkozz mert ugyis rájössz hogy kell de megnézem és majd adom az infót!:D

Hajrá !!

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
pedig kifogod :rolleyes:

ahoz meg le kell bontani a lökháritót ;)

ezek már csak ilyenek ;)

Akkor ez felejtős. Hagyom a spéci izzókat a fiókban, majd a következő kötelező szervíznél.

Azért köszi a bíztató tanácsokat. :lol:

"Inkább felakasztom magam. De csak ha minden kötél szakad."

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy 1.2 enjoy felszereltségű D Corsába lehet-e utólag beszerelni fedélzeti számítógépet és tempomatot? TID központi kijelző van benne. A kuplungkapcsoló is bent van. Esetleg milyen átalakításokra van szükség és mennyi lehet költség?

Válaszokat előre is köszönöm!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.