Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

AUTÓHIFI


ViSoR

Recommended Posts

  • Hozzászólások 5,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Bazzzz..... nem hiszitek el, ebben a tetves városban nem kapok egy normális tápkábelt!!

A huszas már-már kincsnek számít :blush:

Hic! Tudnál nekem ebben segíteni?

Az SST simán benyeli a 25 -ös kábelt, meg hát akkor nem ártana egy jó ANL bizti sem...

Úgy néz ki sikerül 9 ropiért egy Spectron kondit megcsípnem, vélemény?

Link to comment
Megosztás:

Bazzzz..... nem hiszitek el, ebben a tetves városban nem kapok egy normális tápkábelt!!

A huszas már-már kincsnek számít :lol:

Hic! Tudnál nekem ebben segíteni?

Az SST simán benyeli a 25 -ös kábelt, meg hát akkor nem ártana egy jó ANL bizti sem...

Úgy néz ki sikerül 9 ropiért egy Spectron kondit megcsípnem, vélemény?

Kondiban szerintem nem oszt, nem szoroz, hogy milyen márka. Legalábbis ezen a szinten....

Tápkábelt a Prodigy Audio-nál vettem most, 35-öst 72x Ft-ért, de semmi okosság, kiskerben - csak be kell reggelni és már mehet is. Postán elküldik, egyébként karcagi a cég. Korrekt manus, aki csinálja.

Már egyébként tudom azóta, hogy MNC kábelről van szó. Az MNC-nél nagykerben 500Ft métere a 35-ös kábelnek - kib..tt olcsó .... csak az a baj, hogy meg kell venni egy tekercset. Ha tudnám, hogy mostanában összedobunk még 5-6 hifit, akkor vennék, de erre semmi garancia, erre meg most csak azért nem költenék, hogy bespájzoljam.... :blush:

Az, hogy Debrecenben nem kapni kábelt egyébként fura, mert hát pl. a Globiz (MNC) is debreceni cég... :) Lehet, nem jó helyen kerested....

Link to comment
Megosztás:

Kondiban szerintem nem oszt, nem szoroz, hogy milyen márka. Legalábbis ezen a szinten....

Tápkábelt a Prodigy Audio-nál vettem most, 35-öst 72x Ft-ért, de semmi okosság, kiskerben - csak be kell reggelni és már mehet is. Postán elküldik, egyébként karcagi a cég. Korrekt manus, aki csinálja.

Már egyébként tudom azóta, hogy MNC kábelről van szó. Az MNC-nél nagykerben 500Ft métere a 35-ös kábelnek - kib..tt olcsó .... csak az a baj, hogy meg kell venni egy tekercset. Ha tudnám, hogy mostanában összedobunk még 5-6 hifit, akkor vennék, de erre semmi garancia, erre meg most csak azért nem költenék, hogy bespájzoljam.... :blush:

Az, hogy Debrecenben nem kapni kábelt egyébként fura, mert hát pl. a Globiz (MNC) is debreceni cég... :D Lehet, nem jó helyen kerested....

MNC -nek van itt képviselete, de nem volt náluk, mondván "az ilyet nem igazán viszik" sőt a SAL -képviseleti boltokban (kettő is van) hasonlóan nyilatkoztak.

Na mondom akkor jól van, itt mindenki cérnavékony tápkábelből épít autóhifit.

Egyébként ez a prodigy nincs messze tőlem, főleg hogy szoktunk Berekfürdőre utazni a rokonsághoz és Karcagon megyünk keresztül.

Esedékes nem is soká egy ilyen út, mindenképp benézek hozzájuk!

De most egyenlőre ki sem látszunk a hóból...... :lol:

Írod, hogy rendeltél a kábelből, akkor az árához képest nem tűnik gagyinak??

Szerinted érdemes a biztit ANL -re cserélnem?

köszi :)

Link to comment
Megosztás:

...

Írod, hogy rendeltél a kábelből, akkor az árához képest nem tűnik gagyinak??

Szerinted érdemes a biztit ANL -re cserélnem?

köszi :blush:

Majd jövő héten, ha itt a kábel megmondom, gagyi-e.

Olyan nagyon szar nem lehet, mert több mint 1000 db 0.2mm átmérőjű elemi szálból áll. Rendes tápkábelnek tűnik. Meglátjuk.

Neked biztos egyszerűbb leugrani Karcagra, egy kis hétvégi kirándulás.... :lol:

Emberrel biztos meg lehet beszélni, hogy pl. szombaton mennél.

35-ös kábelhez már jobb az ANL. Azt nehéz bepasszírozni az AGU-ba.....

Link to comment
Megosztás:

Bazzzz..... nem hiszitek el, ebben a tetves városban nem kapok egy normális tápkábelt!!

A huszas már-már kincsnek számít :blush:

Hic! Tudnál nekem ebben segíteni?

Az SST simán benyeli a 25 -ös kábelt, meg hát akkor nem ártana egy jó ANL bizti sem...

Úgy néz ki sikerül 9 ropiért egy Spectron kondit megcsípnem, vélemény?

Hali.

