Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

AUTÓHIFI


ViSoR

Recommended Posts

kicsit hamarabb jöttem, mint említettem, de remélem nem baj :)

van nekem egy Blau erősítő

BQA 208

tudom róla, hogy 4x50 w + 2x 100 egyidőben

van rajta egy stereo állítás, illetve egy quadrofon vagy micsoda.... nameg a jelerőség állítás

kérdésem az lenne

hogy mi ez a quadrofon állítás pontosan, mert csak gondolom mi lehet.

meg az, hogy mi erről a vélemény, érdemes ilyennel foglalkozni??

stb

Sztereo állásban gondolom két csatorna jelét dolgozza fel, míg "quadrofon" állásban az első két csatorna meg a hátsó két csatorna jelét külön adhatod be (front/rear, mid/tweeter, stb.). A 2x100W-os csatornák gondolom a bemeneti csatornák összegzett jelét kapják, szubhoz.

Szerintem tök megfelelő lehet, akár még jobbfajta rendszerhez is. Ha egyszer megvan, miért ne lenne érdemes foglalkozni vele ?.... :)

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 5,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Sziasztok!!

Szoval zenet szeretnek a kocsiba!

Tehat van 1 erositom 4 csatornas +van 1 melyladam is!

Mi kell meg hozza hogy elvezheto zene legyen ?

Gondolom kabeleket magas hangszorok stb nem?

Valaki irja mar le mert nem nagyon vagom a temat

Koszi!!!

Hello,

gondolom még egy tisztességes első szett kellene (tehát magas ÉS mélyközép hangszórók, nem csak magasak), meg persze a kábelek.

Az, hogy miből milyen, az attól függ, milyenek az igényeid, mennyit szánsz rá, illetve mi az ami már megvan. Milyen az erősítő és a láda?

Link to comment
Megosztás:

Hello,

gondolom még egy tisztességes első szett kellene (tehát magas ÉS mélyközép hangszórók, nem csak magasak), meg persze a kábelek.

Az, hogy miből milyen, az attól függ, milyenek az igényeid, mennyit szánsz rá, illetve mi az ami már megvan. Milyen az erősítő és a láda?

Ilyen erositom van http://www.suranyihifi.hu/autohifi/erosito...o_GZTA_4.120MK/

Elektronikus zenere szeretnem szoval inkabb a mely szamit!

És kb mennyi darabb kellen 2x2 vagy 4x4?

Link to comment
Megosztás:

HIC

itt az említett rősítő adatlapja

http://xfree.hu/kep_show.tvn?SID=19837123b...&aid=150447

de itt olyan, mintha vagy quadro, vagy stereo és vagy 4x50vagy 2x100...

csak akkor nem értem,hogy miért szól mind a 6 csatorna, igaz halkabban szól a 100as csati... de szól, meg ekkora barom erősítő csak 4x50et tudna? :D

Nemnem, ez csak négycsatornás!!!

Jól látod, vagy 4x50, vagy 2x100..... esetleg 2x50 + 1x100. Ez lenne az optimális, ha megy.

Mivel valszeg nem tud Tri-mode-ot, ezért egyszerre nem lesz jó minden :)

Azé' eléggé régi darab ez. Nem feltétlen baj, csak pl. kisjelű bemenete nem RCA, hanem DIN (Tuchel), kell hozzá vmi. átalakító-kábelt esztergálni.... :)

De biztos jobb, mint bármelyik magnó végfok, csak megfelelő komponenseket kell melléválogatni.

Link to comment
Megosztás:

Nemnem, ez csak négycsatornás!!!

Jól látod, vagy 4x50, vagy 2x100..... esetleg 2x50 + 1x100. Ez lenne az optimális, ha megy.

Mivel valszeg nem tud Tri-mode-ot, ezért egyszerre nem lesz jó minden :)

Azé' eléggé régi darab ez. Nem feltétlen baj, csak pl. kisjelű bemenete nem RCA, hanem DIN (Tuchel), kell hozzá vmi. átalakító-kábelt esztergálni.... :)

De biztos jobb, mint bármelyik magnó végfok, csak megfelelő komponenseket kell melléválogatni.

Én is ezt mondtam neki, de nem hitte el...de ha már ketten mondjuk, hátha elhiszi! :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nemnem, ez csak négycsatornás!!!

Jól látod, vagy 4x50, vagy 2x100..... esetleg 2x50 + 1x100. Ez lenne az optimális, ha megy.

