Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

AUTÓHIFI


ViSoR

Recommended Posts

Először is megkeresed a magnó kódját.

Másodszor, viszed magaddal a kocsiba. Ráadod a gyújtást, kikapcsolod a magnót. Lenyomod az AS feliratú gombot, és nyomva tartod, miközben bekapcsolod a magnót. Még mindíg nyomod az AS-t, egész addíg, míg nem csippan egyet, ez kb két másodperc. Ezután meg kell jelenni négy vízszintes vonalnak a kijelzőn, meg egy számnak (jó esetben 10-es), ami azt jelzi, hányszor baxhatod még el a kódbeírást. A kódot az 1-4-ig számgombokkal verheted bele, méghozzá az egyes gombbal az első karaktert, a kettessel a másodikat, és így tovább. Ha megvan, megint nyomod hosszan az AS-t, csippan és már szól is! :)

Ennyi!

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 5,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

én mareggel kompelett hagcuccot cseréltem azaz cseréltek nekem eddig volt ami nagyot szolt most nics semmi. reggelre feltörték az autot és vittek mindent!! :)

2éves kemény munka sporplgatás és másfél hónapig tudtam élvezni a minőségi zenehalgatást, most minden eltünt és ismét kezdhetek sporolni!

Link to comment
Megosztás:

azt hittem hogy ilyen nem történhet meg sopronba volt az egész és szerintem az már nyugat de tévettem. Köszönöm az együtt értő szavakat. De most sporolok nem eszek nem iszok az auton az üzemanyag adagolot vissza csavarom és és 90 felett nem autozok, Megyek éjszakázni a Tescoba és veszek ujjat de nagyobbat és jobbat de azt már behegesztem az autoba. A rádiot meg viszem magammal.

Mikor kigyulnak a fények pajkos tündérek zenélnek. Huncut mosollyal egy rátok kacsint, kicsi kendőből csillámport hint. Így ad át egy üzenetet: Kellemes ünnepket nektek!

Link to comment
Megosztás:

...a gyárilag kapható prémium hangszórók mikyenek lehetnek...

El tudom képzelni. Szerintem annyi pénzből, amit azokért kérnek, ki tudod aranyozni az autót! Szerintem nem érdemes foglalkozni vele, vegyél inkább olyat, ami megfelel a zenei ízlésednek/pénztárcádnak, sokkal jobban jársz!

Link to comment
Megosztás:

Udv minden Astrasnak!

Lenne egy kerdesem a gyari Opel "hi-fi"-vel kapcsolatban.

Meglehet oldani valahogy,hogy a gyari Blaupunkt-ra rakossek mondjuk barmilyen kulso hangforrast? Discman,mp3 player,stb

Magyaran,van rajta bemenet hatul az iso csatin?

Jah es egyaltalan hogyan lehet ovatosan kiszedni a gyari magnot?Kiszedtem a 4 csvart az elolapon,de nem tudtam kihuzni.

Link to comment
Megosztás:

Udv minden Astrasnak!

Lenne egy kerdesem a gyari Opel "hi-fi"-vel kapcsolatban.

Meglehet oldani valahogy,hogy a gyari Blaupunkt-ra rakossek mondjuk barmilyen kulso hangforrast? Discman,mp3 player,stb

Magyaran,van rajta bemenet hatul az iso csatin?

Jah es egyaltalan hogyan lehet ovatosan kiszedni a gyari magnot?Kiszedtem a 4 csvart az elolapon,de nem tudtam kihuzni.

Elvileg kell hozzá egy kiemelőkeret, amit , elvileg a boltokban árulnak, de én még nem láttam ilyet.
Link to comment
Megosztás:

Lenne egy kerdesem a gyari Opel "hi-fi"-vel kapcsolatban.

Meglehet oldani valahogy,hogy a gyari Blaupunkt-ra rakossek mondjuk barmilyen kulso hangforrast? Discman,mp3 player,stb

Magyaran,van rajta bemenet hatul az iso csatin?

Jah es egyaltalan hogyan lehet ovatosan kiszedni a gyari magnot?Kiszedtem a 4 csvart az elolapon,de nem tudtam kihuzni.

Melyik Blau is ez pontosan? Szerintem (a korából ítélve) se ki-, se bemenet nincs rajta. Szerintem. Ha nem zavar a hangminőség romlása, akkor használj adapter kazit, de azért az nem valami elegáns.

A kiszedéshez asszem valóban kell egy spéci cucc, de kérdezd meg a fórumon, hogy van-e valakinek! Egy sörért vagy csokiért biztos szívesen kölcsönadják!!! :)

Link to comment
Megosztás:

Uah es egyaltalan hogyan lehet ovatosan kiszedni a gyari magnot?Kiszedtem a 4 csvart az elolapon,de nem tudtam kihuzni.

Elvileg meg lehet oldani a gyári kihúzó nélkül is. Ha a csavarok helyére benyomsz valami jó méretű drótot akkor esetleg sikerülhet kiakasztani. (nekem régen nem sikerült, de autóvillamosságis fél perc alatt kihúzta) Mellesleg nem árt hátulról segíteni neki, mert álatlában elég jól szorulnak. Talán egyszerűbb ha kiveszed a kesztyűtartót. (4 csavar)

De én is azt mondom szerezz valahonnan egy gyári kihúzót.

Link to comment
Megosztás:

Elvileg meg lehet oldani a gyári kihúzó nélkül is. Ha a csavarok helyére benyomsz valami jó méretű drótot akkor esetleg sikerülhet kiakasztani.

Mi anno az enyémet vmi központiozár-lehúzóval agy mi a gyikkal szedtük ki powered by uhuhu csomagtartója. Emlékeztek? :) :) :D

Tehát kiszedhető más eszközzel is. De ha nem sűrgős kilátogatsz vmi mini talira és akkor ott tuti lesz 1-2 embernél (főleg ha időben szólsz is hogy hozzanak :D)

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Megkérdeztem egy arcot az autó hifi boltban, hogy van-e astrához (szerintem ennél a szónál fagyott le a mosoly az képes feléről). olyan rádió ami működteti az 3 funkciós kijelzőt? Elkezdte mondani, hogy kb 30-60.000 ft között van hozzá átalakító, de még senki sem rendelt (gondoltam ennyiért én sem fogok), a többi kérdésemre is hűvös válaszokat adott, gondolom ha bmw vagy merci-hez kértem volna cuccot akkor készségesebb lett volna.
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.