Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

AUTÓHIFI


ViSoR

Recommended Posts

  • Hozzászólások 5,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Még egy kérdés!

Olyanról hogy CZ audio vélemény?

erről nem tudok semmit, de mások hátha, DLD től jobb 25-30cmes ... azért DLD ből is van egy pár ebben a méretben, szét lehet nézni... több tipus van, akad olyan is ami eléggé átlagos, de vannak brutálisak is DLD ből is, igaz az áruk is durva...

Természetesen van más márkából is sokkal vagy kevésbé jobb, szét kell nézni, ár - érték, elvárásodon múlik csak <_<

Nekem dupla 25ös bandpassom van magnat supreme 250 ből és bőven megvan a kellő mélye, és nem is tökéletes a láda, mert csak egy saját tervezésű.

Link to comment
Megosztás:

erről nem tudok semmit, de mások hátha, DLD től jobb 25-30cmes ... azért DLD ből is van egy pár ebben a méretben, szét lehet nézni... több tipus van, akad olyan is ami eléggé átlagos, de vannak brutálisak is DLD ből is, igaz az áruk is durva...

Természetesen van más márkából is sokkal vagy kevésbé jobb, szét kell nézni, ár - érték, elvárásodon múlik csak <_<

Nekem dupla 25ös bandpassom van magnat supreme 250 ből és bőven megvan a kellő mélye, és nem is tökéletes a láda, mert csak egy saját tervezésű.

Köszi hogy írtál

Bandpass-t nem szeretnék mondjuk!

Még mac audio STX 112 BR-t néztem meg stb.

Dupla láda sem kell mert azért szeretném ha maradna kis helyen a csomagtartóban!

Audiobahn mélyeket néztem még, Audio System-et meg ilyeneket ami 30e Ft körül van!

Link to comment
Megosztás:

OLyanról véleményetek hogy Audiobahn mélynyomó meg erősítő?

Illetve melyik jobb mac audio vagy audiobahn?

ha nem jársz versenyre mindegyik jó lesz <_<

Le fognak szólni, de egy láda hajtására, akár még egy intersound, panasound (az az a német gagyi kategória) erősítőt is nyugodtan használnék.

Link to comment
Megosztás:

ha nem jársz versenyre mindegyik jó lesz <_<

Le fognak szólni, de egy láda hajtására, akár még egy intersound, panasound (az az a német gagyi kategória) erősítőt is nyugodtan használnék.

Néztem még1 nyomót neve: Audio System MX 12 meg hozzá egy mohawk vagy hasonló jó hangú erölködő lehetőleg 4 csatis hogy az első szettet is megtudjam hajtani

Link to comment
Megosztás:

Nekem egy csuda saját magam által összefűrészelt bandpass van, EarthQuake nyomóval...

Ami nekem kell, azt tudja... :angry:

A lényeg, szerintem, hogy az ember saját fülének szóljon jól... :P

Kezd bejáratódni az enyém is, és egyre jobban tetszik <_< Vettem 4utas erősítőt is, most már teljes a készlet... már csak be kell építeni :P :P

Link to comment
Megosztás:

úgy mondanám, hogy lusta vagyok nekikezdeni, meg lehet kicsit parázok, mert akkor már egybe elektromos ablak tükör hangszórók központizár <_<

:angry:

Én mikor beládáztam a hangszórót, úgy jártam, hogy a mély simán elnyomta a gyári csipogókat. Ezért azt is cserélni kellett. De azt anno ideiglenesen fogattam be a helyére. De azóta is úgy van. Lassan meg kellene azt is csinálni! :P

Link to comment
Megosztás:

Egy AS MX 12 BR ládához ami 300w RMS-t tud mekkora RMS teljesítményű erősítő ajánlott és milyen?

Mohawk,Steg,Audison,Kicx?

4 csatis erősítőre gondoltam mert az első szettet is hajtani akarom!

150-200w RMS hídba elhajtja ezt a ládát vagy kevés lesz?

200W már bőven, még sok is neki, viszább kell majd venni az erősítéséből.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Egy olyan kérdésem lenne, hogy van egy Opel-óm és gyári cd-és autó rádió van benne! Ki szeretném cserélni, de nem szeretném a multi kormányt elveszíteni!

Tudtok valami megoldást vagy esetleg olyan Cd-és autórádiót, amivel ezt tudnám orvosolni?

Köszönöm segítségeteket!

Link to comment
Megosztás:

Már csak 2 gyártó termékei játszanak mély kategóriába az egyik az Audio System a másik az Alpine!

Mind2 elég jó szerintem úgyhogy nem tudom melyik lenne a legjobb egyiket se hallottam élőbe és nincs is rá lehetőségem!

az alpine sztem drágább kategóriás... úgyhogy ugyan annyi pénzért lehet kevesebbet tud majd... de meghallgatni csak meg kellene...

Link to comment
Megosztás:

az alpine sztem drágább kategóriás... úgyhogy ugyan annyi pénzért lehet kevesebbet tud majd... de meghallgatni csak meg kellene...

Sajna erre nincs lehetőségem!

az MX 12 reflex ládában 28e az Alpine meg 30-35e!

MX 12

Átmérő: 300mm,

Terhelhetőség: RMS: 300W, Max: 450W,

46 literes bassz-reflex doboz

Impedancia: 4 Ohm 95,5 dB

auto hifi 2009.01. felsőosztály (51 / 100 pont)

auto hifi 2008.01. felsőosztály (51 / 100 pont)

auto hifi 2006.07. felsőosztály (52 / 100 pont)

auto hifi 2005.11. középosztály (48 / 100 pont)

Alpine

- névleges terhelhetőség: 250 W

- zenei terhelhetőség: 800 W

- hatásfok (érzékenység): 89,8 dB 1 Watt/1 m-nél

- átviteli tartomány: 28 Hz - 1000 Hz

25cm-es mélynyomó

Ezeket találtam róluk!

Ezek alapján melyik lehet a befutó?

Az erősítő meg amit kinéztem egy Audison Millenium Power 5 5ch

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.