Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Teljesítmény Tuning


Amusing

Recommended Posts

Alapjárati motort teszel fel? Nem szükséges,azért kár + lyukat fúrni ,az alapjárati csavarral be lehet lőni jól ,hidegen 820 körül lesz melegen meg 950 .alapjáratállítás után mindíg be kell állítani a tps-t is 0,50-055, közé mert különben a check világítani fog. A szinkronizálást meg egy sima vákumpumpával egyenként a tetején lévő pici réz csavarral tudod állítani. Ja beindítás előtt a rézcsavarokat tekerd be teljesen ne kapjon falslevegőt. szinkronnál ha felmegy az alapjárat akkor alapjárati csavar visszább tps megint állít. Nehéznek tűnik beállítani de amúgy hamar megvan. a tps vezetékébe beleszoktam szúrni a multiméter vezetékét és akkor folyamatosan látom hogy jó e az érték.ha kb jó minden meg kell túráztatni és negnézni hogy visszaáll e az alapjárat és a tps is.

Link to comment
Megosztás:

Elvileg egy digitális szinkronteszterrel fogják belőni nekem, szóval nem kell szívószálaznom meg semmi ilyesmi. De köszi szépen az infót, lehet később hasznos lesz. :) Alapjárati motorom lesz bent igen, mert ha nincs akkor checkengine van. Meg amúgy sem lehetett annó rendes alapjáratot lőni ( mondjuk akkor még nem is volt szinkronizálva a pillangósor ) vagy hidegen volt nagyon kevés, fulladt, alig pörgött, vagy melegen volt nagyon magas. Nem tudtam a kettő közé lőni sosem. :(

Link to comment
Megosztás:

Elvileg egy digitális szinkronteszterrel fogják belőni nekem, szóval nem kell szívószálaznom meg semmi ilyesmi. De köszi szépen az infót, lehet később hasznos lesz. :) Alapjárati motorom lesz bent igen, mert ha nincs akkor checkengine van. Meg amúgy sem lehetett annó rendes alapjáratot lőni ( mondjuk akkor még nem is volt szinkronizálva a pillangósor ) vagy hidegen volt nagyon kevés, fulladt, alig pörgött, vagy melegen volt nagyon magas. Nem tudtam a kettő közé lőni sosem. :(

Csak szinkronteszterrel nem lehet jól beállítani a hézagméréssel kell mindenképpen kezdeni és utánna a kis rézcsavarokkal finomítani.

Link to comment
Megosztás:

Én csináltam a gyári alapjárati motornak házikót, és teljesen frankón szabályoz. Ezen az egy kis alkatrészen nem múlik, és így legalább stabil az alapjárat hidegen melegen illetve különböző elektromos terheléseknél is.

Hát én vészmegoldás képpen egy gyári pillangóházat flexeltem szét és azt fogom használni alapjárati háznak. Esztergások megint csak pilláztak amikor mutattam hogy mit kéne gyártani...

wega: 2hónappal ezelőtt, azt írtad hogy szinkronteszterrel kell beállítani. Most már kiderül, hogy az nem lesz jó? :)

Link to comment
Megosztás:

Hát én vészmegoldás képpen egy gyári pillangóházat flexeltem szét és azt fogom használni alapjárati háznak. Esztergások megint csak pilláztak amikor mutattam hogy mit kéne gyártani...

wega: 2hónappal ezelőtt, azt írtad hogy szinkronteszterrel kell beállítani. Most már kiderül, hogy az nem lesz jó? :)

csak azzal sok idő de ha behézagolod sec perc alatt megvan a szinkronizálás

Link to comment
Megosztás:

Üdv Urak!

100ekm-t sem futott,normál mennyiségű,színtelen kartergázt eregető motornál van értelme lekötni a visszavezetést (ledugózás,kis szűrő)?

Úgy értem hatásfokot javítja-e vagy csak nagyon szar motornál érezhető a lekötés?

Akkor érdemes ha sokat jársz városban és nem melegszik fel rendesen a motor üzemi hőfokra hogy a kartergázba lévő pára ne csapódjon ki a folytószelepen meg az alapjárati motoron. Lepöfögi a párás taknyot az autó alá, de el kell húzni a csövet a tűzfal után mert különben lámpánál a ventillátor beszívja a szagot és az utastér is olajszagú lesz.

Link to comment
Megosztás:

Fojtószelepház bővítésről kinek-mi a véleménye? X20XEV pillangószelepe gyárilag 57mm átmérőjű, de viszont a légtömegmérő, és a szívósoron is 64mm az átmérő. Tudom, szűkülő keresztmetszet gyorsítja a gázáramlást, de kíváncsi lennék ha pár milliméterrel nagyobb lenne a keresztmetszet, számítana-e valamit a teljesítménybe?

Link to comment
Megosztás:

Üdv Urak!

Szerintetek 1.6 központi injektoros c16se tengelyes motoromat ha megkínálom egy c20xe leömlővel akkor jobb lesz-e mint a mostani legegyszerűbb központi injektoros-c14se rövid leömlő? 6000ig szeretnék több nyomatékot.

Szívósori rezonátorrendszert teljesen kiiktattam,így racechrono szerint találtam 0.2mp-et harmadikban 80-120között.

Ilyen helyett

https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSi5PPtS5d4Zgud1mAwi5TRzQmei-d2Yu5QnPsH_zFcMaZKWGTxMg

Ilyet tettem fel,légszűrőház rezodob aljának,légszűrőfedél peremezett cső eltüntetésével.

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQkVYyIbgjgr4SYLfcCG2uZ9zJw06LqwJaBuPOWtbw11g9wzGFKeg

Link to comment
Megosztás:

ez most komoly vagy csak viccelődöl?

Ez full komoly. Most tettem az asszony A corsájára egy si hf et mert meguntam a központi kínlódását . a szélesebb tengelyprofil miatt elindulásnál tényleg kicsit nyomatékhiányos de utánna úgy megindul hogy még én is meglepődtem. Ha szárad az idő csinálok egy vidit .

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.