Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

AUTÓHIFI


ViSoR

Recommended Posts

  • Hozzászólások 5,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Sziasztok!

Szeretnék egy kis segítséget kérni.

Három ajtós 99-es Corsába szeretnék négy hangszórót a gyári helyére.

Igazából abszolút nem vagyok jártas a témában, ezért nem tudom milyet vegyek.

Nem akarok nagy teljesítményű hangszórókat mert csak a fejegység hajtaná.

A lényeg hogy szépen-tisztán szóljon.

Zenei irányzat ha számít : rock ,repp, raggae.

Előrre is köszönöm a segítséget.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Na belekezdtem én is egy kis belsőépítésbe reméelm megtudom csinálni egyenlőre megy a dolog csak kiscit sok edzőt tettem bele a cuccba így hamar kötött! :rolleyes: ;)

A tetejét sima kittel akarod majd simára csinálni remélem... Az üvegszálast nem lehet simára csiszolni, ill elég nehéz. Ahhoz sima kittet vegyél. ;)

Link to comment
Megosztás:

Bemész festékbótba vagy autósbótba és mondod hogy sima kittet kérsz... demindjá lefotózom neked a dobozát. Hátha az segít. :rolleyes:

F_nyk_p-0018_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Ilyesmi... a lényeg hogy abban már ne legyen üvegszál erősítés ez csak sima kitt.

Az üvegszálassal megcsinálod kábéra a formát aztán ezt rákened nagyjából elegyengeted és akkor el lehet kezdeni csiszolni. íveket, vájatokat formákat... Ezt is több rétegben illik felvinni úgy mint az üvegszálast. ;)

Szerk.: a koszos körmöm ne nézd. ;) :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

http://kepfeltoltes.hu/080618/F_nyk_p-0018...ltoltes.hu_.jpg

Ilyesmi... a lényeg hogy abban már ne legyen üvegszál erősítés ez csak sima kitt.

Az üvegszálassal megcsinálod kábéra a formát aztán ezt rákened nagyjából elegyengeted és akkor el lehet kezdeni csiszolni. íveket, vájatokat formákat... Ezt is több rétegben illik felvinni úgy mint az üvegszálast. :rolleyes:

Szerk.: a koszos körmöm ne nézd. ;) ;) :lol:

Töbréteg?? annyi időm nincs a üvegszálasnál na jó 2 réteg lessz! Akkor ilyet keresek THX ! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem akarok kötözködni,de ez mióta autóhifi???? B) :lol:

A másik.....Szerintem egyszerübb lenne ha szereznél egy müanyag lapot amit belefaragnál a ahelyére,és egy speciális körvágóval kivágnád :rolleyes: egyszerübb szebb és olcsóbb........

Igazad van , nem hifi :lol: De tudod mit : ebbe 3DB magashangszórót fogok tenni ;) ;) Van plexim vagy 4 tábla de ez érdekesebb , ha nemjön össze akkor úgy is veszek egyett a bótba! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem akarok kötözködni,de ez mióta autóhifi???? :lol: ;)

A másik.....Szerintem egyszerübb lenne ha szereznél egy müanyag lapot amit belefaragnál a ahelyére,és egy speciális körvágóval kivágnád :rolleyes: egyszerübb szebb és olcsóbb........

Nemtom... ide írta, ide válaszoltam.

Egyszerűbb és olcsóbb, de ő gondolom valami kiemelkedő formát is akar. Műanyagot meg olvasztgatni azért hogy kicsit púposabb legyen ugyanolyan ha nem nagyon szívás mint kittel szórakozni.

X, azé kell több rétegben felvinni merha egyszerre marhasokat teszel akkor az alja nem fog rendesen megszáradni, legalábbis ilyen kis idő alatt és eltörik meg elreped ahogy csiszolod... Azért kell fokozatosan, szépen lassan. Másrészt meg ha egyszerre felkened a sokat akkor nagyon rücskös lesz, ezért kell azt csinálni hogy egy réteg, csiszolás, egy réteg csiszolás... Pöcsölős de a végeredmény szempontjából megéri. ;)

Link to comment
Megosztás:

Nem akarok kötözködni,de ez mióta autóhifi???? B) ;)

A másik.....Szerintem egyszerübb lenne ha szereznél egy müanyag lapot amit belefaragnál a ahelyére,és egy speciális körvágóval kivágnád :rolleyes: egyszerübb szebb és olcsóbb........

Ugyanmáááááááár.

Nincs is jobb, mint egy kis vöcipapírguriga tuning ;) :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nemtom... ide írta, ide válaszoltam.

Egyszerűbb és olcsóbb, de ő gondolom valami kiemelkedő formát is akar. Műanyagot meg olvasztgatni azért hogy kicsit púposabb legyen ugyanolyan ha nem nagyon szívás mint kittel szórakozni.

A müanyagot sokkal könnyebb hegeszteni melegíteni és formázni....... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Na amjd lefotozok neked egy próba darabot! ;) ;) Az negyütt össze anno! Amúgy ha meg nem jön össze a dolog úgy is veszek egyett! azt szétfabrikálom! :lol:

De nem kell semmi extra.....úgy is rá fogsz jönni hogy amit mondok az jobb......szerzel egy müanyag lapot.......kivágsz 3 lukat körfürésszel,szerzel hegesztő pálcát amivel a két szélét hozzámüanyagozod a váltóboxhoz.....És ennyi,kb 1óra és kész........Szerintem nem kell hogy kifele álljon,mert nem fogod látni rendesen...... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

De nem kell semmi extra.....úgy is rá fogsz jönni hogy amit mondok az jobb......szerzel egy müanyag lapot.......kivágsz 3 lukat körfürésszel,szerzel hegesztő pálcát amivel a két szélét hozzámüanyagozod a váltóboxhoz.....És ennyi,kb 1óra és kész........Szerintem nem kell hogy kifele álljon,mert nem fogod látni rendesen...... :rolleyes:

Na ha ez nemgyün össze akkor majd azt megcsinálom! ;)

Link to comment
Megosztás:

Egy nagy túróst :rolleyes: ;) ;)

Mérje le az, akinek felhívom rá a figyelmét, ha nem jutna eszébe :lol: B)

És ha 52 ? Családiiiiii kiszerelés :D :P

Látom ma csak félszem VIAGRÁT vettél be reggel! :lol: Külömben is ne kritizád a receptet tálalás előtt! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.