35-ös tápkábel.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Van egy ablakra tapasztós antennám. Felszerelés előtt kipróbáltam, tökjó volt, pedig csak épp összeérintettem a két csatlakozót. Aztán szépen feltettem, a kábelt is elvezettem (kapott tápot, testet, mert van benne egy kis erősítő elvileg). Viszont miután a csatlakozót átcseréltem rajta olyan típusúra, ami belemegy a rádiómba, nem igazán érezni az antenna hatását. Igazából fogalmam sincs mit csinálhattam rosszul, mert a csatiban is ugyanúgy rendeztem el a vezeték ereit, ahogyan az eddigiben is volt. Valakinek valami ötlete esetleg?

Link to comment
Megosztás:

Ezt ismeri valaki:

6337_soundstream_human_reign_4_4-csatornas_erosito_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Soundstream Human Reign 4 4-csatornás erősítő

Bi-lineáris választható keresztváltó folyamatos állítással, a ki/bemenetekhez (Hi/Full/Low)

Subwoofer equalizer

0-5V bemenet

A-osztály

Balanced input

RUBI (Rapid-Use Branched Impulse), STACT (STabilized Apex Current Topology) tápegység

Ultra-Low ESR kondenzátor bank biztosítja a gyors tápellátást

Hawkins Bass Control

Harmonic Bass Alignment

- pontosabb basszust produkál

IDI (Intelligent Distress Indicator) kijelzi az erősítő beépített védelmeinek működését

4x125 W RMS, 2x125 + 1x500 W RMS 4 Ohm

4x250 W RMS 2 Ohm

THD: 0.02%

Damping: 500

4x125 W RMS, 2x125 + 1x500 W RMS, 2x 500 W RMS 4 Ohm, 4x250 W RMS 2 Ohm A-osztályú erősítő keresztváltóval

Az árát le sem merem írni.......

Link to comment
Megosztás:

Ezt ismeri valaki:

http://kepfeltoltes.hu/090215/6337_soundst...ltoltes.hu_.jpg

Képpel nem idézünk...Anti

Soundstream Human Reign 4 4-csatornás erősítő

Bi-lineáris választható keresztváltó folyamatos állítással, a ki/bemenetekhez (Hi/Full/Low)

Subwoofer equalizer

0-5V bemenet

A-osztály

Balanced input

RUBI (Rapid-Use Branched Impulse), STACT (STabilized Apex Current Topology) tápegység

Ultra-Low ESR kondenzátor bank biztosítja a gyors tápellátást

Hawkins Bass Control

Harmonic Bass Alignment

- pontosabb basszust produkál

IDI (Intelligent Distress Indicator) kijelzi az erősítő beépített védelmeinek működését

4x125 W RMS, 2x125 + 1x500 W RMS 4 Ohm

4x250 W RMS 2 Ohm

THD: 0.02%

Damping: 500

4x125 W RMS, 2x125 + 1x500 W RMS, 2x 500 W RMS 4 Ohm, 4x250 W RMS 2 Ohm A-osztályú erősítő keresztváltóval

Az árát le sem merem írni.......

Jó lehet... gondolom van hozzá minimum 150 A biztosíték...azért ha hozzámvágnák, nagyduzzogva elfogadnám:)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Van egy ablakra tapasztós antennám. Felszerelés előtt kipróbáltam, tökjó volt, pedig csak épp összeérintettem a két csatlakozót. Aztán szépen feltettem, a kábelt is elvezettem (kapott tápot, testet, mert van benne egy kis erősítő elvileg). Viszont miután a csatlakozót átcseréltem rajta olyan típusúra, ami belemegy a rádiómba, nem igazán érezni az antenna hatását. Igazából fogalmam sincs mit csinálhattam rosszul, mert a csatiban is ugyanúgy rendeztem el a vezeték ereit, ahogyan az eddigiben is volt. Valakinek valami ötlete esetleg?

Ellenőrizd, nem testzárlatos-e valami - csatlakozó, kábel, ilyesmi.

Link to comment
Megosztás:

Ellenőrizd, nem testzárlatos-e valami - csatlakozó, kábel, ilyesmi.

Nem hinném hogy zárlatos lenne, a csatlakozócsere előtt jól működött. Viszont most mondta egy ismerősöm, hogy az Ádám-féle csatlakozóátbiggyesztés nem korrekt megoldás. Lényegében szerintem akkor ez lesz a gond, hogy az egyik csatit levágtam, a másikat meg csak úgy valahogy feltettem.

Link to comment
Megosztás:

Nem hinném hogy zárlatos lenne, a csatlakozócsere előtt jól működött. Viszont most mondta egy ismerősöm, hogy az Ádám-féle csatlakozóátbiggyesztés nem korrekt megoldás. Lényegében szerintem akkor ez lesz a gond, hogy az egyik csatit levágtam, a másikat meg csak úgy valahogy feltettem.

Ha antennacsatiról van szó, én nem vágtam volna - kb. 500 Ft egy adapter.

Link to comment
Megosztás:

És így mit tudok vele kezdeni? Gondolom ahol beszereléssel is foglalkoznak, tudnak rá préselni egyet rendesen.

Persze, de forraszthatsz is rá egyet. A lényeg, hogy rendesen meglegyen a kontaktus a vezető szálnál, meg a harisnyánál is, és a kettő ne legyen zárlatos.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.