Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Teljesítmény Tuning


Amusing

Recommended Posts

sziasztok!

ma lett kész a motorom c20xe 276havassy tengely, blokkbol leszedve, powercap ,jano4-2-1 leomlo. padon meg lett irva 182paci 220nm.

nekem ladaba van tolos valtoval és elég jol szól igy...

igazabol csak az erdekelne hogy ezekkel a cuccokkal jo a 182 paci ?

Link to comment
Megosztás:

sziasztok!

ma lett kész a motorom c20xe 276havassy tengely, blokkbol leszedve, powercap ,jano4-2-1 leomlo. padon meg lett irva 182paci 220nm.

nekem ladaba van tolos valtoval és elég jol szól igy...

igazabol csak az erdekelne hogy ezekkel a cuccokkal jo a 182 paci ?

grafikont tudsz róla mutatni?

egyébként szerintem nagyon jó eredmény.

Link to comment
Megosztás:

tudok ha megmondod hogy lehet ide kepet belinkelni. nem vagyok nagy forumozo :)

válasz gomb,aztán ott kép ikon. asszem a szerver már tárol képeket,ha nem,akkor mondjuk kepfeltoltes.hu-ra feltöltöd és azt a címet bemásolod ide.

tolós váltó csökkenti a hajtási veszteséget amúgy? már nekem is megfordult a fejemben,mert nagyon bírom a hangját,de órákon keresztül utcán nem biztos,hogy elviselném.

Link to comment
Megosztás:

Tudom de izgalmasabb ugy epiteni hogy nagyjabol sejtheto a vegeredmeny :) mert lehet naiv vagyok de olyan 140korulire mondanam :)

Az enyém gyárilag 136ló, hogy így 300.000km fölött mennyi lehetett, nem tudom, nem lett mérve. c18xe tengellyel, xer 4leömlővel, 52-es komplett átmenő rendszerrel felprogramozva, amit elrontottam c20xe injektorokkal (3000-től 12 körüli AFR 12,8-13,2 helyett) téli gumikkal mérve (Havassy mester szerint valóságközelibb, jobb eredményt kaptunk volna egy kicsit kopottabb nyárikkal) lett 151 ló. Szerinte optimális AFR-rel, megfelelő gumikkal 155 körüli, esetleg valamivel felette lenne.

Egyszóval egy új korában 115lovas x18xe-től az általad leírt módosításokkal 4leömlő nélkül elég optimista becslés az a 140ló. ;) A 130 inkább, leömlővel, öblösebb rendszerrel is alulról súrolná a 140-et... Szerintem.

Módosítva : Alex75
Link to comment
Megosztás:

Az enyém gyárilag 136ló, hogy így 300.000km fölött mennyi lehetett, nem tudom, nem lett mérve. c18xe tengellyel, xer 4leömlővel, 52-es komplett átmenő rendszerrel felprogramozva, amit elrontottam c20xe injektorokkal (3000-től 12 körüli AFR 12,8-13,2 helyett) téli gumikkal mérve (Havassy mester szerint valóságközelibb, jobb eredményt kaptunk volna egy kicsit kopottabb nyárikkal) lett 151 ló. Szerinte optimális AFR-rel, megfelelő gumikkal 155 körüli, esetleg valamivel felette lenne.

Egyszóval egy új korában 115lovas x18xe-től 4leömlő nélkül elég optimista becslés az a 140ló. ;) A 130 inkább, leömlővel, öblösebb rendszerrel is alulról súrolná a 140-et... Szerintem.

de akarok rakni meg az oldalara krom langmatricat mert az plusz 10LE. Mérve!! :D de viccet felreteve valoban realis. leomlobol egy 4-2-1es lexmaul mondjuk lenditene gondolom. amugy ha berakom a tengelyeket es nem programozom akkor is van valami minimalis hatasa nem? nyilvan a nyitasi idoket novelni kell de most csak elmeletet kerdem. Es meg egy hengerfejsikolast is tervezek mivel ugyis 2 kipuffogo tocsavar beletorott igy le kell vennem Módosítva : pumpingiron91
Link to comment
Megosztás:

de akarok rakni meg az oldalara krom langmatricat mert az plusz 10LE. Mérve!! :D de viccet felreteve valoban realis. leomlobol egy 4-2-1es lexmaul mondjuk lenditene gondolom. amugy ha berakom a tengelyeket es nem programozom akkor is van valami minimalis hatasa nem? nyilvan a nyitasi idoket novelni kell de most csak elmeletet kerdem. Es meg egy hengerfejsikolast is tervezek mivel ugyis 2 kipuffogo tocsavar beletorott igy le kell vennem

en lemertem a c20xe t mielott beraktuk a tengelyt 154 loero volt. beraktuk befokoltuk padon kivancsisagbol lemertuk 155loero lett de dolgozó lány szarul ment. felprogramoztuk es 182paci lett a vege szerintem a programozasra ne sajnald a pénzt mer anelkul nincs sok ertelme.

es mielott elkezded az egeszet merjetek kompressiot mer anelkul tehetsz bele akarmekkora tengelyt csak rosszabb lesz

Link to comment
Megosztás:

de akarok rakni meg az oldalara krom langmatricat mert az plusz 10LE. Mérve!! :D de viccet felreteve valoban realis. leomlobol egy 4-2-1es lexmaul mondjuk lenditene gondolom. amugy ha berakom a tengelyeket es nem programozom akkor is van valami minimalis hatasa nem? nyilvan a nyitasi idoket novelni kell de most csak elmeletet kerdem. Es meg egy hengerfejsikolast is tervezek mivel ugyis 2 kipuffogo tocsavar beletorott igy le kell vennem

Nem tudom, hogy a tiédnek milyen az olajteknője... Ha a kipu a teknő és a váltó között fut hátra, akkor x20xer leömlő (már, ha be tudod szerezni), ha szemből nézve balról kerüli, akkor talpáthegesztett c20xe leömlő jó és olcsó megoldás lehet. Programozás nélkül nem sok változást fogsz tapasztalni, még az is lehet, hogy rosszabb lesz. Próbából visszatöltöttük az enyémre a gyári szoftvert, hááát... ég és föld, pedig a kék c20xe injektorok kb 10%-kal többet nyomnak, mint a gyári konfig. Kell a szoftver.

Link to comment
Megosztás:

programozas mindenkepp lesz csak erdeklodtem. hol erdemes programoztatni vagy ismertek olyat aki maszekban akar megcsinalja? amugy szerintem a kompressziom eleg jo mert olajat a gyari ertek alatt eszi es nincs ra semmi tunet hogy szar lenne.a teknom meg kozepen elmenos.

Módosítva : pumpingiron91
Link to comment
Megosztás:

Hogyhogy? :o

Én 52 est akarok hogy nagyobb legyen mint a másiké. :devlish:

Épül még egy variáció,eladtam a hf et a tengelyeket, kellene valami csak nem tudom merre induljak .

Neked hogy alakul a progizás? Jól muzsikál? Mert ez a gyári vezérlő korlátoz sokmindenben.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.