Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

AUTÓHIFI


ViSoR

Recommended Posts

  • Hozzászólások 5,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Felfelé és nem lefelé....Vagy is lehet ,de nem az olcsó fejegységekkel :)

Mert hangosabb lenne a mély,mint az első szett,arról nem beszélve hogy nem lesz hangerő,mert be fog torzítani az első szett......de nem kell ám rám halgatni :lol:

Viszont akármelyik erősítőnek lehet maximális hangerőt állítani. Tehát felhangosítod a fejegységet arra amin még az elsőszett nem esik szét és szépen szól és hátul beállítod hozzá a mélyládát hogy szinkronban legyenek, ne nyomja el egyik a másikat. Nem kell ahhoz überkirály fejegység. :blush:

Link to comment
Megosztás:

Viszont akármelyik erősítőnek lehet maximális hangerőt állítani. Tehát felhangosítod a fejegységet arra amin még az elsőszett nem esik szét és szépen szól és hátul beállítod hozzá a mélyládát hogy szinkronban legyenek, ne nyomja el egyik a másikat. Nem kell ahhoz überkirály fejegység. :)

Igen, csak az Istvánnak még nem hangerő..... :D :blush: :lol:

Az enyémet is halknak tartja :D

Link to comment
Megosztás:

Jaja, így dobozban szupi...

Most a kövi, hogy kell taliznom Piiistával az erősítő ügyében, meg HIC-kel az apróságok miatt...

Remélem jövő héten beszórjuk...de erre csak csüt péntek van esély...

Addig is lehet benne "vizuálisan" gyönyörködni.... :blush: :lol:

Link to comment
Megosztás:

A mai napon sikerült egy hangszóróról letörnöm a forrfület, ill. azt a csatlakozó részt ahová kábelsarut lehet húzni, vagy vezetéket forrasztani, de nem csak úgy "szimplán" hanem a kis bakelit résszel együtt :D

Leforrasztottam róla a tekercs bevezetőszálát és most erősen gondolkodom hogyan lehetne megcsinálni.... :blush: :lol:

Azt már meg sem merem kérdezni, hogy árulnak ilyet külön és fel lehet rá szegecselni,van valakinek ötlete??

Előre is köszönöm :)

Link to comment
Megosztás:

Tud vki használható ötletet a hangszóró problémámra??

Sztem csak tákolni lehet, de attól még működhet. Végülis nem látszik......

Én spec megpróbálnám visszaragasztgatni, főleg azért, hogy ha meg is forrasztod a bevezetőszálat, ne lifegjen ide-oda, mert a membrán mozgása miatt nekiütődhet dolgoknak és zöröghet..... szubnál volt már ilyen tapasztalatom - hangszóró az hangszóró :blush:

Link to comment
Megosztás:

Hali.

Vettem egy ilyet, Sal

elinditani a 35-ős tápot az aksitól, de még meghúzott állapotban is lötyög az akku pozitiv kivezetésén. :blush:

Nézek valami jobb fajtát.

Igen ez sajna sz@r, nekem is volt már rossz tapasztalatom vele (meg Gelkonak)

Ki kell beilagolni 0,5-ös rézlemezzel. :lol:

Ha már olcsó akkusaru, akkor az MNC sarui sokkal jobbak.

Link to comment
Megosztás:

Igen ez sajna sz@r, nekem is volt már rossz tapasztalatom vele (meg Gelkonak)

Ki kell beilagolni 0,5-ös rézlemezzel. :blush:

Ha már olcsó akkusaru, akkor az MNC sarui sokkal jobbak.

Megvágtam 2mm-es flex korongal, igy már nem ér össze a csavarnál, lehet hogy jó lesz.

Link to comment
Megosztás:

Viszont akármelyik erősítőnek lehet maximális hangerőt állítani. Tehát felhangosítod a fejegységet arra amin még az elsőszett nem esik szét és szépen szól és hátul beállítod hozzá a mélyládát hogy szinkronban legyenek, ne nyomja el egyik a másikat. Nem kell ahhoz überkirály fejegység. :blush:

Azzal se a hangerőt állítod igazán....de mindegy :lol: Ha túl van vezérelve az első szett,akkor már nincs szép hangja,és ez vonatkozik a mélyládára is......Ha meg kevésbé van felerősítve a jel,akkor eltünnek a részletek :)

Link to comment
Megosztás:

Azzal se a hangerőt állítod igazán....de mindegy :) Ha túl van vezérelve az első szett,akkor már nincs szép hangja,és ez vonatkozik a mélyládára is......Ha meg kevésbé van felerősítve a jel,akkor eltünnek a részletek :D

Épp ezért írtam hogy be kell állítani arra a maximális hangerőre a fejet amin még az elsőszett szépen szól és nem torzít ( péell nekem 33volt ez a határ ) és utánna hozzáhangolni hátul az erősítőt a mélyládával. Aztán 33nál tovább meg nem tekerni a hangerőt. :blush:

Kompromisszumot kell kötni. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.