Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

AUTÓHIFI


ViSoR

Recommended Posts

1. elviselem :lol:

ha ismernéd exem akkor tudnád h nekem sosem volt igazam mégis majd 6évet legóztunk 1ütt :wink:

2. nem beszélünk el 1más mellett.

pl 94ben vettem 210megás mai napig müködik.

és igazad van ezek a mostani cuccok mind mind arra vannak kitalálva h túléljék a garanciális ídőt.

igaz én baromira nem ebben nevelkedtem h megveszem eldobom veszek másikat, de ez most nem számít.

Én azért alkottam ilyen véleményt, mert pár év helpdesk alatt anno nem volt nehéz észrevenni, hogy a highquality termékek 40% gari elött és olyan 40%a a gari ídő lejártakor kikexel. Ez olyan 150 usernél és 450 gépnél legyen mobil vagy sem könnyen észrevehető volt :)

3. azért hoztam fel, mert azokat mínőségi cuuccnak tartom. Azokra nyugodt szívvel azt mondom, hogy strapabíróak. Elszomorító, h nekünk mezei usereknek a piacon található termékek 90%a ami elérhető az kapásból low quality és jobb esetben még lowcost is :(

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 5,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Na kicsit elkanyarodtunk a témától...

Szóval a Dension DH100ix+2,5" HDD a használható kategóriába esik, és nagy valószínűséggel túléli a garanciális időszakot.

A DMP3 lejátszó is strapabíró, 2001 óta működik hibátlanul (igaz 1x cseréltem benne HDD-t, de nem azért mert tönkrement, hanem mert kinőttem)

Link to comment
Megosztás:

ugy voltam ma,mint a mátyás királyos mesében az okos lány jöttem is meg nem is hoztam is meg nem is ....

ugyanis,volt időm,meg pénzem is hogy elmenjek,a "surányi" "hifi"---be és vegyek a jó kis olcsó phass 165.20 hang szettből egyet,majdani beépitésre/.ezt azért,mert a soundstream elfogyott,és ki tudja mikor lesssz/ És hát meg is vettem,majd lementem a műhelybe szerelőkeretért,ahol is aztat mondták,hogy eztet sohase lehet betenni a karaván ajtajába/ami azért jó,mert már 3.alkalommal voltam ott és mindig elmondtam,mit szeretnék/Tehát értenek hozzá,?Így hát pénz vissza én el kissé....

Tisztelettel kérdezem,tényleg nem megy bele,vagy ezek tökök és a bolondját járatják,velem????

Link to comment
Megosztás:

erdekes

tudtommal nem sok különbség van a caravan meg az 3 ajtos meg a 4 ajtos astra első ajtaja között

Es nekem 5 ajtos volt es ez a ahngszorovolt benne nem azt mondom hogy egyszerüen de be lehet rakni!

Belefér az csak barkacsolni kell!

Kell alás kiemelö keret meg kb 3-4 reteg farostlemez es a gyari racs also patentja nem fog bepatani de nem tunik föl senkinek sem meg nem is zörög!!

Tehát én mondom neked aki mar szerelt be ilyet hogy befér!!!

Link to comment
Megosztás:

Lehet, hogy erősítőt kell cserélnem :lol: , a Sony 4 csatornásom reggelente ki kapcsolgat, bekapcsolom, aztán kikapcsol, világít rajta a védlem led.

Kábelek meghúzgálva akkor is, leszedtem rólla az összes hangszórót, akkor is, egy idő után 10-15 perc múlva próbálom újra bekapcsolni akkor semmi baja, szóll az összes hangszóró, innetől kezdve egész nap semmi baj nincs vele, lehet hajtani, nem kapcsol le. :?:

A remote szál sem lehet, mert azt a másik erőlködővel közösen kapja + akkor nem világítana a protection led.

Ma volt a 3. reggel, hogy ezt csinálta. Mit póbáljak még vele, szervíz?

Link to comment
Megosztás:

azt moindjuk nem tudjuk, hogy f vagy g, esetleg h astráról van-e szó ;-)

Teljesen jogos, "F" es a "drága" ,de úgy berágtam a sok töketlenen,hogy nagy izgalmamban elfelejtettem ide irni.Viszont egy hellyel kevesebb ahol

vásárolni fogok.Pedig ők az ilyen balekokból élnek mint én.....

most végig játszom ugyanezt a phocalosokkal is..hm?

És köszönöm !!!!

Link to comment
Megosztás:

Én a Surányi-Hifi fórumon megkérdeztem, hogy befér-e, és ott azt válaszolták, hogy se a Soundstream, se a Phase nem fér be! Mondjuk én tudtam, hogy be lehet szerkeszteni (újratöltve cartárssal már beszéltünk erről), csak kíváncsi voltam, hogy ők be tudnák-e rakni, ha náluk vásárolnám meg. Nekem korrektnek tűnnek, de a te példádból látszik, hogy ők sem tökéletesek!

Link to comment
Megosztás:

A densiont a héten dobtam ki a kocsiból(cd-s verzio) Ahogy bemelegedett a rádió része elkezdett torzítani, de valami nagyon hallgathatatlan volt. Gyanakodtam végfok túlmelegedésre de a cd-je ilyenkor is jó volt. Meg kérdeztem haveromat akitől kaptam, hogy ilyenkor mi van. Azt modta hogy kicserélteti ha gondolom, de mind ilyen hulladék.