Mivel valszeg nem tud Tri-mode-ot, ezért egyszerre nem lesz jó minden :)

Azé' eléggé régi darab ez. Nem feltétlen baj, csak pl. kisjelű bemenete nem RCA, hanem DIN (Tuchel), kell hozzá vmi. átalakító-kábelt esztergálni.... :)

De biztos jobb, mint bármelyik magnó végfok, csak megfelelő komponenseket kell melléválogatni.

Én is ezt mondtam neki, de nem hitte el...de ha már ketten mondjuk, hátha elhiszi! :D :lol:

az a furcsa...

hogy ha stereoba szólt, akkor erősebben szólt a 100as kimeent, de szóltak az 50esek is, illetve ha quadroba tettem, akkor is szólt minden csatorna, de halkabban....

közben eszembejutott egy olyan, hogy:

az mennyire lenne rossz megoldás, ha erről az erősítőről hajtanám a mélyközepeket, és a magnó végfokáról csak magasat hajtanék???

Link to comment
Megosztás:

az a furcsa...

hogy ha stereoba szólt, akkor erősebben szólt a 100as kimeent, de szóltak az 50esek is, illetve ha quadroba tettem, akkor is szólt minden csatorna, de halkabban....

közben eszembejutott egy olyan, hogy:

az mennyire lenne rossz megoldás, ha erről az erősítőről hajtanám a mélyközepeket, és a magnó végfokáról csak magasat hajtanék???

A kimenetek belül a hídkapcsolásnak megfelelően vannak összekötve - a 100-as kimenet az ötvenesekből adódik össze. Lehet, hogy szól így, vagy úgy, de akkor fogja a kívánt teljesítményt adni, ha megfelelően kötöd be.

Elvben nem lenne rossz ötlet, lehet vele kísérletezni. Esetleges buktatók:

1. hogyan oldod meg a szétválasztást? Ha van külön szűrőd a mélyközéphez és a magashoz, akkor lehet jó. A magas szűrése végülis nem nagy gond, inkább a mélyközépé. Dinamika szempontból fontos lenne, hogy a szub frekit levágd róla, és az sem lenne baj, ha a magas sem rontaná a hatásfokát.

2. A szettek magas és mélyközép hangszórórja, és a keresztváltó egymáshoz vannak válogatva érzékenység szempontjából, tehát azonos erősítőteljesítményre vannak "beállva". Ebből következik, hogy a mélyközépnél vissza kell majd venni a teljesítményt. Spec. ez nem baj, mert így a torzítsa csökken.

3. Beállítás nem lesz egyszerű....

Az egyetlen bajom, hogy a hangzást és a sztereo képet elsősorban a magas határozza meg. Pont ezt hajtaná a leggyengébb láncsszem.... Nem biztos, hogy az elvi előnyöket a gyakrolat hozza majd, viszont a meló sokkal több vele.

Link to comment
Megosztás:

A kimenetek belül a hídkapcsolásnak megfelelően vannak összekötve - a 100-as kimenet az ötvenesekből adódik össze. Lehet, hogy szól így, vagy úgy, de akkor fogja a kívánt teljesítményt adni, ha megfelelően kötöd be.

Elvben nem lenne rossz ötlet, lehet vele kísérletezni. Esetleges buktatók:

1. hogyan oldod meg a szétválasztást? Ha van külön szűrőd a mélyközéphez és a magashoz, akkor lehet jó. A magas szűrése végülis nem nagy gond, inkább a mélyközépé. Dinamika szempontból fontos lenne, hogy a szub frekit levágd róla, és az sem lenne baj, ha a magas sem rontaná a hatásfokát.

2. A szettek magas és mélyközép hangszórórja, és a keresztváltó egymáshoz vannak válogatva érzékenység szempontjából, tehát azonos erősítőteljesítményre vannak "beállva". Ebből következik, hogy a mélyközépnél vissza kell majd venni a teljesítményt. Spec. ez nem baj, mert így a torzítsa csökken.

3. Beállítás nem lesz egyszerű....

Az egyetlen bajom, hogy a hangzást és a sztereo képet elsősorban a magas határozza meg. Pont ezt hajtaná a leggyengébb láncsszem.... Nem biztos, hogy az elvi előnyöket a gyakrolat hozza majd, viszont a meló sokkal több vele.

azért gondoltam erre, mert az erősítő akkor marad 4x50es állásban, és hajtaná a kalaptartót, és az ajtóban lévőt... a most a kalaptartóban lévőnek magas nem kell, de mehetne rá szub, mert ez egy egyutas 20cmes... vagyis kettő :)

az ajtóban lévő már problémásabb, hogy se a subot se a magasat ne kapja meg...

a magasat szerintem hozzá tudom majd igazítani, mert az erősítőből tudok külön visszavenni... a fejtől ugyebár fügetlenül...

