Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Felni, gumi - kicsit, vagy nagyot?


mélykék76

Recommended Posts

  • Hozzászólások 714
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

SP9000 keményebb mint a betekert Koni :lol: :lol: Nem is tapad, kanyarban nagyon gáz, ha egyszer megpusztulok miatta gyujtsátok fel a gyárat :lol:

Ezek az R888 meg Parada gumik mennyire jók kanyarban? Vagy inkább gyorsulásra használható?

Én azért nem voltam hasraesve a Paradától. Akkor már sokkal inkább R888, az elég kőkemény. :D

Ha meg mégis yokohama, de nem parada, akkor A048. Azt ugyan nem próbáltam, de elég jókat hallottam/olvastam róluk.

A dunlop szerintem szar, nekem sem az SP Sport 01, sem pedig a 3000 nem jött be.

Toyoból még esetleg kipróbálnám a Proxes T1-S-t.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem ez nagyon útfüggő, a Hringen biztosan jó a peres gumi, de az utcán inkább a magasabb, a kis apró gödröket jobban áthidalja a magasabb gumi, ez által "több" a tapadási felület.

hring (versenypálya) annyira nem izgat, oda nem járok, inkább az utca. mondjuk utcán sejtettem, hogy a picit ballonosabb jobb lehet. elég tanácstalan vagyok. közben a 235-ös gumit totál slickre gyalultam ma :lol: :D de komolyan. teszek fel fotót, semmi minta nincs rajta, tök sima lett. :D :lol:

van egy pár eladó 235-ös slick-em. elég sokat (2 hét) dolgoztam rajta. :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

hring (versenypálya) annyira nem izgat, oda nem járok, inkább az utca. mondjuk utcán sejtettem, hogy a picit ballonosabb jobb lehet. elég tanácstalan vagyok. közben a 235-ös gumit totál slickre gyalultam ma :D :D de komolyan. teszek fel fotót, semmi minta nincs rajta, tök sima lett. :lol: :lol:

van egy pár eladó 235-ös slick-em. elég sokat (2 hét) dolgoztam rajta. :lol: :lol:

Az komoly :lol:

Na jöhetnek azok a képek! :lol:

Link to comment
Megosztás:

és jól tapad? a 15,2-es időd nem a legádázabb egy c20xe-től. vagy tök széria a gép? mert akkor viszont igen tisztes.

A 15.2-es időt Michelin gumikkal mentem amik teljesen le voltak kopva, ezzel a Kumhoval jobban tapad, de jobban is kopik. A kocsimon annyi módosítás van hogy nincs katalizátor és van egy gázgyorsító dob, de maga a rendszer az gyári, ennyi az egész "tuning", még a 15.2-es időt azzal a motorral mentem amit Szoniknak adtam, mármint a blokkját, de a mostani motor szerintem jobban megy, még nem voltam ezzel mérni! (csak rajtad múlik) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem ezt szidta valaki, hogy mekkora csalódás volt (Lanti?)?

Szóval 1:1 a Parada mellett és ellene.....hát nem könnyítitek meg a választást :lol:

Én szidtam,de akkor még új volt...Most Lanti rajtban szinte verhetetlen...Jó az a gumi,de ne felejtsük el hogy az 150Le és nem 300LE :lol:

Link to comment
Megosztás:

Kint istenítik a Kumho KU15-öt. Én szívesen kipróbálnám, de a világon nem lehet kapni. :lol:

Most meg egyelőre várok, mert nem tudom, hogy létezik-e egyáltalán 195/45R16, vagy 215/40R16 méretben.

15" meg 90%, hogy nem fog felmenni a Subaru fékekre. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.