Link to comment
Megosztás:

Bizti vagy benne, hogy az öntapadós tépőzár elég erős ahhoz, hogy ne repüljön el egy komolyabb kanyar, vagy döccenő után a mélyláda?

Nem kéne azt rendesen odaragasztani?

Szerintem elég lenne a tépőzár nagyobb felületen (mondjuk alja és háta). Vagy valami jó ötleted, ami nem jár nagy fúrás-faragással?

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Tudna valaki segíteni, hogy hol tudnék venni (Budapesten) öntapadós tépőzárat (mélyláda rögzítéshez). Sajnos a google-lel nem jutottam semmire :oops: :roll:

Ha ne jutsz semmire, 1x kűggy mélt, hogy cuccoljak haza ilyentet bentrű... (hja és csak ha nem sűrgős, mert a fejem mint a szita.. (nem véletlenül nem agyat írtam :lol: :) ) )

Link to comment
Megosztás:

Bőven elég négy tépőzárszelet az aljára...

Egyszer tegyél egy kétliteres üdítőt magad mögé, a hátsó ülésre, és satuzz egyet ötvenről! Hátba fog vágni, de nem egyszerűen.

Aztán képzeld el ugyanezt tizenhuszonkilós mélyládával, mondjuk egy koccanáskor.

Méteráru-boltokban lehet kapni olyan fonott-szövött-mittoménmilyen szalagot, amiből sporttáskákhoz készítenek pántot. Az jó erős (-nek tűnik), én azzal szoktam kötözni, figyelve arra, hogy ha borul a kocsi, a láda akkor se nagyon lebegjen körbe a helységben.

Link to comment
Megosztás:

Egyszer tegyél egy kétliteres üdítőt magad mögé, a hátsó ülésre, és satuzz egyet ötvenről! Hátba fog vágni, de nem egyszerűen.

Aztán képzeld el ugyanezt tizenhuszonkilós mélyládával, mondjuk egy koccanáskor.

Méteráru-boltokban lehet kapni olyan fonott-szövött-mittoménmilyen szalagot, amiből sporttáskákhoz készítenek pántot. Az jó erős (-nek tűnik), én azzal szoktam kötözni, figyelve arra, hogy ha borul a kocsi, a láda akkor se nagyon lebegjen körbe a helységben.

Mondjuk azon is gondolkodtam, hogy ilyen pántot át lehetne fűzni az üléstámlán (mondjuk sötétszürkében) és ilyen hátizsákos szorítós érdekes csattal megfeszíteni.... :roll:

Link to comment
Megosztás:

Egyszer tegyél egy kétliteres üdítőt magad mögé, a hátsó ülésre, és satuzz egyet ötvenről! Hátba fog vágni, de nem egyszerűen.

Aztán képzeld el ugyanezt tizenhuszonkilós mélyládával, mondjuk egy koccanáskor.

Egy kétliteres üdítőnek szinte semmilyen súrlódó felülete nincs, és az ülés anyaga is viszonylag sima. Ezzel szemben a csomagtartókban található kárpit és a mélyládákon lévő szövet sokkal "érdesebb" és viszonylag nagy felülettel érintkezik. Továbbá általában az üléshez szokták tolni a ládát, így fékezésnél van ami megtámassza. Kanyarban fellépő erőket pedig szerintem simán elbírja a tépőzár is. Nekem csak "be van dobva" a csomagtartóba és hacsak nem veszek nagyon durván kanyarokat akkor meg sem mozdul, ha pedig igen akkor is csak pár centit.

Link to comment
Megosztás:

Egy kétliteres üdítőnek szinte semmilyen súrlódó felülete nincs, és az ülés anyaga is viszonylag sima. Ezzel szemben a csomagtartókban található kárpit és a mélyládákon lévő szövet sokkal "érdesebb" és viszonylag nagy felülettel érintkezik. Továbbá általában az üléshez szokták tolni a ládát, így fékezésnél van ami megtámassza. Kanyarban fellépő erőket pedig szerintem simán elbírja a tépőzár is. Nekem csak "be van dobva" a csomagtartóba és hacsak nem veszek nagyon durván kanyarokat akkor meg sem mozdul, ha pedig igen akkor is csak pár centit.

Nekem sem mozdult meg, de múltkor kicsit randalíroztam és hát khm.., utána pngetni lehetett volna a kábelen :oops: , mert a láda becsúszott középre. Szerintem is tépőzár lesz....

Link to comment
Megosztás:

Egy kétliteres üdítőnek szinte semmilyen súrlódó felülete nincs, és az ülés anyaga is viszonylag sima. Ezzel szemben a csomagtartókban található kárpit és a mélyládákon lévő szövet sokkal "érdesebb" és viszonylag nagy felülettel érintkezik. Továbbá általában az üléshez szokták tolni a ládát, így fékezésnél van ami megtámassza. Kanyarban fellépő erőket pedig szerintem simán elbírja a tépőzár is. Nekem csak "be van dobva" a csomagtartóba és hacsak nem veszek nagyon durván kanyarokat akkor meg sem mozdul, ha pedig igen akkor is csak pár centit.

Teljesen egyetértek,az üléshez van úgyis támasztva és nálam a tépőzár bevált,sőt Tomi023-nál is! :wink:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.