1 probléma akkor a szűrés ...tszek pár kísérletet majd :)

más téma:

fej

létezik olyan fejegység, ami:

mind a négy csatit kivezérli erősítőkimenetre, illetve külön van sub kimenete a végfokok mellett

dvd- lejátszás... külön kijelző csatlakoztatással, vagy ha kétdines, akkor saját kijelző

szürke külső, és kék piros megvilágítással

illetve ne csak léptetni tudja a számokat, hanem tekerni is lehessen???

és árban nem kell érte adni egy kocsi árát?

Link to comment
Megosztás:

azért gondoltam erre, mert az erősítő akkor marad 4x50es állásban, és hajtaná a kalaptartót, és az ajtóban lévőt... a most a kalaptartóban lévőnek magas nem kell, de mehetne rá szub, mert ez egy egyutas 20cmes... vagyis kettő :)

az ajtóban lévő már problémásabb, hogy se a subot se a magasat ne kapja meg...

a magasat szerintem hozzá tudom majd igazítani, mert az erősítőből tudok külön visszavenni... a fejtől ugyebár fügetlenül...

1 probléma akkor a szűrés ...tszek pár kísérletet majd :)

más téma:

fej

létezik olyan fejegység, ami:

mind a négy csatit kivezérli erősítőkimenetre, illetve külön van sub kimenete a végfokok mellett

dvd- lejátszás... külön kijelző csatlakoztatással, vagy ha kétdines, akkor saját kijelző

szürke külső, és kék piros megvilágítással

illetve ne csak léptetni tudja a számokat, hanem tekerni is lehessen???

és árban nem kell érte adni egy kocsi árát?

Szűrés - azért ezt a legtöbb erősítő tudja. Sajna ez a Blau nem. Létezik aktív szűrő, vagy pl. szub-processzor, ami megodlja. Nekem van mindkettő felesleges, eladó, a korábbi hifik felszámolásából. Szub processzor 6000, szűrő 8000.

De ha fejet akarsz cserélni, ezt kihagyhatod, lehet olyan fejegységet venni, amiben benne van ez a funkció. Külön, fejegységről vezérelhető szub kimenet - ez egyszerű, mert már középkategóriás fejek is tudják. A normál kimenetekről a szubtartományt leválasztani csak a felsőkategóriások. Érdemes esetleg használtan venni jobb fejegységet. Az abszolút high-end kategória is megkapható ma már 80.000 körül (új), és kb. a feléért/kétharmadáért használtan.

DVD lejátszásra lehet már olcsón venni, főleg gagyikategóriás cuccokat. Azért érdemes lenne eldönteni, zenét akarsz hallgatni, vagy mozizni akarsz, mert zenére ezek a legkevésbé alkalmasak - kb, az olcsó cd-s fejegységek szintjén mozognak. Kimenetek gyakran csak 2.1 vagy 4.1 van rajtuk, illetve digitális, de akkor kell egy processzor, ami megcsinálja belőle az analóg 5.1-et az erősítőkhöz. Ebben nagy tapasztalatom nincs, sosem érdekelt az egérmozi.

Számokat tekerni MINDEN fejegység tud!!! Illetve kellene tudjon. Ha nem csak megnyomod a léptetés gombot, hanem hosszan nyomvatartod, akkor tekernie kell. Olyat még nem láttam, ami ezt ne tudta volna..... :D

Link to comment
Megosztás:

Szűrés - azért ezt a legtöbb erősítő tudja. Sajna ez a Blau nem. Létezik aktív szűrő, vagy pl. szub-processzor, ami megodlja. Nekem van mindkettő felesleges, eladó, a korábbi hifik felszámolásából. Szub processzor 6000, szűrő 8000.

De ha fejet akarsz cserélni, ezt kihagyhatod, lehet olyan fejegységet venni, amiben benne van ez a funkció. Külön, fejegységről vezérelhető szub kimenet - ez egyszerű, mert már középkategóriás fejek is tudják. A normál kimenetekről a szubtartományt leválasztani csak a felsőkategóriások. Érdemes esetleg használtan venni jobb fejegységet. Az abszolút high-end kategória is megkapható ma már 80.000 körül (új), és kb. a feléért/kétharmadáért használtan.

DVD lejátszásra lehet már olcsón venni, főleg gagyikategóriás cuccokat. Azért érdemes lenne eldönteni, zenét akarsz hallgatni, vagy mozizni akarsz, mert zenére ezek a legkevésbé alkalmasak - kb, az olcsó cd-s fejegységek szintjén mozognak. Kimenetek gyakran csak 2.1 vagy 4.1 van rajtuk, illetve digitális, de akkor kell egy processzor, ami megcsinálja belőle az analóg 5.1-et az erősítőkhöz. Ebben nagy tapasztalatom nincs, sosem érdekelt az egérmozi.

Számokat tekerni MINDEN fejegység tud!!! Illetve kellene tudjon. Ha nem csak megnyomod a léptetés gombot, hanem hosszan nyomvatartod, akkor tekernie kell. Olyat még nem láttam, ami ezt ne tudta volna..... :)

hát igazából laptopot is szereték venni... azon lehetne mozizni a úgy hozza adolog... amit kihagytam előtt a memóriakártyás támogatás, és esetleg usb... bár eléggé csúnya ha kiáll egy kábel vagy egy tároló a fejből :D

sajnos nem minden fej tud tekerni mp3 ba

LG LAC xyz-m van és az csak audiót tud tekerni :)

akkor gazdaságilag a következő a felállás:

maradna ez az erősítő(ezt már nem kell venni, és kvadrofon állásban lehet hajtani subkimenetként is két csatornát), meg a kalaptartós 20asok, és egy erősebb komplett elős szett, illetve egy olyan fej ami: memória subkimenet et tud

azt gondolom, hogy nekem ez elég is lenne

illetve a fejnek egy audió bemenet nem ártana, ha mégis szeretnék egérmozizni :lol:

Link to comment
Megosztás:

hát igazából laptopot is szereték venni... azon lehetne mozizni a úgy hozza adolog... amit kihagytam előtt a memóriakártyás támogatás, és esetleg usb... bár eléggé csúnya ha kiáll egy kábel vagy egy tároló a fejből :D

sajnos nem minden fej tud tekerni mp3 ba

LG LAC xyz-m van és az csak audiót tud tekerni :)

akkor gazdaságilag a következő a felállás:

maradna ez az erősítő(ezt már nem kell venni, és kvadrofon állásban lehet hajtani subkimenetként is két csatornát), meg a kalaptartós 20asok, és egy erősebb komplett elős szett, illetve egy olyan fej ami: memória subkimenet et tud

azt gondolom, hogy nekem ez elég is lenne

illetve a fejnek egy audió bemenet nem ártana, ha mégis szeretnék egérmozizni :lol:

Aproneten van egy JVC KD-SH1000 eladó, 35-ért.... az mindent tud, beleértve az első szett szubszűrését (sőt, aktív váltóként is működhet, tehát külön magas/mélyet tudnál a négycsarnás erősítődre küldeni, egy plusz szuberősítővel) az AUX IN-t, meg az USB-t is, bár nekem sem igazán tetszik, hogy kiáll a pendrive az előlapból :)

Ha nem kell az USB/SD, akkor akár olcsóbban, 30 körül már lehet venni használt fejegységet - elsősorban Pioneert vagy Alpine-t ajánlanék - ami tudja a szub vágását az első szettről és külön szub kimenetet.

Az alap USB-s fejegységek nem tudják sajnos az első szett szubszűrését......

Link to comment
Megosztás:

Aproneten van egy JVC KD-SH1000 eladó, 35-ért.... az mindent tud, beleértve az első szett szubszűrését (sőt, aktív váltóként is működhet, tehát külön magas/mélyet tudnál a négycsarnás erősítődre küldeni, egy plusz szuberősítővel) az AUX IN-t, meg az USB-t is, bár nekem sem igazán tetszik, hogy kiáll a pendrive az előlapból :)

Ha nem kell az USB/SD, akkor akár olcsóbban, 30 körül már lehet venni használt fejegységet - elsősorban Pioneert vagy Alpine-t ajánlanék - ami tudja a szub vágását az első szettről és külön szub kimenetet.

Az alap USB-s fejegységek nem tudják sajnos az első szett szubszűrését......

az a helyzet, hogy unom már a cd-t ujraírni :D

nem is usb, hanem sd kellene inkább.

azt a + 5ezret rászánnám

tehát 30-40 ezer körül lehet szerezni jókat használtan

kössz :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Veszek egy nagy levegőt, és mondom :)

Voltam a media marktban, kalaptartóba nézegettem hangszórokat. Eddig a JBL-t néztem, konkrétan a GTO-937et http://www.argep.hu/product_443012.html

De most volt néhány pár más is.

JBL GT5 963

http://www.argep.hu/product_670757.html

MNC DevilX 37569

http://bolthely.hu/infotechkft/id/00034_MN...angszoro__1par_

Blaupunkt GTc 662

http://www.argep.hu/product_606697.html

Kérdezgettem az eladókat is, azt mondták, hogy a JBL GTO 937-hez már erősítő dukál. Ami szerintem baromság, csak el akart adni egy erősítőt is…

Annyi a difi, hogy a 937nek 2ohmos az impedanciája, többinek 4, a frekvenciatartomány meg

MNC 25-22.000Hz

GTO 937 55-21.000Hz

GT5 963 50-20.000Hz

Blau 50-22.000Hz ( ez amúgy nem ovál, hanem komponens szett )

Szóval ezek a számok amúgy jelentenek valamit? Én úgy tudom, az ember 20-20.000Hzig hall meg egyáltalán hangokat, a jó mélyek kijönnek ilyen 50Hz-ig teljesítő hangszórókon is? Nem lesz túl gagyi?

A fejegységem egy régi LG http://www.avplanet.hu/LAC-M3600R, 4x50W 4ch OUT.

Nem diszkót akarok, nem rendszámtábla rezegtető mélyeket akarok, nem akarok sem megsüketülni, sem meghülyülni, szép hangzás, rezonancia nélkül ( mert a mostani hangszórok membránjai már igen-igen recsegnek :lol: )

Tudtok valami okosat mondani? :D

Sorry a hosszú posztért… :)

Maradtam tisztelettel...

Link to comment
Megosztás:

pedig le van írva :)

nekem ilyen van, bár gyári hangszóróval, de sokkal szebben szól

Akkor Te biztosan tudsz infókat arról, hogy tud-e a gép szubszűrést meg ilyeneket, ami Novy kartársat érdekelné...

Én nem fogok ilyet venni, bár tervben van a csere, de maradnék a JVC-nél... :)

Link to comment
Megosztás:

MNC 25-22.000Hz

GTO 937 55-21.000Hz

GT5 963 50-20.000Hz

Blau 50-22.000Hz ( ez amúgy nem ovál, hanem komponens szett )

nekem erősen gyanus, hogy egy hangszóró az olcsókategóriából lefedi az egész frekit... főleg, hogy a prémiumnak számító márkék mind 50 től indulnak....

biztos olcsóbb is az MNC, ... igazából nekem egyik olyan hangszóróval sincs jó tapasztalatom, hogy egybeépített a magassal.

a komponens szet jónak tűnik...

az igazi hifihangzást, ahogyan a többiek is mondják:

elől van mélyközép, és magas, hátul csak mély

nos ezért se szrencsés hátra az ovál...

igazából nem is értem, hogyan tudott ennyire elterjedni...

a suzuba előlre eléggé szűkös a hely hangszórónak, ha jól emlékszem 10es talán??

én a blaut venném, és előlre még vennék kiegészítésképpen egy 10es párt, meg a magasat is előrehoznám a komponensből.

Ilyenen nem gondolkoztál?

Bár a tulajdonságait nem tudom!

http://www.mnc.hu/index.php?tld=hu&pag...ct=08_01_InnoCD

nem nemtervezek ilyet, pedig éláron is vehetemvolna

pana vagy jvc körüli minőségben gondolkodom :)

Link to comment
Megosztás:

Csak úgy észrevétel, illetve kérdés, hogy csak én vagyok-é hülye?! :)

Adott a jó kis Pio fejem(Pioneer DEH-P65BT). Szeretem, jópofa...

2 dolog amit azért tuti megváltoztatnék rajta!

1: Random lejátszás. beállítom.. vége az adott számnak,gond egy szálse.. RND jön a kövi.

DE ha a szám közben megunom, és nyomok neki egy nextet(billentem a navit), akkor nem RND next szám jön, hanem az aktuálisan játszott utáni.. ez vajh bug, vagy úgy gondálták, ez így a faxa, esetleg én vagyok hülye hozzá?! :D

2: Tekerés: megcsinálhatták volna úgy hogy begyorsúljon.. egy 70perces mixben ami nincs trackre osztva elég sokáig tart haladni :)

3: navi gomb.. nem erre az utakra van tervezve, vagy kell egy táv. ha tekerni akarok, vagy kinyomom szegénynek a szemét, vagy ha jön egy bukkano, akkor a next szám jön..(rajta tartani a kezet nem egyszerű.. pl. a fent említett mix 40. percénél nem kicsit tud bosszantó lenni :lol:

Nah.. szal ezt csak úgy leírtam, mert már rég filóztam rajtuk :lol:

Link to comment
Megosztás:

Csak úgy észrevétel, illetve kérdés, hogy csak én vagyok-é hülye?! :D

Adott a jó kis Pio fejem(Pioneer DEH-P65BT). Szeretem, jópofa...

2 dolog amit azért tuti megváltoztatnék rajta!

1: Random lejátszás. beállítom.. vége az adott számnak,gond egy szálse.. RND jön a kövi.

DE ha a szám közben megunom, és nyomok neki egy nextet(billentem a navit), akkor nem RND next szám jön, hanem az aktuálisan játszott utáni.. ez vajh bug, vagy úgy gondálták, ez így a faxa, esetleg én vagyok hülye hozzá?! :lol:

2: Tekerés: megcsinálhatták volna úgy hogy begyorsúljon.. egy 70perces mixben ami nincs trackre osztva elég sokáig tart haladni :)

3: navi gomb.. nem erre az utakra van tervezve, vagy kell egy táv. ha tekerni akarok, vagy kinyomom szegénynek a szemét, vagy ha jön egy bukkano, akkor a next szám jön..(rajta tartani a kezet nem egyszerű.. pl. a fent említett mix 40. percénél nem kicsit tud bosszantó lenni :lol:

Nah.. szal ezt csak úgy leírtam, mert már rég filóztam rajtuk B)

örülj neki, nekem meg tekerni se lehet csak ódióba :)

Link to comment
Megosztás:

a suzuba előlre eléggé szűkös a hely hangszórónak, ha jól emlékszem 10es talán??

én a blaut venném, és előlre még vennék kiegészítésképpen egy 10es párt, meg a magasat is előrehoznám a komponensből.

Jaja, a műszerfalba van beleépítve valami kis hitvány hangszóró, úgy 10es átmérő környékén, de ha nagyon akarom, az ajtóba mehetne nagyobb is. De nem akarom...

Én csak az ovál fele hajlok... Na meglátjuk :)

Link to comment
Megosztás:

Jaja, a műszerfalba van beleépítve valami kis hitvány hangszóró, úgy 10es átmérő környékén, de ha nagyon akarom, az ajtóba mehetne nagyobb is. De nem akarom...

Én csak az ovál fele hajlok... Na meglátjuk :)

Hehe...a hétvégén néztem át egy ismerősöm Suzukiját...tényleg csoda hangszórók vannak benne...ráadásul olyan szabadban vannak (Nincs doboza sem) és így még azt a pici erejét is elveszti, ami lenne...

De a műszefal alatt szerintem van hely és befér egy 16-os ovál is!! Csak ügyesnek kell lenni! :) :D

Link to comment
Megosztás:

Hehe...a hétvégén néztem át egy ismerősöm Suzukiját...tényleg csoda hangszórók vannak benne...ráadásul olyan szabadban vannak (Nincs doboza sem) és így még azt a pici erejét is elveszti, ami lenne...

De a műszefal alatt szerintem van hely és befér egy 16-os ovál is!! Csak ügyesnek kell lenni! :D :lol:

Nem szólnak azok annyira rosszul amúgy. Én próbáltam csak azokat meghajtani, sokkal rosszabbra számítottam :)

Amúgy inkább az ajtóba javallott vmi komolyabb cucc beépítése :)

Link to comment
Megosztás:

...illetve kérdés, hogy csak én vagyok-é hülye?! :lol:

...

2 dolog amit azért tuti megváltoztatnék rajta!

1: ...

2: ...

3: ...

Hát, matekból ez egyes fiam, ülj le! .... B) :) :) :D

A Random rész azt nemtom, sztem bug, illetve nem szaroztak a NEXT funkció kontextusba helyezésével. Szerintem bug, de együtt kell vele élni.

A többi az ilyen, legalábbis Pio/JVC vonalon biztos. Nem gyorsul a tekerés. Az 1 DIN-es fejek gombjai meg picik, kell egy táv, jól látod. Amúgy a P65BT hibátlan, tudja amit kell, senki sem tökéletes.... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.